Pigūs skrydžiai į Valensiją

Nuo 320 EUR

Skriskite į charizmatiškąją Valensiją!

Nuo auksinių paplūdimių, įspūdingos architektūros iki labirintinio senamiesčio Valensija keliautojui turi daug ką parodyti. Šis visada saulėtas Ispanijos rytinėje pakrantėje esantis miestas yra puiki atostogų kryptis ir, priešingai nei Barselona ar Madridas, jame galima mėgautis viskuo, ką miestas turi pasiūlyti, be didžiulių turistų minių.

Palankiausias laikas skristi į Valensiją

Geriausi skrydžiai į Valensiją

Užbaikite rezervaciją

Hotel room

Rinktis viešbutį

Lengvai ir greitai užsisakykite viešbutį savo kelionei!

Family in a car

Kelionei ant ratų

Išsinuomokite automobilį ir pamatykite daugiau!

Daugiau apie Valensiją

Nesvarbu, ar ieškote paskutinės minutės pasiūlymų saulėtoms atostogoms, atostogų mieste ar savaitgalio atostogų, Valensija visada yra gera idėja. Kelionės po miestą metu mėgaukitės saule, kultūra ir, žinoma, gardžia ispanų virtuve. Sí, me gusta!

Ką galima pamatyti ir veikti Valensijoje

Pasivaikščiokite po šį žavų miestą ir mėgaukitės miesto grožiu. Šiuolaikinių ir istorinių pastatų derinys daro Valensiją tikrai nepakartojamą. Atraskite tai ne tik senamiestyje, bet ir Ruzafa ir Eixample rajonuose. Aplankykite specialų „Jardín del Turia“ miesto parką, kuris yra sausoje upės vagoje. Taip pat verta aplankyti gražų žvejybos rajoną „Cabanyal“ arba paplūdimį „La Malvarrosa“.

Ar esate gatvės meno gerbėjas? Tada šiek tiek ilgiau pasivaikščiokite po „El Carmen“ rajoną. Vakare ten rasite skaniausių tapų, šaltų sangrijų ir malonų naktinį gyvenimą. Taip pat aplankykite tokias garsiausias lankytinas vietas kaip Menų ir mokslų miestas („Ciudad de las Artes y las Ciencias“), Valensijos katedrą, Centrinį turgų ir miesto paplūdimį „Las Arenas“. Bet svarbiausia – paragaukite ispaniškos virtuvės patiekalų. Juk Valensija yra paelijos gimtinė. Mmm…

Kaip atvykti į miesto centrą iš oro uosto

Valensijos oro uostas (VLC) yra nuo miesto nutolęs 8,9 km. Tai dešimtas pagal užimtumą oro uostas Ispanijoje. Patogiausias būdas pasiekti miesto centrą yra taksi arba iš anksto užsakomais taksi (per 20 minučių), tačiau pigiausias būdas yra važiuoti autobusais. Jie kursuoja kas 26–35 minutes, o kelionės trukmė yra 47 minutės. Taip pat Valensijos miesto centrą galima pasiekti metro linijomis Nr. 3 ir Nr. 5.

Jus taip pat gali dominti šios kryptys

Valencia, Spain

Vilniaus oro uostas

Vilnius–Valensija

Kauno oro uostas

Kaunas–Valensija

Goedkope vliegtickets Valencia

Palangos oro uostas

Palanga–Valensija

Praktinė informacija apie skrydžius į Valensiją

Kodėl Valensija? Žr. vaizdo įrašą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai