Privatumo politika

 • Greitai.lt privatumo apsaugos pareiškimas
 • „Greitai.lt“ įsipareigoja saugoti jūsų privatumą. Mūsų interneto svetainės privatumo apsaugos pareiškime išdėstyta, kokią informaciją ir kaip kaupiame, kam ją naudojame ir kaip apsaugome.
 • Asmens duomenys
 • Asmens duomenis iš jūsų renkame tam, kad galėtume priimti jūsų užsakymą. Šiuos duomenis (kai jų prašoma) sudaro keleivių vardai ir pavardės, pasų arba vyriausybės išduotų ES piliečių asmens tapatybės kortelių numeriai ir papildoma jų informacija (tokia kaip dokumento išdavimo šalis, data, galiojimo data), telefono numeriai, el. pašto ir IP adresai, keleivių gimimo datos, asmens kodas bei su mokėjimo atlikimu susijusi informacija (tokia kaip mokėjimo tipas, mokėjimo suma, mokėjimo užšifruotas turinys). Jūsų asmens duomenys gali būti naudojami šiais tikslais: aviabilietų pardavimui ir popardaviminiam jų aptarnavimui (t.y. duomenys, reikalingi susisiekti su jumis pasikeitus skrydžio laikui arba jį atšaukus), jūsų pasirinktų paslaugų (tokių kaip kelionių draudimas) užsakymui reikalingi asmens duomenys, taip pat duomenys, reikalingi mokėjimo atlikimui, klientų apklausoms ir klientams skirtiems pranešimams. Norint užtikrinti nuolatinį svetainės tobulinimą ir vystymą, bei pateikti Jums kuo geresnius skrydžių pasiūlymus, Jums sutikus, Jūsų asmens duomenys gali būti naudojami rinkodaros tikslais. Be to, galime perduoti jūsų duomenis subrangovams, kurie mūsų vardu veikia kaip duomenų tvarkytojai arba, jums sutikus, mokėjimo kortelės patvirtinimui / patikrinimui, papildomų paslaugų tiekėjams (tokioms kaip draudimo įmonėms), teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytą tvarką. Siekdami sužinoti, kokius asmens duomenis mes surinkome ir iš kokių šaltinių, kokiais tikslais jie tvarkomi, kokiems gavėjams jie yra teikiami, o taip pat pareiškus norą ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, prašome kreiptis tiesiogiai į mus „Greitai.lt“ puslapyje nurodytais kontaktais. „Greitai.lt“ keleivių duomenis saugo ir skelbia laikydamasi griežtos saugumo tvarkos. Pagal mūsų saugumo tvarką, prieš atskleidžiant neskelbtiną informaciją apie skrydžio užsakymą, reikalaujama pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
 • Tiesioginė rinkodara
 • Kartais galite gauti mūsų el. laiškus su informacija apie skrydžių pasiūlymus ir papildomas paslaugas. Atlikdami bilieto rezervaciją, galite atsisakyti Greitai.lt naujienlaiškių prenumeratos. Be to, kiekvieną kartą gavę „Greitai.lt“ naujienlaiškį turėsite galimybę nurodyti, kad daugiau nebenorite gauti Greitai.lt naujienlaiškių.
 • Svetainės stebėjimas
 • Greitai.lt naudoja sekimo programinę įrangą, kuria stebimi klientų apsilankymo svetainėje įpročiai ir jos panaudojimas. Remdamiesi stebėjimo rezultatais galime sukurti patogesnį interneto svetainės dizainą ir išdėstymą. Ši programinė įranga nekaupia jokios asmeninės keleivių informacijos.
 • Slapukai
 • Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas ir pateikti tam tikras funkcijas, kurios gali būti naudingos keleiviams. Slapukai – tai mažos tekstinės rinkmenos, kurios iš interneto naršyklės perduodamos į jūsų kompiuterio kietąjį diską ir padeda mums atpažinti jūsų naršyklę bei sekti interneto svetainės lankytojus. Tokiu būdu sužinome, kurie produktai ir paslaugos geriausiai atitinka mūsų klientų poreikius. Slapukuose saugoma jūsų kontaktinė ir kita informacija padeda mums atpažinti jūsų kompiuterį, kai naršote po „Greitai.lt“ interneto svetainę bei suteikti galimybę greičiau atlikti užsakymą. Dauguma interneto naršyklių slapukus priima automatiškai, tačiau, jei pageidaujate, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad ši blokuotų slapukus. Daugumoje naršyklių paspaudę pagalbos mygtuką įrankių juostoje sužinosite, kaip nustatyti naršyklę, kad ši daugiau nepriimtų slapukų, kaip gauti pranešimus, kai naršyklėje aptinkamas naujas slapukas bei kaip išjungti visus slapukus. Mūsų naudojami slapukai nepasiekia jokios jūsų kompiuteryje saugomos informacijos.
  Slapuko pavadinimas Galiojimo laikas Duomenų tvarkymo tikslas
  BG_IATA 1 diena Slapukas skirtas foninio paveiksliuko parinkimo funkcionalumui realizuoti.
  CLNTZID 1 savaitė Slapukas būtinas interneto svetainės funkcionalumui, skirtam prisijungusiems klientams, realizuoti, išlaikyti juos prisijungus naršant po skirtingus svetainės puslapius.
  Vr Iki interneto svetainės lango uždarymo. Slapukas būtinas interneto svetainės funkcionalumui realizuoti. Jis užtikrina, kad klientui visada būtų užkraunama ta pati svetainės versija.
  better_offer Iki interneto svetainės lango uždarymo. Slapukas skirtas pakartotinai neberodyti alternatyvaus pigesnio pasiūlymo jo ieškomam, jei lankytojas jau vieną kartą uždarė pasiūlymo langą.
  privacy_popup 1 metai Slapukas reikalingas tam, kad kartą susipažinus su slapukų politika ir paspaudus "Supratau" to pranešimo lankytojui daugiau neberodytų, o mūsų sistema žinotų, kad klientas davė leidimą rinkti apie jį papildomą informaciją.
  PHPSESSID 180 dienų Slapukas, būtinas interneto svetainės funkcionalumui realizuoti. Skirtas kliento sesijai saugoti ir identifikuoti tarp skirtingų prisijungimų, kas užtikrina kliento sklandų naršymą po svetainę. Daugiau informacijos galite rasti čia
  _ga
  _gat
  _gali
  2 metai
  10 minučių
  30 sekundžių
  Šie slapukai naudojami statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti. Gauti duomenys naudojami ataskaitoms rengti ir siekiant patobulinti puslapį. Apskaita vykdoma per "Google analytics".
  adTargetUserCookie 1 metai Šis slapukas naudojamas saugoti informacijai apie lankytojo ieškotus ir pasirinktus pasiūlymus. Gauti duomenys naudojami vartotojui pateikti kitus pasiūlymus.
  sTrafficSource 2 valandos Šis slapukas naudojamas saugoti informacijai apie tai, kokiu būdu lankytojas atėjo į svetainę. Gauti duomenys naudojami siekiant vartotojui pateikti kuo tinkamesnius pasiūlymus.
  NID
  OTZ
  SAPISID
  SSID
  6 mėnesiai
  1 mėnuo
  1 metai
  1 metai
  Google naudojami slapukai, daugiau informacijos apie juos galite rasti čia
  __insp_norec_sess
  __insp_n
  __insp_ref
  __insp_slim
  __insp_targlpt
  __insp_targlpu
  __insp_wid
  __insp_uid
  1 metai
  1 metai
  1 metai
  1 metai
  1 metai
  1 metai
  1 metai
  iki ištrynimo
  Šie slapukai naudojami rinkti informaciją apie vartotojo veiksmus svetainėje. Duomenys naudojami tobulinti svetainę ir gerinti vartotojų potyrius joje. Informacija renkama tik paspaudus mygtuką "Supratau". Daugiau informacijos apie kaupiamus duoenis galima rasti čia
 • Nuorodos į trečiųjų šalių interneto svetaines
 • Šis privatumo apsaugos pareiškimas galioja tik mūsų turimoms ir valdomoms interneto svetainėms. Jis negalioja nuorodoms į kitas interneto svetaines ir bet kokiai trečiųjų šalių kaupiamai informacijai, kurią turi ir valdo tos svetainės, nei slapukų naudojimui jose. Prašome atkreipti dėmesį, kad nepriklausomos organizacijos veikia pagal savo asmens duomenų naudojimo ir pardavimo bei slapukų naudojimo nuostatus. Jeigu norite sužinoti, kaip jūsų asmens duomenys bus naudojami kitose svetainėse, patariame perskaityti tų svetainių privatumo apsaugos pareiškimus arba, jeigu svetainėse jų nerandate, susisiekti su atitinkamomis bendrovėmis. Visus trečiųjų šalių interneto svetainių surinktus duomenis visiškai atskirai laiko trečiosios šalys.
 • Saugumas
 • Dedame visas pastangas, norėdami užtikrinti šios interneto svetainės saugumą. Duomenys, kuriuos mums pateikiate, yra saugomi naudojant „SSL“ (Secure Socket Layer) technologijas. „SSL“ – tai standartinis asmens duomenų ir kredito kortelių duomenų kodavimo metodas, užtikrinantis, kad jie bus saugiai perduoti internetu.
 • Rekvizitai

 • UAB „Interneto partneris“
  Perkūnkiemio g. 2,
  LT – 12126 Vilnius Lietuva
  Įm.k. 125946415
  PVM mok.k. LT259464113
 • Banko sąskaitos numeris:
  Nordea Bank AB
  LT072140030001984626
 • IATA kodas: 68321035
 • Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Sutikdami, paspauskite mygtuką "Supratau" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie privatumo politiką.