Skrydžiai į Barseloną

Nuo 69 EUR

Skriskite į Barseloną pigiai

Menas, paplūdimiai, įspūdinga architektūra, geriausios parduotuvės ir skaniausi tapai. Žinoma – tai Barselona. Nieko nuostabaus, kad šis gražus miestas yra vienas populiariausių Europoje. Greitai.lt galite paprastai rasti geriausius skrydžius į Barseloną. Skrendam?

🛬 Barselonos oro uostai Barcelona El Prat (BCN)
🛫 Skrydžiai iš Lietuvos or uostų Vilnius (VNO)
🛧  Aviakompanijos Wizz Air, Ryanair
🌍 Atstumas 2247 km
🕑 Trukmė 3 val. 30 min.

Geriausi skrydžia į Barseloną

Visa informacija apie kelionę į Barseloną

Vamos Barselona!

Barselona yra antras pagal dydį Ispanijos miestas, kuriame gyvena 1,5 milijono gyventojų. Į Barseloną lengva nuskristi tiesioginiu skrydžio iš Vilniaus arba tik su vienu persėdimu iš Kauno.

Barselona buvo įkurta kaip romėnų gyvenvietė, tačiau šiandien tai vienas populiariausių miestų pasaulyje. Bažnyčios ir tokių menininkų kaip Gaudí, Miró bei Dalí skulptūros daro šį miestą siurrealistiniu. Pasigrožėkite pasakiškais pastatais bei spalvinga salamadra su savo mozaikine oda Guëll parke. Iš parko taip pat matosi tolumoje iškilę Sagrada Familia bokštai. Žinoma, jūs tikrai apsilankysite šioje impozantiškoje katedroje savo kelionės metu. Kaip ir legendiniame FC Barcelona klubo stadione – Camp Nou. O gal esate parduotuvių mėgėjas? Las Ramblas bei Barri Gotic rajonai yra idealūs apsipirkimams. Šiuose rajonuose rasite ir daugybę turistams skirtų parduotuvių, kuriose galėsite įsigyti suvenyrų.

Poilsis Barselonoje

Norite atsipalaiduoti? Kaip vietiniai sako, paplūdimiai čia yra per vieną numesto akmenėlio atstumą nuo miesto centro. Čia galėsite atsipalaiduoti pasitiesę rankšluostį, o tada vėl pasinerti į miestą. Pasivaikščiojęs po visame pasaulyje garsią Ramblas alėją, pasigrožėjęs netoliese esančiais gotikinio stiliaus rajonais, galėsite pasimėgauti čia pat esančiuose restoranuose greitai pagaminamais skaniaisiais tapais. O tada pasigrožėkite saulėlydžiu mėgaudamiesi tradicinėmis paeljomis bei gurkšnodami sangriją. Nepamirškite, kad naktinis gyvenimas šiame mieste prasideda gana vėlai, tačiau tęsiasi iki pat paryčių. Fiesta!

Dėl viduržemio jūros klimato Barselona yra ideali turistinė vieta visus metus. Įsigykite lėktuvo bilietus į Barseloną ir aplankykite tokias žinomas vietas kaip Sagrada Família, Park Güell, Ramblas gatvę ir, žinoma, paplūdimį.

Nesvarbu ar ieškote krypties atostogoms, ar tik savaitgalio išvykai, Barselona visada yra tinkamas pasirinkimas. Skriskite iš Vilniaus į Barseloną su Wizz Air arba Ryanair oro linijomis.

Kiek trunka skrydis iš Vilniaus į Barseloną?

Skrydis iš Vilniaus į Barseloną trunka apie 3 valandas ir 30 minučių.

Kaip nuvykti iš oro uosto į Barselonos miesto centrą?

Tarptautinis Barselonos oro uostas yra už 16 kilometrų nuo centro. Į centrą galite nuvykti traukiniu, metro, autobusu arba taksi.

Skrisk į Barseloną

Skrisk į Barseloną

Ispanijos miestas Barselona yra itin populiarus keliautojų miestas. Čia galite mėgautis švariais paplūdimiais, skaniu maistu ir istoriniais monumentais. Pamatykite Sagrada Família ir Sant Pau ligoninę - šie pastatai įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Oro linijos į Barseloną

Tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos į Barseloną vykdomi iš Vilniaus Ryanair ir Wizz Air oro linijų bendrovių. Vidutinė skrydžio trukmė yra apie 3 valandas ir 30 minučių.

Skriskite į Barcelona-El Prat oro uostą

Skrydis iš į Barseloną trunka apie 3 valandas ir 3 minučių. Nusileisite pietvakarinėje miesto dalyje esančiame Barcelona-El Prat or uoste iš kurio viešuoju transportu miesto širdį galėsite pasiekti per 30 minučių, o su taksi maždaug per 20 minučių.

Plačiau apie Barseloną

Barselona – tai Katalonijos sostinė ir šio Ispanijos regiono kultūros lopšys, o taip pat ir vienas iš populiariausių turistų lankomų miestų Ispanijoje. Barselona yra svarbus Viduržemio jūros uostamiestis bei šalies kultūros, sporto, ekonomikos centras.

Barselonos senamiestyje gausu istorinių pastatų, tačiau labiausiai miestą garsina XIX–XX a. sandūroje pastatyti modernizmo (Art Nouveau) stiliaus pastatai. Barselonoje galima pamatyti ir daugybę vieno žymiausio ispanų architekto Antonio Gaudi architektūros šedevrų.

Vaizdingi Barselonos paplūdimiai Viduržemio jūros pakrante nusidriekę beveik 5 km – tai puiki vieta pailsėti su šeima ir praleisti smagias atostogas su draugais. Planuojantiems pažintines keliones, rekomenduojame aplankyti Barselonos apylinkes, garsėjančias įdomiomis istorinėmis vietovėmis.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai