Tel Aviv, Israël, Hotel, Strand, Stad

Pigūs skrydžiai į Tel Avivą

Nuo

Pigių skrydžių į Tel Avivą pasiūlymai

Ar norite atrasti kosmopolitišką Tel Avivą su sena ir nauja architektūra bei ryškiu naktiniu gyvenimu? Naudodamiesi Greitai.lt platforma Jūs jau pakeliui į šią ypatingą vietą. Užsisakykite lėktuvų bilietus į šią vieną populiariausių krypčių Viduriniuose Rytuose dabar!

Kada geriausia skristi į Tel Avivą?

Skrydžiai į Tel Avivą: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Daugiau informacijos apie Tel Avivą

Izraelio pakrantėje įkūręs Tel Avivas – antras pagal dydį šalies miestas. Įsigiję lėktuvų bilietus į Tel Avivą, Jūs keliausite į šurmulingą didmiestį. Miestas pasižymi ypatinga sena architektūra, kuri yra įtraukta į Pasaulio paveldo sąrašą, tačiau tai yra ir šiuolaikiškas liberalios laikų dvasios miestas. Miesto parkuose, promenadose ir paplūdimiuose jis visada yra užimtas ir jaukus, o klestintis kultūrinis gyvenimas reiškia, kad visada yra ką veikti. Užsisakykite lėktuvų bilietus į Tel Avivą dabar, jei norite atrasti šį įspūdingą miestą!

Su kuo susipažinti Tel Avive?

Tel Avivas yra svarbus Izraelio meno ir kultūros centras, kurį liudija daugybė kultūros institucijų ir muziejų. Specialiuose muziejuose yra Diasporos muziejus ir Eretz-Israel muziejus, kuriame yra saugoma archeologinių ir antropologinių objektų kolekcija. Nacionalinis orkestras, opera ir daugybė šokių studijų ir teatrų užtikrina aukštą kultūrinio gyvenimo lygį. Nesuskaičiuojami restoranai, barai ir diskotekos paverčia miestą dar gyvesniu. Tel Avive taip pat yra nemažai tokių istorinių vietų kaip senasis Jafos uostamiestis, Ben Gurion namas ir senosios kapinės Trumpeldor gatvėje. Didžiajame žaliuojančiame Jarkono parke malonu pabūti ir galbūt pailsėti nuo kasdienio šurmulio Tel Avive.

Į ir iš oro uosto

Su savo skrydžių bilietais į Tel Avivą nusileisite tarptautiniame Tel Avivo Ben Gurion oro uoste. Oro uostas yra už 15 kilometrų nuo Tel Avivo centro. Patogiausia pasiekti centrą traukiniu. Traukinys išvažiuoja iš 3 terminalo kas 20 minučių ir kelionė trunka apie 15 minučių. Naktį traukinys važiuoja kartą per valandą. Atkreipkite dėmesį, kad traukinys nevyksta šabo dienomis nuo penktadienio popietės iki šeštadienio vakaro. Kitas variantas pasiekti centrą yra taksi.

Jus taip pat gali dominti ir šios kryptys

Praktinė informacija apie skrydį į Tel Avivą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai