Privatumo politika

 • Greitai.lt privatumo apsaugos pareiškimas
 • „Greitai.lt“ įsipareigoja saugoti jūsų privatumą. Mūsų interneto svetainės privatumo apsaugos pareiškime išdėstyta, kokią informaciją ir kaip kaupiame, kam ją naudojame ir kaip apsaugome.
 • Asmens duomenys
 • Asmens duomenis iš jūsų renkame tam, kad galėtume priimti jūsų užsakymą. Šiuos duomenis (kai jų prašoma) sudaro keleivių vardai ir pavardės, adresai, pasų arba vyriausybės išduotų ES piliečių asmens tapatybės kortelių numeriai, telefono numeriai, el. pašto ir IP adresai. Kai kuriais atvejais galime paprašyti informacijos apie keleivių sveikatos būklę (tik keleivių su ypatingais medicininiais poreikiais), nuo kurios priklausys pasiruošimas pasirinktam skrydžiui. Jūsų asmens duomenys gali būti naudojami šiais tikslais: susisiekti su jumis pasikeitus skrydžio laikui arba jį atšaukus, kredito arba kitos mokėjimo kortelės patvirtinimui / patikrinimui, imigracijos / muitinės kontrolės apsaugai, saugumo, sveikatos, administraciniais, nusikaltimų prevencijos / atskleidimo ir teisiniais tikslais, statistikos bei rinkodaros analizėms, klientų apklausoms ir klientams skirtiems pranešimams. Be to, galime perduoti jūsų duomenis subrangovams, kurie mūsų vardu veikia kaip duomenų tvarkytojai arba, jums sutikus, papildomų paslaugų tiekėjams (tokioms kaip draudimo įmonėms, taksi paslaugas teikiančioms įmonėms). „Greitai.lt“ keleivių duomenis saugo ir skelbia laikydamasi griežtos saugumo tvarkos. Pagal mūsų saugumo tvarką, prieš atskleidžiant neskelbtiną informaciją apie skrydžio užsakymą, reikalaujama pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
 • Tiesioginė rinkodara
 • Kartais galite gauti mūsų el. laiškus su informacija apie skrydžių pasiūlymus ir papildomas paslaugas. Atlikdami bilieto rezervaciją, galite atsisakyti Greitai.lt naujienlaiškių prenumeratos. Be to, kiekvieną kartą gavę „Greitai.lt“ naujienlaiškį turėsite galimybę nurodyti, kad daugiau nebenorite gauti Greitai.lt naujienlaiškių.
 • Svetainės stebėjimas
 • Greitai.lt naudoja sekimo programinę įrangą, kuria stebimi klientų apsilankymo svetainėje įpročiai ir jos panaudojimas. Remdamiesi stebėjimo rezultatais galime sukurti patogesnį interneto svetainės dizainą ir išdėstymą. Ši programinė įranga nekaupia jokios asmeninės keleivių informacijos.
 • Slapukai
 • Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas ir pateikti tam tikras funkcijas, kurios gali būti naudingos keleiviams. Slapukai – tai mažos tekstinės rinkmenos, kurios iš interneto naršyklės perduodamos į jūsų kompiuterio kietąjį diską ir padeda mums atpažinti jūsų naršyklę bei sekti interneto svetainės lankytojus. Tokiu būdu sužinome, kurie produktai ir paslaugos geriausiai atitinka mūsų klientų poreikius. Slapukuose saugoma jūsų kontaktinė ir kita informacija padeda mums atpažinti jūsų kompiuterį, kai naršote po „Greitai.lt“ interneto svetainę bei suteikti galimybę greičiau atlikti užsakymą. Dauguma interneto naršyklių slapukus priima automatiškai, tačiau, jei pageidaujate, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad ši blokuotų slapukus. Daugumoje naršyklių paspaudę pagalbos mygtuką įrankių juostoje sužinosite, kaip nustatyti naršyklę, kad ši daugiau nepriimtų slapukų, kaip gauti pranešimus, kai naršyklėje aptinkamas naujas slapukas bei kaip išjungti visus slapukus. Mūsų naudojami slapukai nepasiekia jokios jūsų kompiuteryje saugomos informacijos.
  Slapuko pavadinimas Galiojimo laikas Duomenų tvarkymo tikslas
  BG_IATA 1 diena Slapukas skirtas foninio paveiksliuko parinkimo funkcinalumui realizuoti.
  CLNTZID 1 metai Slapukas būtinas interneto svetainės funkcionalumui, skirtam prisijungusiems klientams, realizuoti.
  Vr Iki interneto svetainės lango uždarymo. Slapukas būtinas interneto svetainės funkcionalumui realizuoti.
  better_offer Iki interneto svetainės lango uždarymo. Slapukas skirtas pakartotinai neberodyti alternatyvaus pigesnio pasiūlymo jo ieškomam, jei lankytojas jau vieną kartą uždarė pasiūlymo langą.
  privacy_popup 1 metai Slapukas reikalingas tam, kad kartą susipažinus su slapukų politika ir paspaudus "Supratau" to pranešimo lankytojui daugiau neberodytų.
  PHPSESSID 180 dienų Slapukas, būtinas interneto svetainės funkcionalumui realizuoti.
  _ga
  _gat
  _gali
  2 metai
  10 minučių
  30 sekundžių
  Šie slapukai naudojami statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti. Gauti duomenys naudojami ataskaitoms rengti ir siekiant patobulinti puslapį. Apskaita vykdoma per "Google analytics".
  adTargetUserCookie 1 metai Šis slapukas naudojamas saugoti informacijai apie lankytojo ieškotus ir pasirinktus pasiūlymus. Gauti duomenys naudojami vartotojui pateikti kitus pasiūlymus.
  sTrafficSource 2 valandos Šis slapukas naudojamas saugoti informacijai apie tai, kokiu būdu lankytojas atėjo į svetainę. Gauti duomenys naudojami siekiant vartotojui pateikti kuo tinkamesnius pasiūlymus.
  NID
  OTZ
  SAPISID
  SSID
  6 mėnesiai
  1 mėnuo
  1 metai
  1 metai
  Google naudojami slapukai, daugiau informacijos apie juos galite rasti čia
  __insp_norec_sess
  __insp_n
  __insp_ref
  __insp_slim
  __insp_targlpt
  __insp_targlpu
  __insp_wid
  __insp_uid
  1 metai
  1 metai
  1 metai
  1 metai
  1 metai
  1 metai
  1 metai
  iki ištrynimo
  Šie slapukai naudojami rinkti informaciją apie vartotojo veiksmus svetainėje. Duomenys naudojami tobulinti svetainę ir gerinti vartotojų potyrius joje.
 • Nuorodos į trečiųjų šalių interneto svetaines
 • Šis privatumo apsaugos pareiškimas galioja tik mūsų turimoms ir valdomoms interneto svetainėms. Jis negalioja nuorodoms į kitas interneto svetaines ir bet kokiai trečiųjų šalių kaupiamai informacijai, kurią turi ir valdo tos svetainės, nei slapukų naudojimui jose. Prašome atkreipti dėmesį, kad nepriklausomos organizacijos veikia pagal savo asmens duomenų naudojimo ir pardavimo bei slapukų naudojimo nuostatus. Jeigu norite sužinoti, kaip jūsų asmens duomenys bus naudojami kitose svetainėse, patariame perskaityti tų svetainių privatumo apsaugos pareiškimus arba, jeigu svetainėse jų nerandate, susisiekti su atitinkamomis bendrovėmis. Visus trečiųjų šalių interneto svetainių surinktus duomenis visiškai atskirai laiko trečiosios šalys.
 • Saugumas
 • Dedame visas pastangas, norėdami užtikrinti šios interneto svetainės saugumą. Duomenys, kuriuos mums pateikiate, yra saugomi naudojant „SSL“ (Secure Socket Layer) technologijas. „SSL“ – tai standartinis asmens duomenų ir kredito kortelių duomenų kodavimo metodas, užtikrinantis, kad jie bus saugiai perduoti internetu.
 • Rekvizitai

 • UAB „Interneto partneris“
  Perkūnkiemio g. 2,
  LT – 12126 Vilnius Lietuva
  Įm.k. 125946415
  PVM mok.k. LT259464113
 • Banko sąskaitos numeris:
  Nordea Bank AB
  LT072140030001984626
 • IATA kodas: 68321035
 • Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Sutikdami, paspauskite mygtuką "Supratau" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie privatumo politiką.