Skrydžiai į Bankoką

Nuo 600 EUR

Pigūs skrydžiai į Bankoką

Šok į tuktuk’ą ir leiskis į nuotykius po spalvingąjį Bankoką! Tailando sostinėje gyvena daugiau nei aštuoni milijonai gyventojų ir ji yra įsikūrusi šalies pietuose. Bankokas yra žinomas dėl šventyklų gausos, skanaus maisto ir, žinoma, svetingų žmonių. Šiame didmiestyje tikrai yra ką nuveikti! Šiame puslapyje rasite geriausius pasiūlymus, praktinę informaciją apie Bankoką bei viską apie lankytinas vietas. Skrendam su mumis?

Geriausi skrydžiai į Bankoką

Pigūs skrydžiai į Bankoką

Sveikas Bankoke!

Aplankykite populiariausius Bankoko objektus – tokius kaip sėdinčio Budos šventykla bei Grand Palace rūmai. Atsigerkite alaus Khao San Road gatvėje arba leiskitės į kelionę po plaukiojantį turgų. Nepamirškite paragauti aštrių tailandietiškų valgių, kuriuos galite rasti tiesiog bet kurioje gatvėje. Ir būtinai apsilankykite vietiniuose muziejuose, kurie verčia greičiau plakti kiekvieno kultūros mylėtojo širdį.

Kada skrendam į Bankoką?

Nesvarbu ar norite apsistoti didmiestyje, ar pradėti kelionę po Azijos perlą Tailandą nuo nepakartojamos gamtos kampelių… Pirmiausia reikia įsigyti lėktuvo bilietus į Tailandą. Skrydį iš Vilniaus į Bankoką galite planuotis su tokiomis aviakompanijomis kaip Aeroflot arba Finnair.

Skrisk į Bankoką!

Skriskite iš Vilniaus į Bankoką

Tailando sostinė Bankokas yra itin populiari vieta Pietryčių Azijoje. Iš Lietuvos tiesioginių skrydžių į Bankoką nėra, tačiau galima pasirinkti labai patogius Aeroflot arba Finnair skrydžius iš Vilniaus į Bankoką su persėdimu.

Kokios aviakompanijos skrenda į Bankoką?

Iš Vilniaus pasiekti Bankoką patogiausia su tokiomis aviakompanijomis kaip Aeroflot arba Finnair, turint persėdimą Maskvoje arba Helsinkyje. Su persėdimu šie skrydžiai trunka apie 13 valandų.

Atraskite Bankoką!

Bankoko oro uostas yra į rytus nuo miesto. Su „Airport Rail Link“ galite lengvai keliauti iš oro uosto iki centro ar savo viešbučio. Taip pat galima važiuoti taksi. Kelionė automobiliu paprastai trunka nuo 30 minučių iki valandos, atsižvelgiant į srautus. Iš Bankoko taip pat galima pasiekti ir kitas nuostabias Tailando vietas. Mėgaukitės atostogomis Puketo paplūdimyje arba apžiūrėkite šventyklas ir kalnus šiauriniame Chiang Mai mieste.

Goedkope vliegtickets Bangkok

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai