Goedkope vliegtickets Athene

Pigūs skrydžiai į Atėnus

Nuo

Lėktuvų bilietai į Atėnus

Atėnai – Graikijos sostinė ir didžiausias šalies miestas. Tai antikinės kultūros, demokratijos ir filosofijos gimtinė. Tai vienas seniausių Europos miestų, gyvuojantis jau maždaug 3 500 metų. Miesto pavadinimas yra kilęs nuo senovės graikų deivės Atėnės vardo. Miestas iš trijų pusių yra apsuptas kalnų, o iš vienos – jūros. Įspūdingas miestas traukia turistus iš viso pasaulio. Tai puiki miesto kelionės kryptis savaitgaliui. Skriskite ir Jūs! Toliau rasite geriausius mūsų atrinktus pasiūlymus iš skirtingų oro linijų bendrovių.

Kada geriausia skristi į Atėnus?

Skrydžiai į Atėnus: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Daugiau informacijos apie Atėnus

Vakarų civilizacijos simboliu, demokratijos lopšiu, filosofijos ir Olimpinių žaidynių tėvyne laikomi Atėnai yra tobula atostogų kryptis keliautojams, ieškantiems kultūros, besidomintiems istorija, Antika, mėgstantiems gerą maistą ir visuomet gerą orą.

Ką galima veikti ir pamatyti Atėnuose

Žinoma, galvojant apie tai, ką reikėtų aplankyti būnant Atėnuose, pirmiausia, kas ateina į galvą, yra Akropolis. Šį kompleksą sudaro keletas svarbių statinių, tarp kurių yra deivei Atėnei skirta šventykla Partenonas. Norėdami daugiau pamatyti senovės Graikijos meno, apsilankykite Akropolio muziejuje ir Nacionaliniame archeologijos muziejuje.

Dar viena iš labiausiai turistų mėgstamų vietų Atėnuose yra Plakos rajonas. Čia vaikščiojant galima pasijusti tarsi kaime: siauros gatvelės, mažos aikštės, pastelinėmis spalvomis dažyti namai, parduotuvės, restoranai, istorinės bažnyčios… Jeigu ieškote kur nors pasėdėti ir jaukiai pavakarieniauti, traukite į Psirio rajoną. Čia rasite daug unikalių restoranų, barų ir parduotuvėlių. Tai vieta, kurioje verda ir naktinis gyvenimas.

Kaip atvykti į miesto centrą iš oro uosto

Atėnų Eleftherios Venizelos tarptautinio oro uosto į Atėnų centrą galima nuvykti taksi, autobusu, bet metro (linija Nr. 3) yra geriausias viešojo transporto pasirinkimas. Traukiniai išvyksta kas 30 minučių. Oro uosto metro stotis yra tik 5 minutės paeiti nuo terminalo.

Jus taip pat gali dominti…

Praktinė informacija apie skrydį į Atėnus

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai