Letland, Riga

Pigūs skrydžiai į Rygą

Nuo

Pigūs lėktuvų bilietai į Rygą

Nors Ryga yra visai netoli Lietuvos, tačiau Latvijos sostinė dar yra neištyrinėta daugumos Lietuvos turistų. Keista, kai leidžiamės į tolimas keliones, kai čia pat, už nepilnos valandos skrydžio lėktuvu, yra tokio gražaus senamiesčio ir gausybės muziejų kupinas miestas. Skriskite į Rygą su airBaltic! Rygos oro uostas yra tarsi jungiamasis taškas, iš kurio patogu pasiekti daugybę kitų didžiausių Europos miestų.

Palankiausias laikas skristi į Rygą

Geriausi skrydžiai į Rygą

Skriskite pigiai į Rygą!

Ant Dauguvos krantų įsikūrusi žavingoji Ryga, sakoma, yra panaši į Paryžių. Čia pilna jaukių kavinių, restoranų, čia gražiai išpuoselėti parkai, didingos bažnyčios, daugybė jaukių parduotuvėlių ir prekybos centrų… Čia istorija and šiuolaikiškumas susilieja į darnią visumą. Čia visuomet yra ką veikti. Tai puiki miesto kelionės kryptis, o vasarą – dar ir atostogų prie jūros kryptis, nes iš čia Baltijos jūros smėlėti paplūdimiai tik už pusės valandos kelio traukiniu. Taip pat iš Rygos yra puikus susisiekimas su kitais Latvijos miestais, kaip antai Daugpilis, Liepoja, Ventspilis ir kiti.

Kultūra ir architektūra

Rygos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO saugomų vietų sąrašą. Čia galima praleisti kone visą dieną. Čia yra sutelkta nemažai muziejų, tarp kurių dėmesio verti yra meno muziejus „Rygos birža“, Rygos istorijos ir laivybos muziejus, Nacionalinis meno muziejus, Porceliano muziejus ir daug kitų. Operos ir baleto mylėtojams sezono metu taip pat rekomenduojame apsilankyti Operos ir baleto teatre, kuriame išvysite tiek klasikinių, tiek šiuolaikinių operos ir baleto pastatymų. Taip pat stabtelėkite prie Juodagalvių namų, kurie jau tapo kone vizitine Rygos kortele, ir nepraeikite pro šalį pro Tris brolius, puikius trijų skirtingų šimtmečių architektūros pavyzdžius. O puikiausiais Art noveau stiliaus architektūros šedevrais galite pasigrožėti Alberto ir Elizabetės gatvėse.

Maistas, apsipirkimas ir daugiau…

Viena iš lankomiausių vietų Rygoje yra Rygos centrinis turgus. Tai vienas iš didžiausių maisto turgų Europoje, įsikūręs keliuose paviljonuose, kuriuose galima rasti visko – nuo įvairiausių smulkmenėlių, aprangos, buičiai reikalingų prekių iki gausaus pasirinkimo šviežių gėrybių mūsų stalui. Norintys pasidairyti po parduotuves gali apsilankyti senamiestyje esančiame prekybos centre „Galleria Centrs“ arba patraukti į netoliese esančią A. Čako gatvę, kurioje rasite įvairiausių įdomių parduotuvėlių. O vakare, pavargę po intensyvios dienos, apsilankykite viename iš populiariausių barų „Ežiukas rūke“ (latv. Ezītis miglā) ir pajauskite bohemišką miesto dvasią.

Kaip atvykti į Rygos centrą iš oro uosto

Rygos tarptautinis oro uostas yra pagrindinis Latvijos tarptautinių skrydžių oro uostas ir vienas iš greičiausiai augančių oro uostų Europoje. Jame yra Latvijos skrydžių bendrovės airBaltic būstinė. Pigiausias ir labai patogus būdas atvykti į miesto centrą yra autobusu Nr. 22, kuris stoja autobusų stotelėje, esančių už automobilių stovėjimo aikštelės priešais atvykimo terminalą. Vienkartinio bilieto kaina – 1,50 EUR, bet perkant iš autobuso vairuotojo kaina – 2 EUR. Išlipimo stotelė – „Autoosta“. Kelionės trukmė – 30 min. Taip pat galite pasirinkti važiuoti taksi, kurių stovėjimo vieta yra priešais atvykimo terminalą, tačiau prieš važiuojant rekomenduojama iš anksto paklausti vairuotojo, kiek kainuos kelionė. Išsamesnės informacijos yra pateikta oro uosto svetainėje.

 

Užbaikite rezervaciją

Praktinė informacija apie skrydžius į Rygą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai