Big Ben and Houses of Parliament

Pigūs skrydžiai į Londoną

Nuo

Pigūs skrydžiai į Londoną

Anglijos sostinė žinoma dėl turtingos savo istorijos, ilgų apsipirkinėjimo alėjų ir didžiulio muziejų kiekio. Londoną pamatyti turi kiekvienas! Ieškote pigių skrydžių į Londoną? Šiame puslapyje rasite geriausius įvairių skrydžių bendrovių pasiūlymus. Skrendam?

Kada geriausia skristi į Londoną?

Skrydžiai į Londoną: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją…

Daugiau informacijos apie Londoną

🛬 Londono oro uostai London Heathrow (LHR), City (LCY), Southend (SEN), Gatwick (LGW), Luton (LTN), Stansted (STN)
🛫 Išvykimo oro uostai iš Lietuvos Vilniaus (VNO), Kauno (KUN), Palangos (PLQ)
🛧  Oro linijos Ryanair, Wizz Air, LOT, airBaltic
🌍 Atstumas nuo Vilniaus iki Londono 1 722 km
🕑 Trukmė 2 val. 40 min.

Londonas kviečia…

Londonas yra vienas lankomiausių miestų Europoje. Įsikūręs šalia Temzės upės, kur susiduria istoriniai pastatai ir modernioji architektūra, Londonas yra miestas, kurį kiekvienam būtina aplankyti bent kartą gyvenime. Leiskitės į kelionę po Londono miestą ir patirkitę tikrąją šio metropolio dvasią. Mėgaukitės nesibaigiančiu daugiakultūriu gyvenimu ir išbandykite įvairių kultūrų maistą, madą ir papročius, aplankykite rekomenduojamus muziejus, galerijas ir teatrus. Taip pat prieš kelionę būtų pravartu patikrinti UNESCO paveldo sąrašą. Nuobodžiauti nebus laiko, juo labiau, kai pigūs lėktuvų bilietai į Londoną jau guli kišenėje.

Ką veikti Londone?

Žmonės dažnai perka bilietus į Londoną, kad pamatytų tokius gerai žinomus objektus kaip Laikrodžio (arba Big Beno) bokštas, apžvalgos ratas „Londono akis“, Tauerio tiltas ar Bakingamo rūmai. Bet šis miestas turi kur kas daugiau ką pasiūlyti… Londonas puikiai atspindi turtingą Anglijos istoriją. Pasivaikščiokite po tokias istorines vietas kaip Vestminsterio abatija arba aplankykite išskirtinius rajonus kaip Grinvičas arba Kanarų prieplauka. Jei norite pamatyti kontrastą tarp tradicinės ir moderniosios architektūros, pasigrožėkite miesto panorama iš „Londono akies“. Išbandę šią pramogą, galite ir visiškai užpildyti savo fotoaparato atmintinę.

Meno mėgėjai taip pat neliūdės Londone. Būtent šiame mieste yra geriausi muziejai. Čia galite apžiūrėti netgi tokių meistrų kaip Da Vinčio arba Mikelandželo darbus.

Kai nuo begalinio vaikščiojimo užklups nuovargis, apsilankykite Haid Parke ir pasimėgaukite grynu oru bei nepakartojama gamta. O jei norite įsigyti suvenyrų, apsilankykite Kamdeno turgavietėje. Čia yra per 1 000 skirtingų parduotuvėlių, barų ir prekystalių. O tada pasiruoškite potyriui, kurio nepamiršite niekada – pasinerkite į naktinį Londono gyvenimą.

Pigūs skrydžiai į Londoną

Nesvarbu, ar ieškote atostogų krypties, ar krypties savaitgalio kelionei, Londonas visada yra gera mintis. Tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Londoną vykdo tokios skrydžių bendrovės kaip Ryanair, Wizz Air, LOT ir airBaltic. Tiesioginiai skrydžiai į Londoną taip pat yra galimi iš Kauno ir Palangos oro uostų (su „Ryanair“ ir „Wizz Air“ oro linijomis).

Jus taip pat gali dominti…

Šiek tiek Londono istorijos

Londonas – Anglijos sostinė ir didžiausias miestas Europos Sąjungoje (apie 9,5 mln. gyventojų). Nors jau daugiau nei prieš du tūkstančius metų miesto teritorijoje būta keltų gyvenviečių, laikoma, jog Londoną įkūrė romėnai I a. ir pavadino jį Londinium. Pavadinimo kilmė yra siejama su keltų kalbos žodžiais, reiškiančiais „tvirtovė prie ežero“ arba „laivų uostas“, nors vienareikšmiško atsakymo nėra.

Palaipsniui miestas išaugo į svarbų kultūros, verslo, finansų, prekybos, mados, meno, politikos centrą. Daugybė Londone vykusių istorinių įvykių darė įtaką visai Europai ir net pasauliui. Londonas – itin spalvingas miestas visomis prasmėmis: skaičiuojama, jog mieste gyvena žmonės, kalbantys per 300 skirtingų kalbų.

Dabartinis Londonas susiformavo iš keleto miestų ir gyvenviečių. Kadangi mieste dauguma pastatų yra ne aukštesni nei 10 aukštų, Londono plotas yra didžiulis. Atskiri Londono rajonai labai skirtingi – kartais atrodo, jog tai skirtingi miestai ar bent jau skirtingo laikotarpio statiniai.

Įdomūs faktai apie Londoną

  • Londone yra daugiau nei 170 muziejų, 250 teatrų, 80 parkų;
  • Londone yra 5 oro uostai (Heathrow, Gatwick, Stansted, Luton, London City,  Southend Municipal ir London Biggin Hill) ir 8 pagrindinės geležinkelio stotys;
  • 1863 m. Londone buvo atidaryta pirmoji pasaulyje metro linija;
  • Londone gyvena žmonės, priklausantys daugiau nei 200 tautų;
  • Londone yra net 4 į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtraukti objektai: tai Londono Taueris, Karališkasis botanikos sodas (Kju sodai), Vestminsterio rūmai ir Vestminsterio abatija bei Grinvičas.
  • Londone jau tris kartus vyko Olimpinės žaidynės (paskutinį kartą – 2012 m.).

Skrydžiai į Londoną iš Lietuvos oro uostų

Goedkope-vliegtickets-departure-airport-waiting-boarding

Iš Vilniaus

Pigiausi skrydžiai iš Vilniaus į Londoną

Goedkope-vliegtickets-departure-airport

Iš Kauno

Pigiausi skrydžiai iš Kauno į Londoną

Iš Palangos

Pigiausi skrydžiai iš Palangos į Londoną

Praktinė informacija apie skrydį į Londoną

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai