Pigūs skrydžiai Londonas

Nuo 35 EUR

Palyginti ir ieškoti pigių skrydžių pasiūlymų Londonas

Pigūs skrydžiai į Londoną Greitai.lt puslapyje! Jei ieškote kelionės į Londoną, tuomet patekote ten, kur reikia. Unikali Greitai.lt paieškos sistema padės jums rasti geriausius pasiūlymus skrydžiams iš Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostų į Londoną. Jūs taip pat galite pasirinkti bet kokį kitą išvykimo oro uostą. Patogi paieškos sistema leis jums palyginti skirtingų aviakompanijų pasiūlymus skrydžiams į Londoną. Mes rasime Jums priimtiniausius skrydžių pasiūlymus bei efektyviausius maršrutus iš daugelio avia kompanijų, tokių kaip WizzAir, AirBaltic, Ryanair ir daugybės kitų. Mūsų tinklalapiu naudotis yra itin paprasta bei patogu, tad lėktuvo bilietai į Londoną bus įsigyti vos per kelias minutes.

Populiariausios kryptys į Londonas

Pigiausi pasiūlymai

Skrydžiai iš Vilniaus

05.12 - 05.18

nuo

37 EUR

Skrydžiai iš Kauno

05.12 - 05.18

nuo

35 EUR

Skrydžiai iš Palangos

11.01 - 11.05

nuo

144 EUR

Aviakompanijos

Skrydžiai su Ryanair

10.31 - 11.04 - RYANAIR

nuo

76 EUR

Skrydžiai su Wizz Air

05.27 - 05.30 - Wizz Air

nuo

37 EUR

Skrydžiai su LOT

06.11 - 06.15 - LOT Polish Airlines

nuo

122 EUR

Londono oro uostai

Informacija apie Londoną

Londonas (London) – Jungtinės Karalystės sostinė ir didžiausias miestas Europos Sąjungoje (apie 7,5 mln. gyventojų).

Nors jau daugiau nei prieš du tūkstančius metų miesto teritorijoje būta keltų gyvenviečių, laikoma, jog Londoną įkūrė romėnai I a. ir pavadino jį Londinium. Pavadinimo kilmė siejama su keltų kalbos žodžiais, reiškiančiais „tvirtovė prie ežero“ ar „laivų uostas“, nors vienareikšmiško atsakymo nėra.

Legenda pasakoja, jog Londoną įkūręs keltų karalius Ludas, kuris buvęs labai stiprus ir priešai jo iš tolo bijodavę, nors pavaldiniai mylėję. Piktieji burtininkai pasiuntę į Ludo valdas tris negandas, tačiau narsusis karalius Ludas tas negandas įveikęs ir jos yra paslėptos akmeninėje skrynioje. Pasak legendos, negandos sugrįžtų, jei Londono bokštą (Tauerį) paliktų paskutinis juodvarnis, dėl to ištisus amžius šie paukščiai yra globojami tvirtovės prižiūrėtojų, o šiais laikais – ir turistų.

Palaipsniui miestas išaugo į svarbų kultūros, verslo, finansų, prekybos, mados, meno, politikos centrą. Daugybė Londone vykusių istorinių įvykių darė įtaką visai Europai ir net pasauliui.

Londonas – itin spalvingas miestas visom prasmėm: skaičiuojama, jog mieste gyvena žmonės, kalbantys per 300 skirtingų kalbų.

Dabartinis Londonas susiformavo iš keleto miestų ir gyvenviečių. Kadangi mieste dauguma pastatų neviršija 10 aukštų, Londono plotas yra didžiulis. Atskiri Londono rajonai labai skirtingi – kartais atrodo, jog tai skirtingi miestai ar bent jau skirtingo laikotarpio statiniai.

Londone jau tris kartus vyko Olimpinės žaidynės, (paskutinį sykį – 2012 m.).

Įdomūs faktai apie Londoną

  • Londone yra 160 muziejų, 100 teatrų, 80 parkų
  • Londone yra 5 oro uostai (Heathrow, Gatwick, Stansted, Luton ir City) ir 8 geležinkelio stotys
  • 1863 m. Londone buvo atidaryta pirmoji pasaulyje metro linija
  • Londone gyvena žmonės, priklausantys daugiau nei 200 tautų
  • Londone yra net 4 į Unesco pasaulio paveldo sąrašą įtraukti objektai – tai Tower of London, Kew karališkieji botanikos sodai, Vestminsterio rūmai ir Vestminsterio abatija bei Grinvičas.

Booking.com

Išsirink apgyvendinimo vietą!

Rentalcars.com

Išsirink automobilį!

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai