Tallinn, Estonia

Pigūs skrydžiai į Taliną

Nuo

Pigių skrydžių į Taliną pasiūlymai

Talinas – Estijos sostinė ir didžiausias uostas, įsikūręs prie Suomijos įlankos. Keltai šį miestą jungia su kitomis dviem šiaurės valstybių sostinėmis – su Helsinkiu, kuris praktiškai beveik ranka pasiekiamas, ir Stokholmu. Šis miestas visada yra puiki savaitgalio ir paskutinės minutės miesto kelionių kryptis. Lekiam į Taliną?

Kada geriausia skristi į Taliną?

Skrydžiai į Taliną: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Daugiau informacijos apie Taliną

Yra žinoma, kad ten, kur dabar Talinas, gyvenviečių buvo dar 1-ajame tūkstantmetyje prieš Kristų, o XII a. čia jau buvo miestas. Čia klestėjo prekyba, ypač po to, kai 1285 m. Talinas prisijungė prie Hanzos sąjungos.

Kuo Talinas gali didžiuotis?

Mieste išliko gražus viduramžių senamiestis, kurį juosia taip pat gerai išsilaikiusi miesto siena su bokštais. Manoma, kad tai vienas geriausiai išsilaikiusių Hanzos miestų centrų visame pasaulyje. Nuo miesto sienos atsiveria įspūdingi vaizdai į senamiestį ir Suomijos įlanką. Senąjį miestą sudaro 3 istorinės dalys: Toompea, Senamiestis (senovinis Hanzos stiliaus miestas) ir gyvenamoji dalis, esanti į pietus nuo senamiesčio. Pats senamiestis nuo 1997 m. įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir labai mėgiamas turistų.

Ką galima pamatyti Taline?

Talino senamiestis išsiskiria savo jaukumu: akmenimis grįstomis gatvėmis, jaukiomis ir gyvenimu verdančiomis kavinėmis, senąja architektūra. Kaip antai, didingomis gotikinėmis arkomis ir brangiais meno kūriniais galinti pasigirti miesto rotušė, kuri buvo pastatyta 1404 m. ir kuri yra seniausia rotušė visoje Šiaurės Europoje. Miesto rotušės aikštė dabar yra miestiečių susitikimų ir įvairių renginių vieta.

Kitas Talino miesto objektas, kurį būtinai verta pamatyti, yra Viru vartai. Šie tarsi iš pasakos apie karalaites vartai kažkada buvo miesto gynybinės sienos dalis. Šis istorinis statinys puikiai matomas nuo Toompea kalvos. Ant Toompea kalvos viduramžiškoje Toompea pilyje dabar yra įsikūręs Estijos parlamentas, taip pat netoliese yra dvi įspūdingos bažnyčios – Šv. Marijos katedra ir Aleksandro Nevskio katedra.

Kadangi Estija turi per 2 000 salų, ji yra gerai išvysčiusi jūrinę kultūrą, kurią pamatyti ir patirti galima Lennusadam vandens lėktuvų uoste. Tai vienas įspūdingiausių jūrų muziejų regione. Čia lankytojai gali įlipti į 4-ojo dešimtmečio povandeninį laivą „Lembit“. Įspūdinga miesto panorama atsiveria iš Talino televizijos bokšto ir Patkuli apžvalgos aikštelės.

Kaip atvykti iš oro uosto?

Iš tarptautinių skrydžių oro uosto „Lennart Meri Tallinn Airport“ tramvajumi Nr. 4 galima tiesiogiai pasiekti miesto centrą. Kelionės trukmė yra apie 20–25 minutes.

Jus taip pat gali dominti…

Praktinė informacija apie skrydį į Taliną

Kodėl Talinas? Žiūrėkite vaizdo įrašą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai