Pigūs skrydžiai Roma

Nuo 91 EUR

Palyginti ir ieškoti pigių skrydžių pasiūlymų Roma

Pigūs skrydžiai į Romą Greitai.lt puslapyje! Jei ieškote kelionės į Romą, tuomet patekote ten, kur reikia. Unikali Greitai.lt paieškos sistema padės jums rasti geriausius pasiūlymus skrydžiams iš Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostų į Romą. Jūs taip pat galite pasirinkti bet kokį kitą išvykimo oro uostą. Patogi paieškos sistema leis jums palyginti skirtingų aviakompanijų pasiūlymus skrydžiams į Romą. Mes rasime Jums priimtiniausius skrydžių pasiūlymus bei efektyviausius maršrutus iš daugelio avia kompanijų, tokių kaip WizzAir, AirBaltic, Ryanair ir daugybės kitų. Mūsų tinklalapiu naudotis yra itin paprasta bei patogu, tad lėktuvo bilietai į Romą bus įsigyti vos per kelias minutes.

Populiariausios kryptys į Roma

Pigiausi pasiūlymai

Skrydžiai iš Vilniaus

11.21 - 11.24

nuo

91 EUR

Skrydžiai iš Kauno

11.21 - 11.24

nuo

253 EUR

Aviakompanijos

Skrydžiai su Ryanair

11.21 - 11.24 - RYANAIR

nuo

91 EUR

Skrydžiai su AirBaltic

10.22 - 10.26 - Air Baltic

nuo

187 EUR

Skrydžiai su Turkish Airlines

06.09 - 06.16 - Turkish Airlines

nuo

226 EUR

Romos oro uostai

Informacija apie Romą

Roma – „amžinuoju“ vadinamas miestas, Italijos sostinė, kasmet pritraukianti milijonus turistų. Antikinės Romos griuvėsių gausu visame mieste, o sakralinių pastatų priskaičiuojama per 200. Romos istorinis centras įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Romos mieste yra Vatikano miestas-valstybė – katalikų bažnyčios popiežiaus rezidencija, dar vadinama „Šventuoju sostu“.

Miestas įsikūręs ant septynių kalvų, dėl to dažnai vadinamas „miestu ant septynių kalvų“. Romos teritorijoje pirmieji gyventojai, lotynų gentys, įsikūrė maždaug 8 a. pr.Kr. Pasak legendos, miestą 753 m. pr.Kr. įkūrė Romulas, tapęs pirmuoju Romos karaliumi. 510 m. pr.Kr. Romos karalystė tapo Respublika, kurią valdė Senatas. Respublikos metais Roma klestėjo – tai buvo turtinga ir galinga valstybė.

27 m. pr.Kr. valdžią perėmė imperatorius Oktavianas Augustas. Prasidėjo apie 200 metų trukęs Pax Romana klestėjimo laikotarpis. Imperijos ribos apėmė kone visą Vakarų Europą ir Viduržemio jūros pakrantes. Viduramžiais Roma tapo katalikų bažnyčios centru ir jos reikšmė vis augo.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai