paphos

Pigūs skrydžiai į Pafą

Nuo

Atostogų kryptis – Pafas

Pietvakarių Kipre, ant Viduržemio jūros pakrantės įsikūręs Pafas yra tobula atostogų kryptis ieškantiems gero klimato, saulės, šilumos, žydros jūros, smėlėtų paplūdimių ir besidomintiems antikos kultūra.

Kada geriausia skristi į Pafą?

Skrydžiai į Pafą: pigių bilietų pasiūlymai

Skriskite į Pafą

Pafas – tai ta vieta, kurioje atostogos atitinka, ko gero, beveik visus keliautojų kriterijus. Čia yra tiek visko atrasti ir pamatyti. Apsuptas skaidrių saulės nutviekstų Viduržemio jūros vandenų jis kviečia pažinti jo istoriją, žmones, aplankyti jaukius kaimelius, mėgautis nuostabiu klimatu, gražia gamta ir turtinga kultūra.

Saulė ir vandens pramogos

Pafo regione yra net 16 paplūdimių, kurie dėl vandens kokybės, švarumo ir saugumo buvo apdovanoti mėlyna vėliava. Patyrinėkite povandeninį jūros pasaulį – nuo senovinių amforų, urvų ir tunelių iki rifų ir nuskendusių laivų.

Rojus gamtos mylėtojams

Skardžiai, kalnai, miškai, vynuogynai – tikri gamtos stebuklai. Čia daugybė takų, kuriais vaikščiodami galėsite stebėti turtingą salos gamtą. Malonus subtropinis klimatas yra tobula buveinė paukščiams ir augmenijai. Tai botanikų rojus, nes čia auga beveik 2 000 laukinių gėlių rūšių, tarp kurių nemažai turi vaistinių savybių.

Kada geriausia vykti į Pafą

Pafe vyrauja viduržemiškas klimatas, kai vasaros sausos ir karštos, o žiemos – švelnios. Galima sakyti, kad oras yra gan puikus ištisus metus. Karščiausias metų laikas Pafe yra birželio–rugsėjo mėnesiai. Tai tobulas laikas mėgstantiems kaitintis paplūdimiuose. Spalis taip pat dar puikus mėnuo atostogauti Pafe, nes ten dar šilta ir saulėta.

Kaip atvykti iš oro uosto į miesto centrą

Geriausias būdas atvykti iš Pafo oro uosto į miesto centrą yra taksi (apie 20 minučių) arba užsakomaisiais taksi (angl. „transfers“). Taip pat kursuoja keletas autobusų linijų.

Ką veikti ir pamatyti Pafe

Užbaikite rezervaciją

Hotels - Booking.com

Užsisakyk viešbutį!

Užsisakyk nakvynę lengvai su mūsų partneriu Booking.com.

Rentalcars

Išsinuomok automobilį ir pamatyk daugiau

Išsinuomok automobilį ir pamatyk viską, ką gali pasiūlyti kelionės kryptis!

Taip pat apsilankykite čia

Praktinė informacija apie skrydį į Pafą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai