Skrydžiai į Kopenhagą

Nuo 23 EUR

Palyginkite ir raskite pigius skrydžius į Kopenhagą

Pasiruošę kultūriniams potyriams, skaniam maistui ir jaukiai atmosferai? Tuomet skrendame į Danijos sostinę! Užsisakykite kelionę po Kopenhagą ir sužinokite apie pasakišką miesto istoriją išplaukdami iš Nyhavn uosto ir leisdamiesi į ekskursiją po Kopenhagos kanalus. Greitai.lt puslapyje galite lengvai rasti geriausius skrydžius į Kopenhagą. Skrendam!

Geriausi skrydžiai į Kopenhagą

Visa informacija tavo kelionei į Kopenhagą

Go Kopenhaga!

Kopenhagos uoste stovi senas visiems gerai žinomo pasakų rašytojo Hanso Kristiano Anderseno namas. Namas yra vienas iš tų spalvotų pastatų, matomų tipinėse Kopenhagos atvirutėse.

Visur mieste susidursite su garsiomis statulomis, įskaitant Undinėlės statula, kuri buvo įkvėpta to paties pavadinimo pasakos. Nusifotografuoti asmenukei su ja privalo kiekvienas keliautojas. Kopenhagoje visi mėgsta važinėti dviračiais ir mieste gausu tam pritaikytų takų. Taigi, lipkite ant išsinuomoto dviračio ir leiskitės į kelionę po gražiąją Kopenhagą.

Pakanka kultūros? Tuomet apsipirkite Strøget gatvėje, skirtoje prekybininkams. Taip pat pasigrožėkite tokiomis vietomis kaip Tivoli sodai, Rosenbergo pilis, Išganytojo baržnyčia arba Carlsberg alaus darykla.

Kopenhagoje yra ką nuveikti. Aplankykite vieną iš gausybės čia esančių muziejų. Įsigilinkite į Danijos istoriją Kopenhagos nacionaliniame muziejuje. Čia sužinosite apie šalies istoriją bei galėsite pasigrožėti archeologiniasi ir etnologiniais objektais. Po muziejų išalkote? Pavakarieniaukite viename geriausių pasaulio restoranų Kopenhagoje (užsirezervuokite vietą jau dabar!).

Nesvarbu ar ieškote pažintinės kelionės po miestą, ar savaitgalio atostogų, Kopenhaga turi būti jūsų pasirinkimų sąraše. Iš Kauno į Kopenhagą skriskite su Ryanair oro linijomis, o iš Vilniaus bei Palangos – su SAS.

Plačiau apie Kopenhagą

Kopenhaga (dan. Kobenhavn) – Danijos sostinė ir didžiausias šalies miestas, 1167 m. įkurtas vyskupo Absalono. Viduramžiais miestas klestėjo iš prekybos Baltijos jūros regione. Išvertus iš danų kalbos, Kopenhaga reiškia „pirklių uostas“.

Šiandien Kopenhaga – judrus miestas. Didžioji dalis senamiesčio yra skirta pėstiesiems. Čia įsikūrusi ir ilgiausi pėsčiųjų gatvė Europoje – Strioget, nutįsusi apie 2 km ir garsėjanti prabangiomis parduotuvėmis ir kavinėmis.

Kopenhagos širdis, pagrindinis miesto transporto susikirtimo taškas ir populiari susitikimų vieta – Rotušės aikštė. Romantikai turėtų aplankyti žaviąją pasivaikščiojimų vietą Nyhavn (Naujojo uosto) krantinę. Ieškantiems ko nors unikalaus ar panašaus į Vilniaus Užupį, vertėtų aplankyti Kristianiją (Cristiania) – tai vadinamasis „laisvasis miestas“, garsėjantis savo alternatyviu požiūriu ir gyvenimo būdu. Pasakų mėgėjams skirtas Tivoli parkas – pramogų parkas, įkurtas 1843 m. naudojant H.K. Anderseno pasakų motyvus.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai