Venice, Italy

Pigūs skrydžiai į Veneciją

Nuo

Pigių skrydžių į Veneciją pasiūlymai

Ieškote kelionės į miestą, kuris būtų romantiškas, kuriame būtų istorinių lankytinų vietų ir kuriame įdomiai praleistumėte laiką? Tad gražioji Venecija yra tam ideali kryptis. Šis kanalais išraižytas Italijos perlas yra vienas iš lankomiausių Europos miestų. Pasivaikščiojimai šio plūduriuojančio miesto gražiomis plazomis, pasiplaukiojimas gondolomis, gėrėjimasis nuostabia bažnyčių ir rūmų architektūra, vietos patiekalų ragavimas paliks paliks šiltų prisiminimų iš šio miesto.

Kada geriausia skristi į Veneciją?

Skrydžiai į Veneciją: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Daugiau informacijos apie Veneciją

Mieste, pastatytame ant 118 tiltų, tikrai yra ką pamatyti. Plačios aikštės, siauri gondolomis nusėti kanalai, gotikinė, renesanso ir baroko architektūra sukuria nuostabią miesto dvasią, kuri ilgam išliks Jūsų kelionių atsiminimuose.

Tad ką galima pamatyti ir nuveikti Venecijoje?

Lankydamiesi Venecijoje, be abejonės, užsuksite į miesto širdį – didžiulę Šv. Morkaus aikštę. Iš čia lengvai pasieksite visas kitas pagrindines lankytinas vietas. Viena iš jų – netoliese esantys Dožų rūmai. Šie gotikos stiliaus rūmai kažkada buvo valdovų rūmai, o dabar – muziejus. Juos aplankyti yra būtina, nes čia ne tik sužinosite įdomios istorijos, bet ir nuo jų atsiveria fantastiški Venecijos vaizdai. O eidami iš Dožų rūmų pereisite per Atodūsių tiltą. Šis tiltas yra garsus ne tik tuo, kad stovint ant jo yra matomas puikus miesto vaizdas, bet ir tuo, kad čia kaliniai, eidami į egzekuciją, paskutinį kartą pažvelgdavo į miestą. Taip pat miesto panoramą galima apžvelgti užsikėlus į Campanile di San Marco bokštą. Žinoma, kelionė nepaplaukiojus gondolomis Venecijos kanalais nebus pilna. O nusprendę ilgiau paviešėti Venecijoje būtinai apsilankykite Murano, Burano ir Lido salose. Įspūdžių liks ilgam!

Kaip atvykti į Venecijos miesto centrą iš oro uosto

Venecijoje yra du pagrindiniai oro uostai: Venecijos Marco Polo oro uostas (VCE) ir Treviso oro uostas (TSF). Keliautojai daugiausia vyksta į Marco Polo oro uostą. Miesto centrą iš oro uosto galima pasiekti viešaisiais ACTV autobusais, stojančiais lauke prie atvykimų salės, ir greitaisiais ATVO autobusais, išvykstančiais kas 30 min. ir be sustojimų važiuojančiais į pagrindinę autobusų stotį „Piazzale Roma“. Kaina 10 EUR. Dar yra „Alilaguna“ vandens autobusų paslauga. Jais iš oro uosto galima susisiekti su Šv. Morkaus aikšte, Murano, Burano ir Lido salomis. Priklausomai nuo pasirinktos krypties, bilieto kaina į vieną pusę kainuoja 8–15 EUR. Taip pat galima pasinaudoti vandens taksi, tačiau už šią paslaugą teks sumokėti nuo 100 iki 150 EUR, ir paprastu taksi. Daugiau informacijos apie visas susisiekimo priemones yra pateikta oro uosto svetainėje.

Iš pigių skrydžių Treviso oro uosto į Venecijos miestą centrą galima atvykti ATVO ir Barzi Servisi autobusais. Kelionės trukmė: 15–20 min. Daugiau informacijos yra pateikta čia.

Jus taip pat gali dominti…

Praktinė informacija apie skrydį į Veneciją

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai