Pigūs skrydžiai Kopenhaga

Nuo 83 EUR

Palyginti ir ieškoti pigių skrydžių pasiūlymų Kopenhaga

Pigūs skrydžiai į Kopenhagą Greitai.lt puslapyje! Jei ieškote kelionės į Kopenhagą, tuomet patekote ten, kur reikia. Unikali Greitai.lt paieškos sistema padės jums rasti geriausius pasiūlymus skrydžiams iš Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostų į Kopenhagą. Jūs taip pat galite pasirinkti bet kokį kitą išvykimo oro uostą. Patogi paieškos sistema leis jums palyginti skirtingų aviakompanijų pasiūlymus skrydžiams į Kopenhagą. Mes rasime Jums priimtiniausius skrydžių pasiūlymus bei efektyviausius maršrutus iš daugelio avia kompanijų, tokių kaip WizzAir, AirBaltic, Ryanair ir daugybės kitų. Mūsų tinklalapiu naudotis yra itin paprasta bei patogu, tad lėktuvo bilietai į Kopenhagą bus įsigyti vos per kelias minutes.

Populiariausios kryptys į Kopenhaga

Pigiausi pasiūlymai

Skrydžiai iš Vilniaus

09.24 - 09.29

nuo

117 EUR

Skrydžiai iš Kauno

10.12 - 10.16

nuo

83 EUR

Skrydžiai iš Palangos

04.26 - 04.30

nuo

428 EUR

Aviakompanijos

Skrydžiai su Ryanair

10.12 - 10.16 - RYANAIR

nuo

83 EUR

Skrydžiai su SAS

05.26 - 05.26 - Scandinavian Airlines

nuo

124 EUR

Skrydžiai su AirBaltic

09.24 - 09.29 - Air Baltic

nuo

117 EUR

Informacija apie Kopenhagą

Kopenhaga (dan. Kobenhavn) – Danijos sostinė ir didžiausias šalies miestas, 1167 m. įkurtas vyskupo Absalono. Viduramžiais miestas klestėjo iš prekybos Baltijos jūros regione. Išvertus iš danų kalbos, Kopenhaga reiškia „pirklių uostas“.

Šiandien Kopenhaga – judrus miestas. Didžioji dalis senamiesčio yra skirta pėstiesiems. Čia įsikūrusi ir ilgiausi pėsčiųjų gatvė Europoje – Strioget, nutįsusi apie 2 km ir garsėjanti prabangiomis parduotuvėmis ir kavinėmis.

Kopenhagos širdis, pagrindinis miesto transporto susikirtimo taškas ir populiari susitikimų vieta – Rotušės aikštė. Romantikai turėtų aplankyti žaviąją pasivaikščiojimų vietą Nyhavn (Naujojo uosto) krantinę. Ieškantiems ko nors unikalaus ar panašaus į Vilniaus Užupį, vertėtų aplankyti Kristianiją (Cristiania) – tai vadinamasis „laisvasis miestas“, garsėjantis savo alternatyviu požiūriu ir gyvenimo būdu. Pasakų mėgėjams skirtas Tivoli parkas – pramogų parkas, įkurtas 1843 m. naudojant H.K. Anderseno pasakų motyvus.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai