Madrid, Spain

Pigūs skrydžiai į Madridą

Nuo

Pigių skrydžių į Madridą pasiūlymai

Ieškote savaitgalio ar šiaip paskutinės minutės kelionės Europoje? Tuomet Madridas – puiki idėja! Tai universalus miestas visų tipų keliautojams. Čia ras, ką veikti ir pamatyti, kultūros ir meno entuziastai. Taip pat tai puikus miestas mėgstantiems apsipirkinėti, flamenko šokio mylėtojams ir futbolo aistruoliams. O kur dar ispaniškosios virtuvės gardumynai – tapos, tortilijos, kroketai ir kt.

Tad vamos a Madrid?

Kada geriausia skristi į Madridą?

Skrydžiai į Madridą: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Daugiau informacijos apie Madridą

Sudomino kelionė į Madridą? Tuomet skaitykite toliau…

Kodėl verta apsilankyti Madride?

Madridas – Ispanijos sostinė ir vienas iš lankomiausių miestų. Tai miestas Ispanijos širdyje. Jame gyvena apie 3,4 milijono gyventojų. Tai kontrastingos architektūros, rūmų, vienuolynų, bažnyčių, menų, prekybos, pramonės ir finansų centras. Jame retai kada trūksta saulės, bet niekada netrūksta lankytinų vietų. Šis miestas yra puikus ir ieškant trumpo savaitgalio pabėgimo, ir kaip pažintinė miesto kelionė. Kadangi miestas nėra labai didelis, tad daugelį dėmesio vertų objektų galima pasiekti pėsčiomis.

Ką galima pamatyti Madride?

Kadangi Madride gyvena Ispanijos karališkoji šeima, verta apsilankyti Ispanijos karališkosios šeimos oficialiojoje rezidencijose – Karališkuosiuose rūmuose ir tuo pačiu pasivaikščioti po Sabatini sodus. Meno ir kultūros mėgėjai taip pat nenuobodžiaus, nes trys pagrindiniai muziejai Madride, dar vadinami Meno trikampiu – Prado, Thyssen-Bornemisza ir Reina Sofía – saugo gausias klasikinio ir šiuolaikinio meno kolekcijas, tarp kurių yra ne vien tik Ispanijos meistrų Gojos, Velaskeso, Pikaso darbų, bet ir kitų šalių įžymių kūrėjų, pvz., Rafaelio, Rubenso, Rembranto, Van Gogo ir kt. kūrėjų šedevrų.

Taip pat rekomenduojame apsilankyti Ispanijos monarchijai iki XIX a. pabaigos priklausiusiame ir viename didžiausių Madrido parkų – „El Retiro“. Jame vyksta parodų, yra meno galerijų, groja simfoninis orkestras.

Apsipirkimo entuziastai gali gerai praleisti laiką Gran Vía bulvare, kuriame gausu parduotuvių ir restoranų, o futbolo gerbėjai gali pažiūrėti „Real Madrid“ komandos futbolo rungtynes stadione „Estadio Santiago Bernabéu“.

Kaip atvykti į Madrido centrą iš oro uosto?

Madrido Barajas oro uostas yra nuo Madrido centro nutolęs 12 km. Pigiausiai iš jo pasiekti miesto centrą galima traukiniu, metro arba autobusu. Žinoma, visada galima pasirinkti taksi, tačiau kelionės kaina gali siekti apie 30 eurų.

Užsisakykite pigius lėktuvo bilietus į Madridą, pažinkite ir mėgaukitės šiuo madingu, gyvybingu ir sportišku miestu!

Jus taip pat gali dominti…

Praktinė informacija apie skrydį į Madridą

Kodėl Madridas? Žiūrėkite vaizdo įrašą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai