Goedkope-vliegtickets-Rome-stedentrip-KLM

Pigūs skrydžiai į Romą

Nuo

Skriskite į Romą pigiai

Ak, Roma… Nuostabaus gyvenimo miestas arba, kaip vietiniai jį vadina – la dolce vita. Įsivaizduokite prabangiausias parduotuves, gražiausius pastatus ir skaniausią itališką virtuvę viename mieste. Taip – tai Roma. Greitai.lt rasite geriausius skrydžių į Romą pasiūlymus. Skrendam į Italijos sostinę?

Kada geriausia skristi į Romą?

Skrydžiai į Romą: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Daugiau informacijos apie Romą

„Amžinuoju miestu“ vadinama ir ant septynių kalvų įsikūrusi Roma kasmet pritraukia milijonus turistų. Senovės Romos palikimo gausu visame mieste, o sakralinių pastatų yra priskaičiuojama per 200. Tai muziejus po atviru dangumi. Romos istorinis centras yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Tai puiki tiek trumpos miesto kelionės, tiek ilgesnių atostogų kryptis.

Ką galima pamatyti ir nuveikti Romoje?

Lankantis Romoje ne tik negalima nepastebėti, bet ir neaplankyti Koliziejaus, amfiteatro, kuriame vykdavo gladiatorių kovos, ir šalimais esančio Romos forumo ir Palatino kalvos. Taip pat rekomenduojame apsilankyti Pantenone, viename iš geriausiai išsaugotų Romos laikų pastatų pasaulyje, kuriame ilsisi ir žymus italų tapytojas Rafaelis. Įspūdingomis skulptūromis puoštas Trevi fontanas Jums tikrai paliks įspūdį. Taip pat pasivaikščiokite po gražias Romos aikštes, kaip antai Ispanijos aikštę (it. Piazza di Spagna), kurioje yra garsieji Ispaniškieji laiptai, ir būtinai aplankykite Šventojo Angelo pilį. Ir, žinoma – nepamirškite Vatikano su jo muziejais, Šv. Petro bazilika ir Mikelandželo bei kitų žymių dailininkų tapyta Siksto koplyčia. O viską apžiūrėję paskanaukite puikios itališkos virtuvės patiekalų ir atsigaivinkite ledais.

Kaip iš oro uosto atvykti į Romos centrą?

Pagrindinis Romos oro uostas yra Fiumicino, dar žinomas kaip Leonardo da Vinčio oro uostas. Tai labiausiai užimčiausias ir didžiausias oro uostas Italijoje. Nuo Romos miesto centro jis yra nutolęs 32 km į pietvakarius. Iš oro uosto miesto centrą patogiausia ir pigiausia pasiekti autobusais ir traukiniais.

Iš antrojo pagal dydį – Ciampino oro uosto (apie 12 km nuo Romos centro) – Romos centrą galima pasiekti oro uosto autobusais, traukiniais ir taksi. Šis oro uostas yra žinomas kaip pigių oro linijų bendrovių Ryanair ir Wizz Air vykdomų skrydžių oro uostas.

Taip pat galite apsilankyti…

Praktinė informacija apie skrydį į Romą

Kodėl Roma? Žiūrėkite vaizdo įrašą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai