Pigūs skrydžiai į Vieną

Nuo

Pigių skrydžių į Vieną pasiūlymai

Austrijos sostinė Viena pulsuoja neprilygstama didybe. Įspūdingi rūmai, baroko architektūra, modernaus meno muziejus, žali parkai ir klasikinė muzika – visu tuo kvėpuoja šis miestas. Tai Mocerto, Haidno, Bethoveno ir Šuberto gimtinė. Nieko nuostabaus, kad klasikinė muzika iki šiol šiame mieste vaidina svarbų vaidmenį ir ją galima girdėti visur. Įsigiję lėktuvo bilietus į Vieną pateksite į miestą, kuriame praeitis ir modernizmas gyvena harmonijoje.

Kada geriausia skristi į Vieną?

Pigūs skrydžiai į Vieną

Užbaikite rezervaciją

Daugiau informacijos apie Vieną

Viena turi neprilygstamos didybės. Įspūdingi rūmai, baroko architektūra, Art Nouveau stilius, klasikinė muzika – visa tai lemia istoriją ir kultūrą, kuria kvėpuoja miestas. Viena yra Mocarto, Haidno, Bethoveno ir Šuberto miestas ir iki šiol tebėra klasikinės muzikos centras. Turėdami lėktuvo bilietą į Vieną, Jūs keliausite į miestą, kuriame praeitis ir dabartis egzistuoja idealioje pusiausvyroje.

Ką pamatyti Vienoje?

Vienos stilius yra barokinis Belvederio rūmų kompleksas, Hofburgo rūmai, iš kurių karaliavo Habsburgo imperatoriai, ir jų vasaros Šenbruno rūmai. Vienoje taip pat yra daugybė ypatingų bažnyčių, kaip antai Šv. Stepono katedra ir Augustino bažnyčia. Miesto teatruose galima džiaugtis Vienos kultūra. Apsilankyti Vienos valstybinėje operoje – viename geriausių operos teatrų pasaulyje – tiesiog būtina. Kiti lankytini objektai yra istorinis Vienos miestas ir muziejų kvartalas „MuseumsQuartier“, kuriame yra ne tik svarbūs muziejai, bet ir susitikimų vieta. Kelionė į Vieną bus baigta tik išgėrus kavos viename iš simbolinių kavos namų ar paragavus gardžių skanėstų.

Kaip atvykti iš oro uosto?

Iš Vienos oro uosto (Schwechat), kuris yra 18 kilometrų nuo centro, nesunkiai rasite transportą į miesto centrą. Su traukiniu CAT per 16 minučių atsirasite miesto centre. Šis traukinys važiuoja kas pusvalandį. Su „Airport Express“ autobusu galite atvykti per 20 minučių ir išvykti kas pusvalandį. Traukiniu kelionė trunka 30 minučių, o traukiniai važiuoja kas pusvalandį. Taksi taip pat yra oro uoste ir yra šiek tiek brangesni nei kitos transporto priemonės.

Užsisakykite pigų skrydį į Vieną

Tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į klasikinės muzikos, kavos ir skanėstų miestą vykdo oro linijų bendrovė Ryanair. Ieškokite lėktuvų bilietų į Vieną per Greitai.lt ir leiskitės į įsimintiną kelionę po šį nuostabų miestą!

Jus taip pat gali dominti…

Praktinė informaciją apie skrydį į Vieną

Kodėl Viena? Žiūrėkite vaizdo įrašą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai