Skrydžiai į Malagą

Nuo 109 EUR

Skriskite pigiai į Malagą

Pas mus galite užsisakyti pigius lėktuvo bilietus į Malagą ir ten aplankyti tokias įžymias vietas kaip Alcazabra fortas, Romos teatras, Gibralfaro pilis ar Atarazanos turgus. Tačiau Malaga gali pasiūlyti daug daugiau. Istorinis miesto centras, puikus maistas ir ispaniška atmosfera – Malaga visa tai turi. Lėktuvu šį gražų Ispanijos miestą tik su vienu persėdimu pasieksite per kelias valandas, o geriausius pasiūlymus galite rasti Greitai.lt

Geriausi skrydžiai į Malagą

Ką nuveikti Malagoje?

Suderinkite miesto tyrinėjimą su poilsiu paplūdimyje!
Dėl nuostabių paplūdimių Malaga yra tikra saulės mylėtojų vieta. Taigi, būtinai praleisti tingią dieną mėgaudamiesi saule ir šviežios keptos žuvies kvapais Playa de la Malagueta paplūdimyje. Ar smėlis po kojomis jau per karštas? Atsivėsinkite Malagos parke. Šis mieste įsikūręs parkas yra puiki vieta pabėgti nuo karščio ir šurmulio.

Miesto centras
Malaga yra šiuolaikiškas miestas, bet ji turi ir istorinį miesto centrą, kuriame atgyja istorija. Gotikinę katedrą Malagoje supa siauros alėjos su tradiciniais ispanų barais. XI amžiaus Gibralfaro pilis yra vieta, pro kurią norėsis ne tik praeiti. Panašiai kaip arabų tvirtovė Alcáza, kurioje pajusite rytų atmosferą. Ar dar liko jėgų? Tada pasivaikščiokite po Paseo del Parue, apsuptą palmių ir spalvingų gėlių sodų.

Miesto ir paplūdimio derinys
Patrauklus centras, daugybė muziejų ir gražių parduotuvių užtikrina nepriekaištingą miesto ir paplūdimio sąjungą. Tokiu būdu galite nuolat keisti savo atostogų tipą ir tai tingiai mėgautis saule paplūdimyje, tai leistis į miesto tyrinėjimą. „Plaza Mayor“ viešbutyje galėsite visiškai atsipalaiduoti su gardžia vyno ar sangrijos taure. O vakare čia galite užsukti į vieną iš puikių restoranų. Net naktį niekas čia nemiega ir yra krūva šokių aikštelių. Malagoje tikrai smagu!

Užsisakykite bilietus į Malagą jau šiandien
Ar domina pigūs skrydžiai į Malagą? Šis Ispanijos miestas yra puikus pasirinkimas atostogoms Europoje. Nesvarbu ar ieškote kelionės poilsiui po saule, ar miestų tyrinėjimui, Malaga visada yra puikus pasirinkimas. Skriskite iš Vilniaus ar Kauno su AirBaltic, SAS ar Lufhtansa aviakompanija vos su vienu persėdimu.

Kiek laiko trunka skrydis iš Vilniaus į Malagą?

Kadangi reikalingas persėdimas, priklausomai nuo aviakompanijos kelionė į Malgą gali užtrukti nuo 6 val. 30 min.

Kada geriausia keliauti į Malagą?

Geriausias laikas keliauti, jei norite mėgautis geru Malagos oru, yra nuo kovo iki gruodžio mėnesio. Šilčiausi yra liepos ir rugpjūčio mėnesiai.

Skrisk į Malagą

Goedkope-vliegtickets-familie-vakantie-met-kinderen-gezinsvakantie

Aviakompanijos į Malagą

Skrydžių į Malagą galite rasti iš visų trijų Lietuvos oro uostų. Įprastai keliautojai renkasi tokių aviakompanijų kaip AirBaltic, SAS ar Lufthansa skrydžius su persėdimu.

Airlines-vliegticketsnl-airplane-sky-sunset

Skrydžiai iš Vilniaus ir Kauno

Pigiausius skrydžius iš Vilniaus galite rasti su tokiomis aviakompanijomis kaip Brussels Airlines, SAS ar AirBaltic. Tuo tarpu patraukliausius skrydžius iš Kauno įprastai siūlo SAS oro linijos.

Goedkope-vliegtickets-Málaga

Į Malagos centrą

Malagos oro uostas yra maždaug 10 kilometrų į pietvakarius nuo miesto. Su taksi į miesto centrą nuvažiuosite per mažiau nei 20 minučių, o viešuoju transportu - kiek daugiau nei 30 minučių.

Goedkope-vliegtickets-departure-airport-waiting-boarding

Iš Vilniaus

Iš Vilniaus į Malagą

Business class lounge

Iš Kauno

Iš Kauno į Malagą

Iš Palangos

Iš Palangos į Malagą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai