Goedkope vliegtickets Alicante

Pigūs skrydžiai į Alikantę

Nuo

Lėktuvų bilietai į Alikantę

Keliaukite į saulės miestą – Alikantę! Skirtingai nei daugumoje kitų Ispanijos miestų, Alikantėje vyrauja itin rami atmosfera, tad tai puiki vieta atostogoms su vaikais. Alikantė yra nedidelis miestas, todėl beveik visą miestą galima išnaršyti pėsčiomis, o vakare palydėti nuolat čia švietusią saulę paplūdimyje. Užsisakykite pigius bilietus ir skrendam!

Kada geriausia skristi į Alikantę?

Skrydžiai į Alikantę: pigių bilietų pasiūlymai

Daugiau Jūsų atostogoms naudingos informacijos apie Alikantę

Alikantė – istorinis Viduržemio jūros uostas. Kadaise šioje vietoje savo gyvenvietę įkūrė graikai, ją pavadinę Akra Leuka vardu. Išvertus į lietuvių kalbą tai reiškia „baltasis kalnas“. Vėliau čia atvykę romėnai vietovę vadino Lucentum. Šios gyvenvietės griuvėsius galima išvysti Tossal de Manises. VIII–XI a. pietinę ir rytinę Iberijos pusiasalio dalį valdė maurai ir tik XIII–XIV a. miestas atiteko naujai įsikūrusioms krikščioniškoms karalystėms – Kastilijai, o vėliau Valensijai.

Hola Alikantė!

Pradėkite dieną apsipirkdami „Explanada de España“ – vaizdingame bulvare Alikantės uoste. Banguoti plytelių darbai ir gražios palmės – šventė Jūsų akims. Vėliau papietaukite viename iš daugelio tapų restoranų ir pasvaikščiokite po El Barrio de Santa Cruz rajoną. Norėdami gauti tikros ispaniškos patirties kelionėje po Alikantę, turėtumėte aplankyti „Mercado Central“. Šis įspūdingas pastatas, esantis pačiame centre, yra spalvingas ir linksmas ispaniškas turgus. Čia rasite didelį šviežių vietinių produktų asortimentą.

Kultūra ir gamta

Istorinis centras yra kilęs iš Romos laikų ir turi maurų ir Viduržemio jūros regiono architektūros derinį. Čia galite praleisti visą popietę, nes čia yra daug ką pamatyti. Pavyzdžiui, apsilankykite tokiose garsiausiose Alikantės įžymybėse kaip „Santa Barbara Castillo“, „Archeológico Nacional“ muziejus, „Plaza del Ayuntamiento“ ir „Santa Maria“ bazilika. Ar taip pat norite daugiau pamatyti nuostabios Ispanijos gamtos savo kelionės metu? Visai šalia miesto yra Gvadalestės slėnis, nuostabus kraštovaizdis su kalnais ir žaliuojančiomis kalvomis. Išsinuomokite automobilį ir atraskite nuostabius šios Ispanijos dalies vaizdus. Ieškote daugiau patarimų savo atostogoms Alikantėje? Peržiūrėkite čia.

Kaip atvykti į miesto centrą iš oro uosto?

Alikantės El Altet oro uostas yra įsikūręs maždaug už 12 km į pietvakarius nuo miesto centro. Greičiausias būdas pasiekti Alikantės centrą iš oro uosto yra su taksi (trunka apie 20 min.) arba su privačiais vežėjais. Vietiniais ir tarptautiniais autobusais galima pasiekti Alikantę ir aplinkinius regionus. Taip pat galima važiuoti traukiniais arba tramvajais. C6 autobusų linija jungia Alikantės oro uostą su Luceros ir Mercado traukinių stotimis.

Jus taip pat gali dominti…

Skrydžiai į Alikantę iš Lietuvos oro uostų

Vilnius

Vilniaus oro uostas

Skrydžiai į Alikantę iš Vilniaus

Kaunas

Kauno oro uostas

Skrydžiai į Alikantę iš Kauno

Palanga

Palangos oro uostas

Skrydžiai į Alikantę iš Palangos

Praktinė informacija apie skrydį į Alikantę

Kodėl Alikantė? Žr. vaizdo įrašą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai