Malaga

Skrydžiai į Malagą

Nuo

Pigių skrydžių į Malagą pasiūlymai

Ant Viduržemio jūros kranto įsikūręs Andalūzijos regiono miestas Malaga laikomas vienu seniausių apgyvendintų pasaulio miestų. Tai vienas iš svarbiausių Viduržemio jūros uostų Ispanijoje po Barselonos. Dėl švelnaus klimato Malaga yra populiari atostogų kryptis. Lėktuvu šį gražų Ispanijos miestą tik su vienu persėdimu pasieksite per kelias valandas, o geriausius pasiūlymus rasite Greitai.lt.

Palankiausias laikas skristi į Malagą

Geriausi skrydžiai į Malagą

Užbaikite rezervaciją

Daugiau informacijos apie Malagą

Ką nuveikti Malagoje?

Suderinkite miesto tyrinėjimą su poilsiu paplūdimyje! Dėl nuostabių paplūdimių Malaga yra tikra saulės mylėtojų vieta. Taigi, būtinai praleiskite tingią dieną mėgaudamiesi saule ir šviežios keptos žuvies kvapais Playa de la Malagueta paplūdimyje. Ar smėlis po kojomis jau per karštas? Atsivėsinkite Malagos parke. Šis mieste įsikūręs parkas yra puiki vieta pabėgti nuo karščio ir šurmulio. Malaga yra šiuolaikiškas miestas, bet ji turi ir istorinį miesto centrą, kuriame atgyja istorija. Gotikinę katedrą Malagoje supa siauros alėjos su tradiciniais ispanų barais. XI a. Gibralfaro pilis yra vieta, pro kurią norėsis ne tik praeiti. Panašiai kaip arabų tvirtovė Alcáza, kurioje pajusite rytų atmosferą. Ar dar liko jėgų? Tada pasivaikščiokite po Paseo del Parue, apsuptą palmių ir spalvingų gėlių sodų.

Miesto ir paplūdimio derinys

Patrauklus centras, daugybė muziejų ir gražių parduotuvių užtikrina nepriekaištingą miesto ir paplūdimio sąjungą. Tokiu būdu atostogos netaps  monotoniškos ir nuobodžios, nes  panorėję galėsite tingiai mėgautis saule paplūdimyje arba tai leistis į pažintinį miesto tyrinėjimą. „Plaza Mayor“ viešbutyje galėsite visiškai atsipalaiduoti su gardžia vyno ar sangrijos taure, o vakare čia galite užsukti į vieną iš puikių restoranų. Net naktį niekas čia nemiega ir yra krūva šokių aikštelių. Malagoje tikrai smagu!

Kada geriausia keliauti į Malagą?

Geriausias laikas keliauti, jei norite mėgautis geru Malagos oru, yra nuo kovo iki gruodžio mėnesio. Jeigu mėgstate daug šilumos ir saulės – tuomet rinkitės keliones birželio–rugsėjo mėnesiais. Karščiausi yra liepos ir rugpjūčio mėnesiai.

Užsisakykite bilietus į Malagą jau šiandien

Ar domina pigūs skrydžiai į Malagą? Šis Ispanijos miestas yra puikus pasirinkimas atostogoms Europoje. Nesvarbu, ar ieškote kelionės poilsiui po saule, ar norite pažinti miestą, Malaga visada yra puikus pasirinkimas. Skriskite iš Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostų vos su vienu persėdimu.

Kaip atvykti į Malagos miesto centrą iš oro uosto?

Malagos oro uostas yra nutolęs apie 8 km į pietvakarius nuo Malagos ir 5 km į šiaurę nuo Toremolinoso. Rekomenduojamas susisiekimo su miesto centru būdas yra traukiniai. C1 traukinių linija miesto centrą pasieksite per 12 minučių, juo taip pat galite susisiekti su kitomis saulėtosios pakrantės (Kosta del Solio) vietovėmis. Norint daugiau pamatyti vietovių Kosta del Solyje, puiki mintis yra išsinuomoti automobilį. Su Malaga taip pat galimas susisiekimas miesto, tarpmiestiniais ar tolimųjų reisų autobusais, taksi ir su privačiais vežėjais.

Jus taip pat gali dominti šios kryptys

Skrydžiai į Malagą iš Lietuvos oro uostų

Goedkope-vliegtickets-departure-airport-waiting-boarding

Iš Vilniaus

Iš Vilniaus į Malagą

Business class lounge

Iš Kauno

Iš Kauno į Malagą

Iš Palangos

Iš Palangos į Malagą

Praktinė informacija apie skrydžius į Malagą

Kodėl Malaga? Žr. vaizdo įrašą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai