Pigūs skrydžiai Tel Avivas

Nuo 35 EUR

Palyginti ir ieškoti pigių skrydžių pasiūlymų Tel Avivas

Pigūs skrydžiai į Tel Avivas tik per Greitai.lt! Jei ieškote kelionės į Tel Avivas, tuomet patekote ten, kur reikia. Unikali Greitai.lt paieškos sistema padės jums rasti geriausius pasiūlymus skrydžiams iš Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostų į Tel Avivas. Jūs taip pat galite pasirinkti bet kokį kitą išvykimo oro uostą. Patogi paieškos sistema leis jums palyginti skirtingų aviakompanijų pasiūlymus skrydžiams į Tel Avivas. Mes rasime Jums priimtiniausius skrydžių pasiūlymus bei efektyviausius maršrutus iš daugelio avia kompanijų, tokių kaip WizzAir, AirBaltic, Ryanair ir daugybės kitų. Mūsų tinklalapiu naudotis yra itin paprasta bei patogu, tad lėktuvo bilietai į Tel Avivas bus įsigyti vos per kelias minutes.

Skrydžio bilietai į Tel Avivą

Izraelio pakrantėje yra Tel Avivas – antras pagal dydį šalies miestas. Įsigiję lėktuvų bilietus į Tel Avivą Jūs keliausite į šurmulingą didmiestį. Miestas pasižymi ypatinga sena architektūra, kuri yra įtraukta į Pasaulio paveldo sąrašą, tačiau tai yra ir modernus, liberalios laikų dvasios miestas. Miesto parkuose, promenadose ir paplūdimiuose jis visada yra užimtas ir jaukus, o klestintis kultūrinis gyvenimas reiškia, kad visada yra ką veikti. Užsisakykite lėktuvų bilietus į Tel Avivą dabar, jei norite atrasti šį įspūdingą miestą!

Su kuo susipažinti Tel Avive?

Tel Avivas yra svarbus Izraelio meno ir kultūros centras, kurį liudija daugybė kultūros institucijų ir muziejų. Specialiuose muziejuose yra Diasporos muziejus ir Eretz-Israel muziejus, kuriame yra archeologinių ir antropologinių objektų kolekcija. Nacionalinis orkestras, opera ir daugybė šokių ir teatrų kompanijų užtikrina aukštą kultūrinio gyvenimo lygį. Nesuskaičiuojami restoranai, barai ir diskotekos paverčia miestą dar gyvesniu. Tel Avive taip pat yra nemažai istorinių vietų, tokių kaip senasis uostamiestis Jaffa, Ben Gurion namas ir senosios kapinės Trumpeldor gatvėje. Didžiajame žaliuojančiame Yarqon parke malonu pabūti ir galbūt pailsėti nuo kasdienio šurmulio Tel Avive.

Į ir iš oro uosto

Su savo skrydžių bilietais į Tel Avivą nusileisite tarptautiniame Tel Avivo Ben Gurion oro uoste. Oro uostas yra už 15 kilometrų nuo Tel Avivo centro. Patogiausia pasiekti centrą traukiniu. Traukinys išvažiuoja iš 3 terminalo kas 20 minučių ir kelionė trunka apie 15 minučių. Naktį traukinys važiuoja kartą per valandą. Atkreipkite dėmesį, kad traukinys nevyksta šabo dienomis nuo penktadienio popietės iki šeštadienio vakaro. Kitas variantas pasiekti centrą yra taksi.

Užsisakykite savo skrydžio bilietus į Tel Avivą

Ar norite atrasti kosmopolitišką Tel Avivą su sena ir nauja architektūra bei ryškiu naktiniu gyvenimu? Naudodamiesi Greitai.lt platforma Jūs jau pakeliui į šią ypatingą vietą. Užsisakykite lėktuvų bilietus į Tel Avivą dabar!

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai