Wat Benchamabophit Dusit wanaram. Bangkok, Thailandia.

Skrydžiai į Bankoką

Nuo

Atrask Aziją – pažink Bankoką!

Šok į tuktuką ir leiskis į nuotykius po spalvingąjį Bankoką! Tailando sostinėje gyvena daugiau nei dešimt milijonų gyventojų ir ji yra įsikūrusi šalies pietuose. Bankokas yra žinomas dėl šventyklų gausos, skanaus maisto ir, žinoma, svetingų žmonių. Šiame didmiestyje tikrai yra ką nuveikti! Šiame puslapyje rasite geriausius pasiūlymus, praktinę informaciją apie Bankoką bei viską apie lankytinas vietas. Skrendam su mumis?

Palankiausias laikas skristi į Bankoką

Geriausi skrydžiai į Bankoką

Užbaikite rezervaciją

Hotel room

Rinktis viešbutį

Lengvai ir greitai užsisakykite viešbutį savo kelionei!

Family in a car

Kelionei ant ratų

Išsinuomokite automobilį ir pamatykite daugiau!

Pigūs skrydžiai į Bankoką

Bankokas yra vienintelis kosmopolitiškas ir labiausiai išvystytas miestas šalyje, kurioje vyrauja miesteliai ir kaimai, ir yra šalies kultūros ir komercinis centras. Savo tūkstančiais šventyklų, didingais rūmais, dangoraižiais, rytietiška dvasia, grožiu jis kasmet pritraukia milijonus keliautojų ir yra vienas iš labiausiai lankomų Azijos miestų pasaulyje.

Kas įdomaus Bankoke?

Vienas iš svarbių Bankoko kultūrinių bruožų yra tai, kad jame yra per 3 000 šventyklų, tarp kurių viena iš įspūdingiausių yra Wat Arun (Aušros) šventykla. Taip pat aplankykite sėdinčio Budos šventyklą ir įspūdingus karališkus „Grand Palace“ rūmus. Po to leiskitės išvykon po plaukiojantį turgų. Tokio vaizdo nepamatysite niekur kitur Pietryčių Azijoje. Čia valtys iki kraštų yra pripildytos įvairiausių gėrybių – vaisių, daržovių, kokosų ir ten pat gaminamo maisto. Paragaukite aštrių tailandietiškų valgių, kuriuos rasite tiesiog bet kurioje gatvėje. Taip pat apsilankykite didžiausiame Bankoko savaitgalio turguje. Bus sunku nepamesti galvos, kai tokia prekių įvairovė! Ir būtinai apsilankykite vietiniuose muziejuose, kurie verčia greičiau plakti kiekvieno kultūros mylėtojo širdį. O norėdami atsikvėpti ir pabėgti nuo miesto šurmulio apsilankykite Bankoko plaučiais laikomuose „Bang Krachao“ soduose.

Kada geriausia vykti į Bankoką

Geriausias laikas vykti į Bankoką yra lapkričio–vasario mėnesiais. Lietuvoje dar būna šalta, o Tailande oras tuo metu yra idealus, nors ir ten šie mėnesiai būna vėsesni (iki +30 °C). Karščiausi mėnesiai Bankoke yra kovo–birželio mėnesiai (temperatūra gali siekti nuo +35 °C iki +40 °C).

Kaip pasiekti miesto centrą iš oro uosto

Pagrindinis ir pats užimčiausias Bankoko oro uostas – Suvarnabhumi oro uostas. Traukiniai, kursuojantys tarp oro uosto ir centro, yra pigiausias ir greičiausias susisiekimo būdas. Jie išvyksta kas 15 minučių ir iki centro (Makkasan stoties) nuveža per 35 minutes. Autobusai kursuoja ištisą parą. Tai pat yra galimybė užsisakyti oro uosto limuziną, tik tai kainuos tris kartus daugiau nei taksi. Tiek taksi, tiek limuzinus užsisakyti bagažo atsiėmimo salėje specialiai skirtose kasose.

Jus taip pat gali dominti šios kryptys

Sveikas, Bankokai!

Bangkok, Thailand

Skriskite iš Vilniaus į Bankoką

Iš Lietuvos tiesioginių skrydžių į Bankoką nėra, tačiau rasite labai patogių skrydžių su persėdimu.

Bangkok, Thailand

Užslėpto grožio miestas

Daugiau apie Bankoką skaitykite mūsų kelionių blogą.

15 vietų, kurias reikėtų aplankyti Bankoke

Keliautoja dalijasi patirtimi ir įspūdžiais.

Praktinė informacija apie skrydžius į Bankoką

Goedkope vliegtickets Bangkok

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai