Apie Greitai.lt

Siūlome Jums tūkstančius skrydžių krypčių po visą pasaulį ir siekiame, kad geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį skrydį rezervuotumėte greitai ir patogiai. Leiskite mums padėti surasti geriausius skrydžius. Nesvarbu, ar tai miesto kelionė, tolima svajonių vieta, ar verslo kelionė. Pradėkite savo kelionę su mumis. Let’s make it fly!

Kodėl Greitai.lt?

✈ Profesionalus klientų aptarnavimas
✈ Daugybė skrydžių pasiūlymų
✈ Lengva ieškoti, palyginti ir rezervuoti lėktuvų bilietus
✈ 18 metų patirtis

Kreipkitės į mus:

Su mumis galite susisiekti el. paštu bei telefonu, jei reikia pagalbos užsisakant lėktuvų bilietus. Taip pat galite susisiekti su mumis visais rūpimais klausimais apie Jūsų atliktą rezervaciją. Turėkite po ranka savo užsakymo kodą ir mes Jums padėsime toliau! Sužinokite mūsų kontaktus čia.

Taip pat yra didelė tikimybė, jog į Jūsų klausimą jau yra pateiktas atsakymas, tad apsilankykite mūsų dažniausiai užduodamų klausimų puslapyje ir rasite atsakymą greitai bei patogiai.

Greitai.lt įkvepia

Greitai.lt ruošia nuotaikingus naujienlaiškius apie įspūdingiausias kryptis. Intriguojantys pasiūlymai, ką galite nuveikti atsidūrę viename ar kitame mieste įkvėps greičiau įsigyti lėktuvo bilietą ir susikrauti lagaminą.

Aanbiedingen Solden Avontuur

Mūsų privalumai

Skrydžių gausa

Duomenis apie skrydžius gauname iš daugelio paieškos sistemų, todėl visada siūlome patogiausias jungtis už patrauklią kainą. Galite lengvai palyginti ir išsirinkti pigiausius pasiūlymus.

goedkope-vliegtickets-valentijnsdag

Bilietai per 3 minutes

Tiek vidutiniškai užtrunka rezervuoti lėktuvo bilietus Greitai.lt portale. Tobulumui ribų nėra, todėl nuolat testuojame ir tobuliname mūsų sistemos veikimo greitį ir patogumą ja naudotis.

Goedkope vliegtickets Teheran

Saugūs mokėjimai

Mes įdiegėme Comodo.com SSL sertifikatą, garantuojantį Greitai.lt lankytojų duomenų apsikeitimo internete saugumą. Aukščiausio lygio informacijos saugumo priemonės leidžia saugiai atlikti mokėjimo procesus.

Atsiliepimai apie mus

Ačiū Nagliui!

Nagis: Taigi, šitie du skrydžiai buvo ilgi į abi puses, iškilo įvairių nesklandumų. Norėjau padėkoti jums ir jūsų komandai, kad operatyviai reagavote ir padėjote su skrydžių pakeitimais ir check’inais. Ačiū! 🙂

Dėkui ir Jums, Rasa!

Rasa: Norime padėkoti už staiga iškilusių nesklandumų išsprendimą greitai ir kokybiškai. Rekomenduosime Jus savo partneriams.

Labai malonu, Linai!

Linas: Ačiū už pagalbą. Esu lojalus klientas ir skrydžius perku tik per Greitai.lt vien todėl, kad jie turi aukščiausio lygio klientų aptarnavimą. Ir toliau skrisiu su Greitai.lt p.s. tol kol jūs taip ir toliau šauniai dirbsite.

Ačiū Giedre!

Giedrė: Sveiki. Norėčiau padėkoti jūsų darbuotojai už beribę kantrybę ir rūpestį, skrydžio Delis-Vilnius bilietų  keitimo konsultacijose. Tokio rūpesčio tikrai seniai nesulaukiau! Nuoširdžiausia padėka jai ir visai komandai!

Loreta, visada Jūsų paslaugoms!

Loreta: Ne pirmą kartą tenka bendrauti su Jūsų įmone perkant bilietus ar sprendžiant kelionės klausimus būnant užsienyje. Noriu padėkoti už operatyvumą ir darbuotojų profesionalumą. Tai tikrai retas atvejis LR versle.

Dėkui, Antanai!

Antanas: Jūsų aptarnavimo grupę įvertinu aukščiausiu balu, kokiu tik galima įvertinti. Jūs puiki komanda, tikrai verta pagyrimo. Taip pasakysiu visiems draugams. Nuoširdžiai dėkingas. 

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai