Skrydžiai į Milaną

Nuo 27 EUR

Skriskite į Milaną pigiai

Pasivaikščiokite po „Duomo di Milano“, vienos didžiausių katedrų pasaulyje, aikštę. O pasižavėję šiuo istoriniu pastatu įsikurkite terasoje ir pasimėgaukite geru espresso. Kol lepina maloni saulės šiluma nepamirškite, kad esate madų sostinėje, ir apsipirkite. Skrendame į Milaną?

Geriausi skrydžiai į Milaną

Ką veikti Milane?

Bella Milano!

Kelionės po šį miestą metu negalima neapsilankyti Duomo di Milano. Ši įspūdinga katedra yra tikras miesto pasididžiavimas, o užlipus į jos viršų atsiveria puikus miesto vaizdas. Meno mėgėjai taip pat mėgsta pasivaikščiojimus po muziejus, kurių čia yra daugybė. Pavyzdžiui – Pinacoteca, esantis Breros rajone. Arba Santa Maria della Grazie bažnyčia, kurioje eksponuojamas Leonardo da Vinči šedevras „Paskutinė vakarienė“. Taip pat nepamirškite aplankyti Vittorio Emanuele II galeriją.

Ką būtina padaryti Milane

Į kelionę po miestą pasiimkite tuščią lagaminą, nes mados sostinėje neapsipirkti neįmanoma. Čia įsikūrę tokie garsūs Italijos mados prekių ženklai kaip „Valentino“, „Gucci“ ar „Prada“. Apsipirkti vykite į Auksinę aikštę arba tokias prestižines gatves kaip Via Montenapoleone arba Via della Spiga.

O gal norite apsivilkti savo mylimos komandos marškinėlius? Tuomet aplankykite „Giuseppe Meazza“ stadioną, dar žinomą kaip „San Siro“ ir palaikykite „A.C. Milan“ arba „Inter Milan“ futbolo komandą.

Nesvarbu ar ieškote kelionės pasivaikščiojimams po miestą, ar savaitgalio kelionės, skrydis į Milaną visada gera mintis. Nieko nelauk ir skrendam!

Milano oro uostai

Informacija apie Milaną

Milanas – Lombardijos regiono sostinė ir antras pagal dydį Italijos miestas. Italijos Lombardijos regionas yra turtingiausias ir tankiausiai gyvenamas šalyje. Pačiame mieste gyvena apie 1,3 mln. gyventojų.

Šiandien Milanas gali didžiuotis ne tik užsitarnautu mados sostinės vardu, bet ir garsiomis operomis, vykstančiomis žymiajame La Scala teatre, viena didžiausių ir įspūdingiausių gotikinių katedrų pasaulyje – Duomo, taip pat vienu seniausių pasaulyje prekybos pasažu – 19 a. įkurta Galleria Vittorio Emanuele II – jungiančiu Duomo katedros ir La Scala teatro erdves.

Milane stovi ir žymiojo menininko bei mokslininko Leonardo da Vinčio skulptūra bei Santa Maria delle Grazie vienuolynas, kuriame yra garsioji da Vinčio freska „Paskutinė vakarienė“, nutapyta 1495-1497 m. Verti dėmesio Sforzų giminės rūmai, pastatyti dar XV a., tačiau vėliau ne kartą perstatyti ir restauruoti, o dabar tapę namais įvairioms meno kolekcijoms ir miesto muziejams.

Be mados ir meno, Milanas žymus stipriomis futbolo komandomis, išskirtine Lombardijos regiono virtuve, taip pat išvystyta automobilių, naftos apdirbimo, maisto, šilko, mados pramone.

Miesto parodų centras ir verslo mugių kompleksas Fiera Milano yra vienas svarbiausių pasaulyje. Šis kompleksas padeda įmonėms plėsti verslo galimybes Italijoje ir užsienyje, dalintis informacija, bendradarbiauti tarpusavyje.

Skrisk į Milaną

milaan op kaart

Aviakompanijos į Milaną

Tiesioginiais skrydžiai Milaną galima pasiekti iš Vilniaus bei Kauno or uostų. Skrydžius vykdo Ryaniar bei Wizz Air aviakompanijos ir vidutinė skrydžio trukmė yra maždaug dvi su puse valandos.

Goedkope-vliegtickets-familie-vakantie-met-kinderen-gezinsvakantie

Skriskite į Milano Linate oro uostą

Jei norite nuskristi beveik į Milano miesto centrą, rinkitės Linate oro uostą, kuris yra vos už 7 kilometrų nuo centro. Tiesa, tiesioginių skrydžių į šį oro uostą iš Lietuvos nevyksta, teks skristi su persėdimu.

Skriskite į Milano Malpensa oro uostą

Kitas Milano oro uostas yra Malpensa, kuris pasižymi į čia organizuojamais pigiais skrydžiai. Šis oro uostas yra už 50 kilometrų į Šiaurės Vakarus nuo Milano. Tačiau iš oro uosto dažnai kursuojančiu traukiniu lengvai pasieksite miesto centrą. Arba galite išsinuomoti automobilį ir pirmiausia keliauti pamatyti Maggiore arba Como ežerą.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai