Goedkope vliegtickets Kopenhagen

Pigūs skrydžiai į Kopenhagą

Nuo

Pigių skrydžių į Kopenhagą pasiūlymai

Pasiruošę kultūriniams potyriams, skaniam maistui, jaukiai atmosferai ir pasivaikščiojimams po senamiesčio siauras gatveles ir parduotuvėles? Tuomet skrendame į Danijos sostinę! Tai puiki savaitgalio ar paskutinės minutės spontaniška ar iš anksto planuota kelionė. Užsisakykite kelionę po Kopenhagą ir sužinokite pasakišką miesto istoriją išplaukdami iš Nyhavn uosto ir leisdamiesi į ekskursiją po Kopenhagos kanalus. Tai miestas, kuriame laikas prabėgs nepastebimai greitai, nes nuobodžiauti neteks. Greitai.lt puslapyje galite lengvai rasti geriausius skrydžius į Kopenhagą. Skrendam!

Kada geriausia skristi į Kopenhagą?

Skrydžiai į Kopenhagą: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Daugiau informacijos apie Kopenhagą

Kopenhaga (dan. Kobenhavn) yra Danijos sostinė ir didžiausias šalies miestas, 1167 m. įkurtas vyskupo Absalono, o 1445 m. tapęs Danijos sostine ir karališkosios šeimos rezidencija. Viduramžiais miestas klestėjo iš prekybos Baltijos jūros regione. Išvertus iš danų kalbos, Kopenhaga reiškia „pirklių uostas“. Ji yra įsikūrusi ant dviejų salų – Zelandijos ir Amagerio.

Šiandien Kopenhaga – judrus miestas. Kopenhagos širdis, pagrindinis miesto transporto susikirtimo taškas ir populiari susitikimų vieta – Rotušės aikštė. Romantikai turėtų aplankyti žaviąją pasivaikščiojimų vietą Nyhavn (Naujojo uosto) krantinę. Ieškantiems ko nors unikalaus ar panašaus į Vilniaus Užupį, vertėtų aplankyti Kristianiją (Cristiania). Tai vadinamasis „laisvasis miestas“, garsėjantis savo alternatyviu požiūriu ir gyvenimo būdu.

Kopenhagos žymiausios lankytinos vietos

Kopenhagos uoste stovi senas visiems gerai žinomo pasakų rašytojo Hanso Kristiano Anderseno namas. Namas yra vienas iš tų spalvotų pastatų, matomų tipinėse Kopenhagos atvirutėse. Visur mieste susidursite su garsiomis statulomis, įskaitant Undinėlės statulą, kuri buvo įkvėpta to paties pavadinimo H. K. Anderseno pasakos. Nusifotografuoti asmenukei su ja privalo kiekvienas keliautojas.

Kopenhagoje visi mėgsta važinėti dviračiais ir mieste gausu tam pritaikytų takų. Taigi, lipkite ant išsinuomoto dviračio ir leiskitės į kelionę po gražiąją Kopenhagą.

Pasakų mėgėjams būtina apsilankyti Tivoli soduose, įspūdingame Kopenhagos centre esančiame pramogų parke, kuris buvo įkurtas 1843 m. H. K. Anderseno pasakų motyvais. Ten galima pasivažinėti karuselėmis, vyksta miuziklų, koncertų ir kt. renginių, yra akvariumas, oranžerija, kabantieji sodai ir įvairiausių kitų teminių sodų. Diena ten prabėga nepastebimai greitai!

Dar viena dėmesio verta lankytina vieta yra Rosenborgo pilis. XVII a. pradžioje ji buvo pastatyta kaip karališkosios šeimos vasaros rezidencija. Joje saugoma 400 metų karališkosios šeimos turtai, brangenybės ir regalijos. Apsilankymas ten – tai tarsi kelionė laiku.

Kas dar įdomaus Kopenhagoje?

Kopenhagoje yra ką veikti. Aplankykite vieną iš gausybės čia esančių muziejų. Įsigilinkite į Danijos istoriją Kopenhagos nacionaliniame muziejuje. Čia sužinosite apie šalies istoriją ir galėsite pasigrožėti archeologiniais ir etnologiniais objektais. Taip pat Luizianos šiuolaikinio meno muziejuje, kuriame gamta, menas ir architektūra suteikia nepakartojamos patirties.

Pakanka kultūros? Tuomet apsipirkite senamiestyje esančioje ilgiausioje ne tik Danijoje, bet ir Europoje pėsčiųjų gatvėje Strøget, skirtoje prekybininkams. Ji yra nutįsusi apie 2 km ir garsėja prabangiomis parduotuvėmis ir kavinėmis.

Po muziejų ir apsipirkinėjimo išalkote? Pavakarieniaukite viename iš daugybės puikių Kopenhagos restoranų ar jaukių kavinių, pavyzdžiui, Torvehallerne – fantastiškame maisto turguje po atviru dangumi, kuriame, be įvairiausių gėrybių ir deliaktesų, yra keletas iš geriausių Kopenhagos restoranų.

Nesvarbu, ar ieškote pažintinės kelionės po miestą, ar savaitgalio atostogų, Kopenhaga turi būti Jūsų pasirinkimų sąraše. Tai nepaprastai gražus ir įspūdingas miestas.

Jus taip pat gali dominti…

Praktinė informacija apie skrydį į Kopenhagą

Atraskite ir mėgaukitės Kopenhaga

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai