Pigūs skrydžiai į Romą

Nuo 63 EUR

Lėktuvų bilietai į Romą

Ak, Roma… Nuostabaus gyvenimo miestas, arba kaip vietiniai jį vadina – „la dolce vita“. Įsivaizduokite prabangiausias parduotuves, gražiausius pastatus ir skaniausią itališką virtuvę viename mieste. Taip – tai Roma. Mūsų puslapyje rasite geriausius skrydžių į Romą pasiūlymus. Jei žemiau pateikti pasiūlymai netinka, atlikite paiešką ir suraskite pasiūlymą jūsų trokštama data. Skrendam į Italijos sostinę?

Skrydžiai į Romą

Romos oro uostai

Informacija apie Romą

Roma – „amžinuoju“ vadinamas miestas, Italijos sostinė, kasmet pritraukianti milijonus turistų. Antikinės Romos griuvėsių gausu visame mieste, o sakralinių pastatų priskaičiuojama per 200. Romos istorinis centras įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Romos mieste yra Vatikano miestas-valstybė – katalikų bažnyčios popiežiaus rezidencija, dar vadinama „Šventuoju sostu“.

Miestas įsikūręs ant septynių kalvų, dėl to dažnai vadinamas „miestu ant septynių kalvų“. Romos teritorijoje pirmieji gyventojai, lotynų gentys, įsikūrė maždaug 8 a. pr.Kr. Pasak legendos, miestą 753 m. pr.Kr. įkūrė Romulas, tapęs pirmuoju Romos karaliumi. 510 m. pr.Kr. Romos karalystė tapo Respublika, kurią valdė Senatas. Respublikos metais Roma klestėjo – tai buvo turtinga ir galinga valstybė.

27 m. pr.Kr. valdžią perėmė imperatorius Oktavianas Augustas. Prasidėjo apie 200 metų trukęs Pax Romana klestėjimo laikotarpis. Imperijos ribos apėmė kone visą Vakarų Europą ir Viduržemio jūros pakrantes. Viduramžiais Roma tapo katalikų bažnyčios centru ir jos reikšmė vis augo.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai