Kutaisi

Pigūs skrydžiai į Kutaisį

Nuo

Pigūs lėktuvų bilietai į Kutaisį

Kutaisis – antrasis pagal dydį Gruzijos miestas ir antikinės Graikijos palikimas. Istorijos mėgėjai čia tikrai turės ką veikti. Tai buvusi pirmoji Gruzijos sostinė ir karalių miestas. Tai Gruzijos kultūros ir istorijos lopšys. Manoma, kad miestas egzistavo dar VI–V a. pr. m. e., tad įspūdingo amžiaus eksponatų muziejuose netrūksta. Jeigu norite pradėti pažintį su Gruzija ir pamatyti tikrai autentišką jos miestą, pradėkite savo kelionę Kutaisyje. Skrendam?

Kada geriausia skristi į Kutaisį?

Skrydžiai į Kutaisį: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Hotel room

Rinktis viešbutį nakvynei

Lengvai ir greitai užsisakykite viešbutį savo kelionei!

friends in a car

Išsinuomoti automobilį

Išsinuomokite automobilį ir pamatykite daugiau!

Daugiau informacijos apie Kutaisį

Nors keliautojai Kutaisį dažnai aplenkia ir keliaudami į Gruziją kaip savo kelionės kryptį pasirenka sostinę Tbilisį ar kurortą Batumi, Kutaisis dar yra nepakankamai įvertintas. Tai yra vienas žaviausių Gruzijos miestų ir vienas seniausių miestų Europoje. Lankantis jame galima pasijusti tarsi kitoje eroje. Tai miestas, kuriam reikia skirti bent keletą dienų, norint pamatyti viską, ką jis siūlo, ir pajusti senoviško miesto dvasią.

Kuo Kutaisis įdomus

Mieste pamatysite šimtmečių senumo paminklų, nuostabios gamtos ir įspūdingos architektūros, ragausite puikaus maisto ir patirsite gruzinų svetingumą. Skirtingų religijų šventyklų gausa rodo, kad praeityje Kutaisis buvo daugiakultūris miestas. Viena iš jų – Bagračio katedra. Nuo jos atsiveria nuostabi miesto panorama. Miesto panorama atsiveria taip pat ir per upę keliantis lyniniais keltuvais.

Ką veikti Kutaisyje

Kutaisio centras yra gana mažas, bet jame gausu žavių jaukių kampelių ir senų gražių namų. Taip pat mieste yra išlikusių „Art Noveau“ architektūros stiliaus statinių, iš kurių geriausias pavyzdys – buvusio „Mon Plaisir“ kino teatro vartai. Kutaisio žaliasis turgus yra viena gyvybingiausių turgaviečių ne tik Gruzijoje, bet ir, ko gero, visame Kaukaze. Nuo spalvų, prekių gausos ir kvapų gali imtis suktis galva. Nėra geresnės vietos įsigyti šviežių produktų nei šiame turguje. O gruziniškas maistas gali tapti jūsų mėgstamiausiu. Paskanaukite chačapurių! Norintys pabėgti į gamtą turėtų apsilankyti Kutaisio botanikos sode, Martvilio kanjone, kuriame galės grožėtis nuostabiu kanjono ir krioklio reginiu, arba Prometėjo uoloje.

Kaip atvykti į miesto centrą iš oro uosto

Kutaisio oro uostas yra pigių oro linijų skrydžių oro uostas, esantis 30 km nuo miesto centro. Jį lengva pasiekti oro uosto autobusu arba taksi.

Jus taip pat gali dominti…

Praktinė informacija apie skrydį į Kutaisį

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai