Goedkope-vliegtickets-Dublin

Pigūs skrydžiai į Dubliną

Nuo

Lėktuvų bilietai į Dubliną

Kur galite rasti geriausius barus pasaulyje? Žinoma, DublineAirijos sostinė garsėja tamsiuoju Gineso alumi, nuostabiu centru ir gausiu muziejų, muzikos ir teatro pasirinkimu. Pigūs skrydžiai į Dubliną tik su Greitai.lt!

Kada geriausia skristi į Dubliną?

Geriausi skrydžių į Dubliną pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Hotel room

Ieškote nakvynės?

Lengvai ir greitai užsisakykite viešbutį savo kelionei!

Rentalcars

Kelionei ant ratų

Išsinuomokite automobilį ir pamatykite daugiau!

Džiaugsmas skristi į Dubliną!

Dublinas yra Airijos pagrindinis uostas, finansų ir prekybos centras bei kultūros sostinė. Miestas, apsuptas kalnų, šalia gražios įlankos, yra garsus draugiškais vietiniais, šilta atmosfera, meniškais istoriniais pastatais. Vaikštant Dublino gatvėmis vikingų kultūros aidai, akmenuotos gatvelės, mažos parduotuvėlės, maisto turgūs, kultūros renginiai, linksmas naktinis gyvenimas suteikia šiam miestui ypatingos auros.

Ką veikti Dubline

Norėdami ramiai pradėti savo kelionę Dublino mieste, apsilankykite Trinity koledžo bibliotekoje. Šis senasis universitetas yra ramybės ir grožio oazė. Pasižiūrėkite klasikinių ir modernių pastatų derinį pasipuošusiais elegantiškais sodais. Žinoma, grožėkitės kitomis tokiomis įžymybėmis kaip Dublino pilis, Bažnyčios šventykla, Kristaus bažnyčios katedra ir Malahido pilis. Nepraleiskite progos apsilankyti Dublino muziejuosenemokamai! – ir atsipalaiduoti miesto parkuose (pavyzdžiui, Šv. Stepono žaliajame parke), kuriuose galite jaukiai papiknikauti, o dieną pabaikite viename iš šimtų Airijos barų. Juk airiai teigia, kad jų alus geriausias pasaulyje. Taip pat įdomiai laiką praleisite apsilankę „Guinness“ alaus saugykloje, kurioje sužinosite šio gėrimo gaminimo procesą. Taip, Dubline išties yra ką veikti!

Kaip atvykti į miesto centrą iš oro uosto

Dublino oro uostas yra apytikriai 10 km nuo Dublino miesto centro. Iš jo miesto centrą galima pasiekti autobusais, vykstančiais į pagrindines miesto sritis ir miesto pakraščius bei į kitus Airijos miestus. Norinčius keliauti taksi, taksi automobilius rasite 1-ojo ir 2-ojo terminalų prieigose.

Jus taip pat gali dominti šios kryptys

Praktinė informacija apie skrydį į Dubliną

Kodėl Dublinas? Žr. toliau…

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai