Atšaukimo forma

Dėl daugybės užklausų, norint atšaukti ar pakeisti skrydžius dėl koronaviruso, mūsų atsakymo laikas gali būti ilgesnis nei įprastai. Mes atsiprašome už tai ir dėkojame už jūsų supratimą bei kantrybę. Šiuo metu diegiame papildomas modifikacijas ir atšaukimo procedūras, kurios yra būtinos siekiant optimizuoti procesus, kad galėtume savo klientams pagalbą suteikti neatidėliotinai.

Peržiūrėkite čia dažniausiai mums užduodamus klausimus ir naujausią informaciją apie koronavirusą.

 

Įprastinė procedūra (prieš koronavirusą)

Jei norite atšaukti skrydį, bilietus užsakęs asmuo gali tai padaryte užpildęs formą, esančią apačioje. Per dvi darbo dienas sulauksite elektroninio laiško iš mūsų su visomis jūsų skrydžio atšaukimo sąlygomis. Pastaba: Tai tik prašymas atšaukti užsakymą, galutinis atšaukimas bus įvykdytas kai sutiksite su atšaukimo išlaidomis.

Jei norite atšaukti skrydį, iki kurio liko mažiau nei 5 dienos, užpildykite formą ir papildomai susisiekite su mumis telefonu. Tokiu atveju galėsime būti tikri, kad jūsų užsakymas bus atšauktas laiku. Jei esatę įsigijęs „Atšaukimo garantija“ arba „Atšaukimo garantija Plius“ paslaugą, galite atšaukti skrydį likus ne mažiau nei 48 valandoms iki skrydžio. Atlikite šiuos veiksmus, kad inicijuotumėte atšaukimą.

Atnaujinta!

Atnaujinta! Ar įsigijote „Atšaukimo garantija Plius“ paslaugą ir norite atšaukti skrydį dėl koronaviruso? Atšaukimo priežasties laukelyje pasirinkite „Kita“.

Kaip tai veikia?

  1. Įveskite atšaukimo priežastį.
  2. Nurodykite ar buvote įsigijęs atšaukimo garantiją.
  3. Suveskite prašomą informaciją ir tai, kuriems keliautojams bei kuriai kelionės daliai norite taikyti atšaukimą.
  4. Per dvi darbo dienas iš mūsų sulauksite elektroninio laiško su atšaukimo sąlygomis.
  5. Sutinkate su išlaidomis? Atsakykite į laišką ir per dvi darbo dienas iš mūsų gausite atšaukimą patvirtinantį laišką.
Priklausomai nuo jūsų draudimo sąlygų, jūs galimai turite teisę gauti kompensaciją iš savo draudimo bendrovės. Įveskite savo duomenis ir mes apskaičiuosime atšaukimo išlaidas bei informuosime jus el. paštu. Tada galėsite iš savo draudimo bendrovės reikalauti padengti atšaukimo išlaidas.

 

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai