Pigūs skrydžiai Valencija

Nuo 164 EUR

Geriausi skrydžiai į Valensiją

Visa informacija apie Valenciją

Stebina Valensija

Aplankykite garsiausias lankytinas vietas, tokias kaip Menų ir mokslų miestas (Ciudad de las Artes y las Ciencias), Valensijos katedrą, Centrinį Mercado centrą ir miesto paplūdimį Las Arenas. Bet svarbiausia paragauti ispaniškos virtuvės patiekalų. Valensija yra paelos gimtinė. Yum!

Pasivaikščiokite po šį žavų miestą pasimėgaukite esančiu miesto grožiu. Šiuolaikinių ir istorinių pastatų derinys daro Valensiją tikrai nepakartojamą. Atraskite tai ne tik senamiestyje, bet ir Ruzafa ir Eixample rajonuose. Aplankykite specialų Jardín del Turia miesto parką, kuris yra sausoje upės vagoje. Taip pat verta aplankyti gražų žvejybos rajoną Cabanyal arba paplūdimį La Malvarrosa. Ar esate gatvės meno gerbėjas? Tada šiek tiek ilgiau pasivaikščiokite po El Carmen rajone. Vakare apsilankykite uoste arba apsistokite El Carmen rajone, kur rasite skaniausias tapas, šaltų sangrijų ir malonų naktinį gyvenimą.

Kelionės po miestą metu mėgaukitės saule, kultūra ir, žinoma, gardžia ispanų virtuve. Sí, man gusta!

Pigiai grįžkite į Valensiją lėktuvu

Nesvarbu, ar ieškote paskutinės minutės pasiūlymų saulėtoms atostogoms, atostogų mieste ar savaitgalio atostogų, Valnecija visada yra gera idėja. Skriskite į Valencija su oro linijų bendrovėmis Ryanair, Lufthansa, Vueling.

goedkope-vliegtickets-valentijnsdag

Vilniaus oro uostas

Vilnius - Valencija

Kauno oro uostas

Kaunas - Valencija

Goedkope vliegtickets Valencia

Palangos oro uostas

Palanga - Valencija

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai