Pigūs skrydžiai į Vieną

Nuo 128 EUR

Lėktuvų bilietai į Vieną

Austrijos sostinė Viena pulsuoja neprilygstama didybe. Įspūdingi rūmai, baroko architektūra, modernaus meno muziejus, žali parkai ir klasikinė muzika – visu tuo kvėpuoja šis miestas. Tai Mocerto, Haidno, Bethoveno ir Šuberto gimtinė – nieko nuostabaus, kad klasikinė muzika iki šiol šiame mieste vaidina svarbų vaidmenį ir ją galima girdėti visur. Įsigiję lėktuvo bilietus į Vieną pateksite į miestą, kuriame praeitis ir modernizmas gyvena harmonijoje.

Pigūs skrydžiai į Vieną

Pigiausi

nuo

128 EUR

nuo

194 EUR

Aviakompanijos

Skrydžiai su AirBaltic

05.10 - 05.12 - airBaltic

nuo

139 EUR

Skrydžiai su Austrian Airlines

05.29 - 05.31 - Austrian Airlines

nuo

169 EUR

Informacija apie Vieną

Kadaise buvusi vienos įtakingiausių Europos dinastijų, Habsburgų, rezidencija, Austrijos sostinė Viena ir šiandien stebina prašmatnumu, pompastiškais rūmais, įmantriomis skulptūromis, o taip pat ir muziejų gausa. Imperatoriška miesto, įsikūrusio ties Dunojaus upe, praeitis juntama ne tik Hofburgų bei Šionbruno rūmuose, bet ir Belvederio rūmuose, esančiuose už miesto. Juose įsikūręs Austrijos baroko muziejus.

Vienos senamiestį ir atokiau nuo miesto centro esančius Šionbruno rūmus saugo Unesco. Neretai Viena vadinama „Europos kultūros perlu”, mat čia apstu ne tik muziejų, bet ir teatrų, o neorenesansinė Vienos opera yra kiekvieno klasikinės muzikos ir teatro gerbėjo svajonė.

Miestą taip pat garsina Vienos pokyliai, kurių kasmet mieste surengiama apie 300. Dar du Vienos simboliai – tai tradicinis veršienos pjausnys, arba šnicelis, ir burnoje tirpstantis obuolių pyragas, arba štrudelis.

Pigiai skriskite į Vieną

Austrijos sostinė Viena turi neprilygstamą didybę. Įspūdingi rūmai, baroko architektūra, Art Nouveau,  klasikinė muzika lemia istoriją ir kultūrą, kuria kvėpuoja miestas. Viena yra Mocarto, Haydno, Bethoveno ir Schuberto miestas ir iki šiol tebėra klasikinės muzikos centras. Tačiau daugybė šiuolaikinių kultūros išraiškų ir naktinio gyvenimo taip pat suteikia miestui šiuolaikiškumo. Turėdami lėktuvo bilietą į Vieną, Jūs keliausite į miestą, kuriame praeitis ir dabartis egzistuoja idealioje pusiausvyroje.

Ką pamatyti Vienoje?

Vienos stilius yra barokinis Belvedere rūmų rūmų kompleksas, Hofburgo rūmai, iš kurių karaliavo Habsburgo imperatoriai, ir jų vasaros rūmai Schloss Schönbrunn. Vienoje taip pat yra daug specialių bažnyčių, tokių kaip Šv. Stepono katedra ir Augustino bažnyčia. Miesto teatruose galima džiaugtis Vienos kultūra. Apsilankymas būtinas Vienos valstybinėje operoje – viename geriausių operos teatrų pasaulyje. Kiti lankytini objektai yra vidinis Vienos miestas ir „MuseumsQuartier“, kuriame yra svarbūs muziejai. Kelionė į Vieną bus baigta tik išgėrus kavos viename iš simbolinių kavos namų ar paragavus gardžių skanėstų.

Į ir iš oro uosto

Iš Vienos oro uosto (Schwechat), kuris yra 18 kilometrų nuo centro, nesunkiai rasite transportą į miesto centrą. Su traukiniu CAT per 16 minučių atsirasite miesto centre. Šis traukinys važiuoja kas pusvalandį, nuo 6.05 iki 11.35. Su „Airport Express“ autobusu galite atvykti per 20 minučių ir išvykti kas pusvalandį nuo 6:20 iki 12:20. Traukiniu kelionė trunka 30 minučių, o traukiniai važiuoja kas pusvalandį nuo 4:00 iki 22:00. Taksi taip pat yra oro uoste ir yra šiek tiek brangesni nei kitos transporto priemonės.

Užsisakykite pigų skrydį į Vieną

Klasikinės muzikos, kavos ir skanėstų miestas bei didybės rūmai. Ieškokite lėktuvų bilietų į Vieną Greitai.lt ir leiskitęs į įsimintiną kelionę į šį nuostabų miestą!

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai