Pigūs skrydžiai
Ieškote paskutinės minutės lėktuvų bilietų, nuolaidų ir specialių pasiūlymų?
Spauskite čia

Pigūs skrydžiai

Ieškokite, palyginkite ir rezervuokite pigius lėktuvų bilietus

Pigiausių bilietų pasiūlymai! Bilietų kainos nurodytos į abi puses

Pažinkite

Oslas

12.13 - 12.13

nuo

50 EUR

Kijevas

12.26 - 12.29

nuo

45 EUR

Londonas

10.23 - 10.29

nuo

22 EUR

Berlynas

10.31 - 11.02

nuo

110 EUR

Milanas

11.06 - 11.09

nuo

24 EUR

Kopenhaga

10.11 - 10.17

nuo

89 EUR

Atostogaukite

Odesa

04.15 - 04.20

nuo

143 EUR

Nica

12.30 - 01.10

nuo

152 EUR

Barselona

07.16 - 07.23

nuo

101 EUR

Stambulas

08.16 - 08.31

nuo

147 EUR

Alikantė

05.01 - 05.03

nuo

211 EUR

Atėnai

07.01 - 07.04

nuo

130 EUR

Atraskite

Niujorkas

05.22 - 06.05

nuo

300 EUR

Almata

01.10 - 01.23

nuo

308 EUR

Pekinas

05.01 - 05.10

nuo

437 EUR

Čikaga

06.01 - 06.29

nuo

306 EUR

Dubajus

01.11 - 01.21

nuo

353 EUR

Los Andželas

05.10 - 05.27

nuo

384 EUR

* Nurodytos kainos gali keistis priklausomai nuo vietų lėktuve išperkamumo.

Populiariausios kryptys rekomenduojamos Greitai.lt

Sekite mus ir sužinokite daugiau kitose platformose ...

Facebook

Sekite mus Facebook platformoje ir sužinokite apie naujienas!

Facebook

Sekite mus Facebook platformoje ir sužinokite apie naujienas!

Kodėl mūsų skrydžiai pigiausi?

Savo skrydžių paieškos sistemoje turime šimtus tūkstančių pasiūlymų į didžiąją dalį pasaulio miestų. Padedame žmonėms taupyti perkant lėktuvų bilietus nuo 2002-ųjų metų ir galime drąsiai teigti, jog mūsų technologija bei klientų aptarnavimo sistema – vienos konkurencingiausių rinkoje.

Visos kryptys

Kaip pirkti pigių skrydžių bilietus internetu?

Pigūs skrydžiai ir patogus lėktuvo bilietų įsigijimas – tai du svarbiausi dalykai kiekvienam keliautojui. Atsižvelgdami į poreikius ir įpročius, svetainę sukonstravome taip, kad geriausi pasiūlymai būtų pasiekiami kuo paprasčiau, kad niekada nepraleistumėte pasiūlymų kainų pasikeitimų, o išsirinktas skrydis lūkesčius tenkintu ne 100%, o visais 150%.

Galime išskirti du vartotojų tipus. Vienas jų – bilietų ieškantys greitai ir neturintys jokių papildomų įgeidžių ar norų. Antras – turintys tikslią viziją ir pageidavimus, tad pirmas parinktas pasiūlymas dažnu atveju jų netenkina.

Svetaine patogu naudotis kiekvienam šių tipų, žemiau atsakymai „kodėl?“:

1. Greita paieška

Tereikia tituliniame puslapyje pasirinkti iš kur norite keliauti ir kokia galutinė kelionės stotelė. Toje pačioje eilutėje nurodykite išvykimo ir grįžimo datas. Tuomet belieka pasirinkti reikiamą aviabilietų skaičių ir spausti „ieškoti“.

Paieškos sistema automatiškai pasiūlys įvesti elektroninį paštą. Jei atliksite šį veiksmą, vos tik Jūsų paiešką atitinkančių bilietų kaina sumažės, iškart gausite priminimą. Tačiau šis laukas nėra privalomas, jei tokia paslauga nedomina, galite išjungti ir vos per kelias sekundes gausite visų šiuo metu esančių pigių skrydžių pasiūlymus.

Greitai.lt skrydžių paieškos rezultatuose pirmiausiai yra pateikiamas Greitai.lt rekomenduojamas pasiūlymas. Šis skrydžio variantas yra optimaliausias laiko ir kainos atžvilgiu, tad besirenkantieji skrydžius ne pagal kainą, o pagal patogumą daugeliu atveju renkasi būtent šį variantą. Toliau skrydžiai yra rūšiuojami pagal kainą ir pagal trukmę: paspaudę nuorodą „Pigiausi“ gausite skrydžius, surūšiuotus pagal kainą; paspaudę nuorodą „Trumpiausi“ tie patys skrydžiai bus surūšiuoti pagal skrydžio trukmę. Jei nerandate tinkančio pasiūlymo konrečiomis datomis, verta peržvelgti mažiausių kainų kalendorių. Juo verta naudotis tuomet, kai nurodyta data jus tenkinančio pasiūlymo nėra, tuomet jį tikrai rasite kitomis dienomis.

Jei ilgiau užsibūsite svetainėje, sistema automatiškai gali pasiūlyti iš naujo patikrinti paieškos variantus, nes situacija gali pasikeisti per labai trumpą laiką. Dėl to šiuo metu neradusiems tinkamo varianto, patariama užsukti jau kitą dieną.

2. Detali paieška

Pirmame puslapyje nurodykite iš kur norite skirsti ir kokią šalį pasiekti. Rinkitės atidžiai, nes galbūt jums patogesni skrydžiai iš Vilniaus nei iš Kauno, o tarkim pasirinkus Londoną galimos net 9 nusileidimo vietos, tad verta nurodyti tą, iš kurios patogiau nusigauti, tarkim, iki viešbučio. Prieš spustelėdami „ieškoti“ dar nurodykite datas ir lėktuvo bilietų skaičių.

Sistema suranda visus variantus, aukščiau iškeldama pigiausius skrydžius. Jei turite papildomų pageidavimų, kairėje pusėje rasite galybę pasirinkimų. Tai ir kainos rėžis, keliavimas su arba be persėdimo, skrydžio trukmė. Galbūt jums svarbu tikslus išvykimo bei atvykimo laikas valandų tikslumu? Mitas, kad bilietai pigiausi bus tik nepatogiausiu paros laiku, pasirinkite jums tinkamiausią laiką ir patys įsitikinsite.

Standartiškai pasiūlymų ieškoma visose aviakompanijose, tačiau kairiame šone esančioje pasirinkimų juostoje galite palikti tik jums labiausiai patinkančias. Kaskart pasirinkus naują nustatymą, sistema persikrauna automatiškai, tad nereikia nieko papildomai spausti.

Kuomet paieška nustatyta pagal jūsų poreikius, rekomenduojame žvilgtelėti į viršuje atvaizduojamą mažiausių kainų kalendorių. Pirmoje juostoje atvaizduojamas išvykimo kainų grafikas, antroje – grįžimo. Pigūs skrydžiai išsiskiria mažesniais stulpeliais, o kuo didesnė kaina, tuo jie aukštesni. Tereikia užvesti pelę ant stulpelių ir pamatysite preliminarias kainas. Jos gali stipriai skirtis, vos viena diena ir galite sumokėti 4 kartus daugiau. Grafikas leis tai gana nesunkiai palyginti.

Jei norite pakeisti pirmu žingsniu nurodytas skrydžio datas, tiesiog paspauskite ant kainas atvaizduojančių stulpelių ir „atnaujinti paiešką“.

Sistema padės susirasti tinkamiausią variantą, o kas svarbiausia, nereikės niekur išeiti iš namų – bilietus atsiųsime tiesiai į jūsų elektroninio pašto dėžutę. Visgi jei turite klausimų ar pageidavimų, susisiekite ir Greitai.lt specialistais, kurie kuo greičiau atsakys į jūsų klausimus.

Jei domina ne tik bilietų pirkimas, bet ir smalsu pasidomėti, kokia šalis jums tiktų ir kurioje jausitės geriausiai, verta paskaityti mūsų kelionių gidą, kuriame rasite šimtus išsamių straipsnių, tiek apie žymiausias pasaulio vietas, tiek apie mažiau girdėtus, bet ne ką mažiau dėmesio vertus kampelius. Jie padės nuspręsti kur verta keliauti ir tuomet beliks patikrinti norimų bilietų kainas.

3. Dėmesio verti patarimai – kaip surasti pigius skrydžius?

3.1 Skrydį rezervuokite kuo ankščiau. Oro linijų kompanijos suinteresuotos parduoti visus aviabilietus, tad vos tik prasideda užsakymai, stengiamasi pirkėjus pritraukti nuolaidomis. Kalbama, kad geriausias laikas paieškoms – 60 dienų prieš skrydį. Visgi aklai kliautis tik šiuo patarimu nepatariame, patikrinkite ir artimesnes dienas – pavienių pigių skrydžių pasirodo kone nuolatos.

3.2 Išbandykite jungiamuosius skrydžius. Su persėdimais sugaišite šiek tiek daugiau laiko, bet taip galite išlošti kainos atžvilgiu. Visgi rekomenduojame keliskart patikrinti, kokia kaina be jungimo ir įvertinti kiek taip sutaupysite.

3.3 Į priekį ir atgal vykite su skirtingomis oro linijomis. Rezultatuose matote visus aviabilietus, o šalia jų nurodyta, kas ir iš kur skraidina. Galbūt pasirinktą išvykimo dieną „Ryanair“ turi puikų pasiūlymą, tačiau grįžimui už savaitės nėra nei vieno pigaus skrydžio. Gali būti, kad kaip tik „Wizz Air“ tai dienai turės kuo nudžiuginti.

3.4 Jei jus domina pigios kelionės, tuomet rekomenduojame datas atostogoms rinktis 2-3 savaites prieš sezono atidarymą arba iš anksto, 2-3 mėnesius prieš išvykstant.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai