Pigūs skrydžiai Viena

Nuo 129 EUR

Palyginti ir ieškoti pigių skrydžių pasiūlymų Viena

Pigūs skrydžiai į Vieną Greitai.lt puslapyje! Jei ieškote kelionės į Vieną, tuomet patekote ten, kur reikia. Unikali Greitai.lt paieškos sistema padės jums rasti geriausius pasiūlymus skrydžiams iš Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostų į Vieną. Jūs taip pat galite pasirinkti bet kokį kitą išvykimo oro uostą. Patogi paieškos sistema leis jums palyginti skirtingų aviakompanijų pasiūlymus skrydžiams į Vieną. Mes rasime Jums priimtiniausius skrydžių pasiūlymus bei efektyviausius maršrutus iš daugelio avia kompanijų, tokių kaip WizzAir, AirBaltic, Ryanair ir daugybės kitų. Mūsų tinklalapiu naudotis yra itin paprasta bei patogu, tad lėktuvo bilietai į Vieną bus įsigyti vos per kelias minutes.

Populiariausios kryptys į Viena

Pigiausi pasiūlymai

Skrydžiai iš Vilniaus

04.14 - 04.21

nuo

129 EUR

Skrydžiai iš Kauno

04.14 - 04.21

nuo

129 EUR

Aviakompanijos

Skrydžiai su AirBaltic

09.15 - 09.22 - Air Baltic

nuo

143 EUR

Skrydžiai su Austrian Airlines

09.15 - 09.22 - Austrian Airlines

nuo

130 EUR

Informacija apie Vieną

Kadaise buvusi vienos įtakingiausių Europos dinastijų, Habsburgų, rezidencija, Austrijos sostinė Viena ir šiandien stebina prašmatnumu, pompastiškais rūmais, įmantriomis skulptūromis, o taip pat ir muziejų gausa. Imperatoriška miesto, įsikūrusio ties Dunojaus upe, praeitis juntama ne tik Hofburgų bei Šionbruno rūmuose, bet ir Belvederio rūmuose, esančiuose už miesto. Juose įsikūręs Austrijos baroko muziejus.

Vienos senamiestį ir atokiau nuo miesto centro esančius Šionbruno rūmus saugo Unesco. Neretai Viena vadinama „Europos kultūros perlu”, mat čia apstu ne tik muziejų, bet ir teatrų, o neorenesansinė Vienos opera yra kiekvieno klasikinės muzikos ir teatro gerbėjo svajonė.

Miestą taip pat garsina Vienos pokyliai, kurių kasmet mieste surengiama apie 300. Dar du Vienos simboliai – tai tradicinis veršienos pjausnys, arba šnicelis, ir burnoje tirpstantis obuolių pyragas, arba štrudelis.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai