Pigūs skrydžiai Milanas

Nuo 81 EUR

Palyginti ir ieškoti pigių skrydžių pasiūlymų Milanas

Pigūs skrydžiai į Milaną Greitai.lt puslapyje! Jei ieškote kelionės į Milaną, tuomet patekote ten, kur reikia. Unikali Greitai.lt paieškos sistema padės jums rasti geriausius pasiūlymus skrydžiams iš Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostų į Milaną. Jūs taip pat galite pasirinkti bet kokį kitą išvykimo oro uostą. Patogi paieškos sistema leis jums palyginti skirtingų aviakompanijų pasiūlymus skrydžiams į Milaną. Mes rasime Jums priimtiniausius skrydžių pasiūlymus bei efektyviausius maršrutus iš daugelio avia kompanijų, tokių kaip WizzAir, AirBaltic, Ryanair ir daugybės kitų. Mūsų tinklalapiu naudotis yra itin paprasta bei patogu, tad lėktuvo bilietai į Milaną bus įsigyti vos per kelias minutes.

Populiariausios kryptys į Milanas

Pigiausi pasiūlymai

Skrydžiai iš Vilniaus

06.01 - 06.05

nuo

85 EUR

Skrydžiai iš Kauno

08.01 - 08.08

nuo

81 EUR

Aviakompanijos

Skrydžiai su Ryanair

08.01 - 08.08 - RYANAIR

nuo

81 EUR

Skrydžiai su Wizz Air

06.27 - 06.30 - Wizz Air

nuo

121 EUR

Skrydžiai su LOT

06.09 - 06.13 - LOT Polish Airlines

nuo

129 EUR

Milano oro uostai

Informacija apie Milaną

Milanas – Lombardijos regiono sostinė ir antras pagal dydį Italijos miestas. Italijos Lombardijos regionas yra turtingiausias ir tankiausiai gyvenamas šalyje. Pačiame mieste gyvena apie 1,3 mln. gyventojų.

Šiandien Milanas gali didžiuotis ne tik užsitarnautu mados sostinės vardu, bet ir garsiomis operomis, vykstančiomis žymiajame La Scala teatre, viena didžiausių ir įspūdingiausių gotikinių katedrų pasaulyje – Duomo, taip pat vienu seniausių pasaulyje prekybos pasažu – 19 a. įkurta Galleria Vittorio Emanuele II – jungiančiu Duomo katedros ir La Scala teatro erdves.

Milane stovi ir žymiojo menininko bei mokslininko Leonardo da Vinčio skulptūra bei Santa Maria delle Grazie vienuolynas, kuriame yra garsioji da Vinčio freska „Paskutinė vakarienė“, nutapyta 1495-1497 m. Verti dėmesio Sforzų giminės rūmai, pastatyti dar XV a., tačiau vėliau ne kartą perstatyti ir restauruoti, o dabar tapę namais įvairioms meno kolekcijoms ir miesto muziejams.

Be mados ir meno, Milanas žymus stipriomis futbolo komandomis, išskirtine Lombardijos regiono virtuve, taip pat išvystyta automobilių, naftos apdirbimo, maisto, šilko, mados pramone.

Miesto parodų centras ir verslo mugių kompleksas Fiera Milano yra vienas svarbiausių pasaulyje. Šis kompleksas padeda įmonėms plėsti verslo galimybes Italijoje ir užsienyje, dalintis informacija, bendradarbiauti tarpusavyje.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai