Goedkope vliegtickets Milaan

Pigūs skrydžiai į Milaną

Nuo

Pigių skrydžių į Milaną pasiūlymai

Milanas yra miestas, kuriame gausu tiek istorinių, tiek kultūrinių, tiek architektūrinių lankytinų objektų. Tai tobula kelionės kryptis savaitgaliui! Skrendame į Milaną?

Kada geriausia skristi į Milaną?

Skrydžiai į Milaną: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Daugiau informacijos apie Milaną

Milanas – Italijos Lombardijos regiono sostinė ir antras pagal dydį Italijos miestas. Italijos Lombardijos regionas yra turtingiausias ir tankiausiai gyvenamas šalyje. Pačiame mieste gyvena apie 1,4 mln. gyventojų.

Bella Milano!

Šiandien Milanas gali didžiuotis ne tik užsitarnautu mados sostinės vardu, bet ir garsiomis operomis, vykstančiomis žymiajame teatre La Scala“, viena didžiausių ir įspūdingiausių gotikinių katedrų pasaulyje – Duomo di Milano, kurioje negalima neapsilankyti kelionės po šį miestą metu. Ši įspūdinga katedra yra tikras miesto pasididžiavimas, o užlipus į jos viršų atsiveria puikus miesto vaizdas. Taip pat Milane yra vienas seniausių pasaulyje prekybos pasažų – XIX amžiuje įkurta Vittorio Emanuele II galerija, kuri jungia „Duomo“ katedros ir „La Scala teatro“ erdves.

Meno mėgėjai taip pat mėgsta pasivaikščiojimus po muziejus, kurių čia yra daugybė. Pavyzdžiui, galerija „Pinacoteca“, esanti Breri rajone, arba bažnyčia „Santa Maria della Grazie“, kurioje yra eksponuojama garsioji Leonardo da Vinči freska „Paskutinė vakarienė“, nutapyta 1495–1497 m. Milane stovi ir žymiojo menininko bei mokslininko Leonardo da Vinčio skulptūra. Verti dėmesio ir Sforzų giminės rūmai, pastatyti dar XV amžiuje, tačiau vėliau ne kartą perstatyti ir restauruoti, o dabar tapę įvairių meno kolekcijų ir miesto muziejų namais.

Ką būtina nuveikti Milane?

Į kelionę po miestą pasiimkite tuščią lagaminą, nes mados sostinėje neapsipirkti neįmanoma. Čia įsikūrę tokie garsūs Italijos mados prekių ženklai kaip „Valentino“, „Gucci“ ar „Prada“. Apsipirkti vykite į Auksinę aikštę arba tokias prestižines gatves kaip Via Montenapoleone arba Via della Spiga.

Be meno ir mados, Milanas yra žymus stipriomis futbolo komandomis, išskirtine Lombardijos regiono virtuve, taip pat išvystyta automobilių, naftos apdirbimo, maisto, šilko ir mados pramone. Miesto parodų centras ir verslo mugių kompleksas Fiera Milano yra vienas svarbiausių pasaulyje. Šis kompleksas padeda įmonėms plėsti verslo galimybes Italijoje ir užsienyje, dalintis informacija, bendradarbiauti tarpusavyje. Futobolo mylėtojams rekomenduotina apsilankyti stadione „Giuseppe Meazza“, dar žinomame kaip „San Siro“, ir palaikyti „A.C. Milan“ arba „Inter Milan“ futbolo komandą.

Nesvarbu, ar ieškote kelionės ilgiems pasivaikščiojimams po miestą, ar savaitgalio kelionės, skrydis į Milaną visada gera mintis. Tiesioginius skrydžius iš Vilniaus vykdo Ryanair ir Wizz Air oro linijų bendrovės. Vidutinė skrydžio trukmė yra dvi valandos keturiasdešimt minučių.

Nieko nelaukite ir skrendam!

Jus taip pat gali dominti…

Skriskite į Milaną

Goedkope-vliegtickets-arrival-airplane

Bergamo oro uostas

Trečias oro uostas Italijoje pagal užimtumą, apie 45 km nuo Milano. Nors oro uostas yra toli nuo Milano centro, susisiekimas yra patogus. Pigiausias variantas – dažnai kursuojančiais autobusais (trukmė apie 50 min.), traukiniu ar taksi.

Goedkope-vliegtickets-familie-vakantie-met-kinderen-gezinsvakantie

Linate oro uostas

Jei norite nuskristi beveik į Milano miesto centrą, rinkitės „Linate“ oro uostą, kuris yra vos už 7 kilometrų nuo centro. Tiesa, tiesioginiai skrydžiai į šį oro uostą iš Lietuvos nevykdomi, todėl teks skristi su persėdimu.

Malpensa oro uostas

Skrydžiai į Malpensa oro uostą yra pigūs. Oro uostas yra už 50 km nuo Milano, bet iš oro uosto dažnai kursuojančiu traukiniu lengvai pasieksite miesto centrą. Arba galite išsinuomoti automobilį ir pirmiausia keliauti pamatyti Maggiore arba Como ežerą.

Praktinė informacija apie skrydį į Milaną

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai