Skrydžiai į Londoną

Nuo 23 EUR

Pigūs skrydžiai į Londoną

Anglijos sostinė žinoma dėl turtingos savo istorijos, ilgų apsipirkinėjimo alėjų ir didžiulio muziejų kiekio. Londoną pamatyti turi kiekvienas! Ieškote pigių skrydžių į Londoną? Šiame puslapyje rasite geriausius įvairių aviakompanijų pasiūlymus. Skrendam?

Geriausi skrydžia į Londoną

Visa informacija apie Londoną

🛬 Londono oro uostai Londen Heathrow (LHR), City (LCY), Southend (SEN), Gatwick (LGW), Luton (LTN), Stansted (STN)
🛫 Išvykimo oro uostai iš Lietuvos Vilniaus (VNO), Kauno (KUN), Palangos (PLQ)
🛧  Oro linijos Ryanair, Wizz Air, LOT
🌍 Atstumas Vilnius-Londonas 1722 km
🕑 Trukmė 2 val. 40 min.

Londonas kviečia…
Londonas yra vienas labiausiai lankomų miestų Europoje. Įsikūręs šalia Temzės upės, kur susiduria istoriniai pastatai ir modernioji architektūra, Londonas yra būtina aplankyti vieta kiekvienam. Žmonės dažnai perka bilietus į Londoną, kad pamatytų tokius gerai žinomus objektus kaip Bigbenas, Londono akis, Tauerio tiltas ar Bekingemo rūmai. Bet šis miestas turi kur kas daugiau ką pasiūlyti…

Leiskis į kelionę po Londono miestą ir patirk tikrąją šio metropolio dvasią. Mėgaukis nesibaigiančiu multikultūriniu gyvenimu ir išbandyk įvairių kultūrų maistą, madą ir papročius. Arba prieš kelionę patikrink UNESCO paveldo sąrašą ir aplankyk rekomenduojamus muziejus, galerijas bei teatrus. Nuobodžiauti nėra laiko, juo labiau, kai pigūs lėktuvų bilietai į Londoną jau guli kišenėje.

Londonas puikiai atspindi turtingą Anglijos istoriją. Pasivaikščiokite po tokias istorines vietas kaip Vestminsterio abatija arba aplankykite išskirtinius rajonus kaip Grinvičas arba Kanarų prieplauka. Jei norite pamatyti kontrastą tarp tradicinės ir moderniosios architektūros, pasigrožėkite miesto panorama iš Londono akies. Išbandę šią pramogą galite ir visiškai užpildyti savo fotoaparato atmintinę. Meno mėgėjai Londone taip pat neliūdi: būtent šiame mieste yra geriausi muziejai. Čia galite apžiūrėti netgi tokių meistrų, kaip Da Vinčis arba Mikelandželas, darbus.

Kai nuo begalinio vaikščiojimo užklups nuovargis, apsilankykite Hyde parke ir pasimėgaukite grynu oru bei nepakartojama gamta. O jei norite įsigyti suvenyrų, apsilankykite Camdem turgavietėje. Čia yra per 1000 skirtingų parduotuvėlių, barų ir prekystalių. O tada pasiruoškite potyriui, kurio nepamiršite niekada – pasinerkite į naktinį Londono gyvenimą.

Pigūs skrydžiai į Londoną
Nesvarbu, ar ieškote atostogų krypties, ar krypties savaitgalio kelionei, Londonas visada yra gera idėja. Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Londoną vyksta su tokiomis aviakompanijomis kaip Ryanair, Wizz Air bei LOT. Tiesioginiai skrydžiai į Londoną taip pat galimi ir iš Palangos bei Kauno or uostų.

Kiek laiko trunka skrydis iš Vilniaus į Londoną?

Skrydžio trukmė iš Vilniaus į Londoną yra apie 2 valandas ir 40 minučių.

Koks yra laiko skirtumas Londone?

Londone yra 2 valandomis mažiau nei tuo metu Lietuvoje.

Londono oro uostai

Plačiau apie Londoną

Londonas (London) – Jungtinės Karalystės sostinė ir didžiausias miestas Europos Sąjungoje (apie 7,5 mln. gyventojų).

Nors jau daugiau nei prieš du tūkstančius metų miesto teritorijoje būta keltų gyvenviečių, laikoma, jog Londoną įkūrė romėnai I a. ir pavadino jį Londinium. Pavadinimo kilmė siejama su keltų kalbos žodžiais, reiškiančiais „tvirtovė prie ežero“ ar „laivų uostas“, nors vienareikšmiško atsakymo nėra.

Legenda pasakoja, jog Londoną įkūręs keltų karalius Ludas, kuris buvęs labai stiprus ir priešai jo iš tolo bijodavę, nors pavaldiniai mylėję. Piktieji burtininkai pasiuntę į Ludo valdas tris negandas, tačiau narsusis karalius Ludas tas negandas įveikęs ir jos yra paslėptos akmeninėje skrynioje. Pasak legendos, negandos sugrįžtų, jei Londono bokštą (Tauerį) paliktų paskutinis juodvarnis, dėl to ištisus amžius šie paukščiai yra globojami tvirtovės prižiūrėtojų, o šiais laikais – ir turistų.

Palaipsniui miestas išaugo į svarbų kultūros, verslo, finansų, prekybos, mados, meno, politikos centrą. Daugybė Londone vykusių istorinių įvykių darė įtaką visai Europai ir net pasauliui.

Londonas – itin spalvingas miestas visom prasmėm: skaičiuojama, jog mieste gyvena žmonės, kalbantys per 300 skirtingų kalbų.

Dabartinis Londonas susiformavo iš keleto miestų ir gyvenviečių. Kadangi mieste dauguma pastatų neviršija 10 aukštų, Londono plotas yra didžiulis. Atskiri Londono rajonai labai skirtingi – kartais atrodo, jog tai skirtingi miestai ar bent jau skirtingo laikotarpio statiniai.

Londone jau tris kartus vyko Olimpinės žaidynės, (paskutinį sykį – 2012 m.).

Įdomūs faktai apie Londoną

  • Londone yra 160 muziejų, 100 teatrų, 80 parkų
  • Londone yra 5 oro uostai (Heathrow, Gatwick, Stansted, Luton ir City) ir 8 geležinkelio stotys
  • 1863 m. Londone buvo atidaryta pirmoji pasaulyje metro linija
  • Londone gyvena žmonės, priklausantys daugiau nei 200 tautų
  • Londone yra net 4 į Unesco pasaulio paveldo sąrašą įtraukti objektai – tai Tower of London, Kew karališkieji botanikos sodai, Vestminsterio rūmai ir Vestminsterio abatija bei Grinvičas.
Goedkope-vliegtickets-departure-airport-waiting-boarding

Iš Vilniaus

Iš Vilniaus į Londoną

Goedkope-vliegtickets-departure-airport

Iš Kauno

Iš Kauno į Londoną

Iš Palangos

Iš Palangos į Londoną

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai