Pigūs skrydžiai į Alikantę

Nuo 68 EUR

Lėktuvų bilietai į Alikantę

Keliaukite į saulės miestą – Alikantę! Skirtingai nei daugumoje kitų Ispanijos miestų, Alikantėje vyrauja itin rami atmosfera, tad tai puiki vieta atostogoms su vaikais. Alikantė yra nedidelis miestas, tad beveik visą miestą galima išnaršyti pėsčiomis, o vakare palydėti nuolat čia šviečiusią saulę paplūdimyje. Skrendam?

Pigūs skrydžiai į Alikantę

Visa reikalinga informacija Jūsų atostogoms Alikantėje

Alikantė – istorinis Viduržemio jūros uostas. Kadaise šioje vietoje savo gyvenvietę įkūrė graikai, ją pavadinę Akra Leuka vardu. Išvertus į lietuvių kalbą tai reiškia „baltasis kalnas“. Vėliau čia atvykę romėnai vietovę vadino Lucentum. Šios gyvenvietės griuvėsius galima išvysti Tossal de Manises. 8-11 a. pietinę ir rytinę Iberijos pusiasalio dalį valdė maurai ir tik 13-14 a. miestas atiteko naujai įsikūrusioms krikščioniškoms karalystėms – Kastilijai, o vėliau Valensijai.

Alikantės El Altet oro uostas įsikūręs maždaug už 12 km į pietvakarius nuo miesto centro.

Hola Alikantė!

Pradėkite dieną apsipirkdami „Explanada de España“ – vaizdingoje bulvare Alikantės uoste. Banguoti plytelių darbai ir gražios palmės – šventė Jūsų akims. Vėliau papietaukite viename iš daugelio tapas restoranų ir išeikite į El Barrio de Santa Cruz rajoną. Norėdami gauti tikros ispaniškos patirties kelionėje po Alikantę, turėtumėte aplankyti „Mercado Central“. Šis įspūdingas pastatas, esantis pačiame centre, yra spalvingas ir linksmas Ispanijos turgus. Čia galite apsipirkti didžiulį šviežių vietinių produktų asortimentą.

Gamta ir kultūra

Istorinis centras yra kilęs iš Romos laikų ir turi maurų ir Viduržemio jūros regiono architektūros derinį. Galite vaikščioti visą popietę, nes čia yra daug ką pamatyti. Pavyzdžiui, apsilankykite garsiausiose Alikantės įžymybėse: „Santa Barbara Castillo“, „Archeológico Nacional“ muziejus, „Plaza del Ayuntamiento“ ir „Santa Maria“ bazilika. Ar taip pat norite sužinoti apie nuostabią Ispanijos gamtą savo kelionės metu? Visai šalia miesto yra Gvadalestės slėnis, nuostabus kraštovaizdis su kalnais ir žaliuojančiomis kalvomis. Išsinuomokite automobilį ir atraskite nuostabius šios Ispanijos dalies vaizdus. Ieškote daugiau patarimų savo atostogoms Alikantėje? Peržiūrėkite čia.

 

Vilnius

Vilniaus oro uostas

Skrydžiai į Alikantę iš Vilniaus

Kaunas

Kauno oro uostas

Skrydžiai į Alikantę iš Kauno

Palanga

Palangos oro uostas

Skrydžiai į Alikantę iš Palangos

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai