Goedkope vliegtickets Larnaca

Pigūs skrydžiai į Larnaką

Nuo

Skriskite į saulėtąją Larnaką!

Ieškote saulėtos atostogų krypties, jūros ir paplūdimių, nuostabios gamtos, pramogų? Tuomet šis pietinėje Kipro pakrantėje esantis miestas – Larnaka – Jums patiks! Čia rasite ne tik tai, bet ir dar daugiau. Peržvelkite mūsų pasiūlymus toliau ir… skrendam?

 

Palankiausias laikas skristi į Larnaką

Geriausi skrydžiai į Larnaką

Užbaikite rezervaciją

Hotel room

Rinktis viešbutį

Lengvai ir greitai užsisakykite viešbutį savo kelionei!

friends in a car

Kelionei ant ratų

Išsinuomokite automobilį ir pamatykite daugiau!

Daugiau apie Larnaką

Larnaka – tai trečias pagal dydį miestas Kipre. Jis laikomas vienu seniausių Kipro miestų, nes čia žmonės gyvena jau daugiau nei 6 000 metų. Pasakojama legenda, kad Larnaką įkūrė Nojaus anūkas Kitimas ir pavadino ją Kitionu. Viduramžiais Larnaka buvo svarbus uostas, o Osmanų imperijos viešpatavimo laikais jis išlaikė savo svarbą regione. Dabar Larnaka yra vienas svarbiausių Kipro turizmo centrų. Vakarais miesto svečiai ir poilsiautojai mėgsta pasivaikščioti palmėmis apsodinta Larnakos paplūdimio.

Ką veikti ir pamatyti Larnakoje

Larnaka yra tobula atostogų kryptis ieškantiems poilsio prie jūros ir išsiilgusiems kaitinimosi saulėje. Vis dėlto čia yra ne vien tik gražių paplūdimių, bet taip pat ir parkų, kuriuose galima pamatyti laukinės gyvūnijos, druskos ežeras, taip pat istorinių lankytinų vietų, teatrų

Viena iš turistų traukos vietų yra Šv. Lozoriaus bažnyčia, kurioje, kaip teigiama, yra palaidotas iš mirusių prisikėlęs Lozorius. Taip pat pasivaikščiokite po senąjį turkų kvartalą (Skala), kuriame galima pamatyti tradicinius baltus kipriečių namus. Vaikščiodami po Skalą negalėsite nepastebėti Larnakos pilies. Dabar šioje pilyje yra muziejus. Nuo šio muziejaus atsiveria nuostabi panorama.

Kaip atvykti į miesto centrą iš oro uosto

Larnakos tarptautinis oro uostas yra pagrindinis oro uostas Kipre ir nuo Larnakos centro yra nutolęs 4 km į pietvakarius. Patogiausias ir greičiausias būdas pasiekti miesto centrą yra taksi (trukmė – 10 min.), bet taip pat kas 30 min. kursuoja viešieji autobusai Nr. 407, 417, 418, 419, 425 ir 429 (kelionės trukmė – 30 min.).

Skaitiniai apie Larnaką

Jus taip pat gali dominti šios kryptys

Praktinė informacija apie skrydžius į Larnaką

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai