Pigūs skrydžiai į Bilundą

Nuo

Lėktuvų bilietai į Bilundą – nuotaikingos kelionės dovana šeimai

Ar Jūsų vaikas dievina LEGO kaladėles? Tuomet geriausia dovana jam – visos šeimos kelionė į LEGO tėvynę, Danijoje esantį Bilundą ir jame įsikūrusį „Legolendo“ miestelį. „Legolende“ praktiškai viskas pastatyta iš LEGO kaladėlių. Čia rasite atkurtus įžymiausius pasaulio pastatus, tad pasijusite lyg keliaudami po miniatiūrinę pasaulio versiją. Jūsų vaikai bus sužavėti, o Jūsų piniginė labai nenukentės, nes skrydžiai iš Vilniaus į Bilundą yra gana pigūs. Skrendam?

Kada geriausia skristi į Bilundą?

Skrydžiai į Bilundą: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Daugiau apie Bilundą

Bilundas yra mažas vidurio Danijos regione Jutlandijoje įsikūręs miestelis (apytikriai per 6 000 gyventojų), laikomas LEGO kaladėlių gimtine. Atstumas nuo Bilundo iki Danijos sostinės Kopenhagos – 217 km.

Kuo Bilundas yra įdomus?

Billund, Denmark

„Legolendas“

Įkurtas 1968 m., „Legolendas“ yra didžiausias Bilundo traukos centras ir viena iš labiausiai lankomų vietų visoje Danijoje. Jame yra net 9 teminiai parkai vaikams, iš kurių, ko gero, visų mėgstamiausias yra „Minilendas“. Jame galima pamatyti įvairiausių pasaulyje žinomų statinių ir miestų reprodukcijų iš LEGO kaladėlių.

Stedentrips Denemarken, Billund

LEGO kaladėlių gamykla

Tiems, kuriems teminės išvykos į „Legolendą“ nepakaks, siūlome apsilankyti LEGO kaladėlių gamykloje. Čia sužinosite visą figūrėlių ir kaladėlių kūrimo ir gamybos procesą. PASTABA. Norint ten patekti, apsilankymą reikia užsisakyti prieš kelis mėnesius ir nusiteikti, kad ši ekskursija truks 2,5 dienos.

Viking stones, Denmark

Vikingų namai

Besidominčius istorija nemokamai kviečiame apsilankyti Kongernes Jelling, kuriame yra saugomas į UNESCO paveldo sąrašą įrašytas X amžiaus vikingų paminklas, kurį sukūrė karalius Haroldas Mėlyndantis. Jame runų įrašais jis pasakoja, kaip jis užkariavo Daniją ir Norvegiją ir atnešė į regioną krikščionybę.

Family in Antananarivo, Madagascar

Zoologijos sodas ir safario parkas

Netoli „Legolendo“ rasite zoologijos ir safario parką. Čia gyvenančius saugomus gyvūnus iš Afrikos savanos, pavyzdžiui, raganosius, liūtus, zebrus, žirafas ir antilopes, apžiūrėti yra patogiausia automobiliu, bet jeigu jo neturite – nesijaudinkite! Jūsų lauks safario autobusas ir neabejotinai pamatysite šio parko gyventojus.

Vliegtickets-Orlando-familie-waterpark

La la la… į Lalandiją!

Šiame pramogų komplekse nuobodžiauti tikrai neteks – kiekvienas ras sau įdomios veiklos. Čia lauks didžiausias Skandinavijoje vandens parkas, žiemos pramogos, įvairi sportinė veikla, žaidimai, nuotykių parkas ir dar daug kt. Ten galima išsinuomoti jaukų atostogų namelį. Drąsiai teigiame – apie viską pagalvota, kad praleistas laikas būtų įsimintinas!

Kaip atvykti į miestą iš oro uosto?

Bilundo oro uostas (BLL) yra apie 1,9 km nuo Bilundo. Tai vienas iš užimčiausių oro krovinių centrų šalyje ir užsakomųjų oro skrydžių bendrovių kryptis šalyje.

Iš oro uosto kursuoja daugybė viešojo transporto autobusų, iš jų kai kuriais galima susisiekti su traukinių stotimis. Iš Bilundo oro uosto autobusais galima susisiekti su visu Centrinės Jutlandijos regionu. Tvarkaraščius galite rasti čia.

Taip pat galite apsilankyti…

Praktinė informacija apie skrydį į Bilundą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai