Vilnius panorama

Pigūs skrydžiai į Vilnių

Nuo

Pigūs skrydžiai į Vilnių

Lietuvos sostinė Vilnius jau ilgą laiką yra pamėgta tarp Europos turistų, ieškančių ko nors naujo. Vilniaus senamiestis yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą, čia yra gausybė muziejų, o naktinio gyvenimo mėgėjai gali mėgautis linksmybėmis iki paryčių. Tiesioginiais skrydžiais Vilnius yra sujungtas su beveik visomis Europos sostinėmis, tad skrydžiai į Vilnių ir iš jo yra itin patogūs. Jeigu ieškote skrydžių į Vilnių, patekote ten, kur reikia, nes čia rasite visą reikiamą informaciją apie populiariausius skrydžių į Lietuvos sostinę maršrutus.

Palankiausias laikas skristi į Vilnių

Geriausi skrydžiai į Vilnių

Populiariausi skrydžiai į Vilnių

Užbaikite rezervaciją

Hotel-lobby-Booking-com

Ieškote nakvynės?

Lengvai ir greitai užsisakykite viešbutį savo kelionei!

friends in a car

Pamatykite daugiau!

Išsinuomokite automobilį ir pamatykite daugiau!

Pigūs skrydžiai: Vilnius Jūsų laukia!

Vilnius – ne tik Lietuvos sostinė, bet ir kultūros, meno, finansų centras. Čia visada vyksta daug įvairiausių renginių, festivalių, čia pilna muziejų, kuriuos verta aplankyti, istorinių lankytinų vietų, jaukių skersgatvių ir gatvelių, kurių jaukiose kavinukėse gera prisėsti po ilgų pasivaikščiojimų po miestą… Vilnius – tai miestas, kuriame darniai susilieja senovės istorija ir šiuolaikiška miesto dvasia. Vilniuje lankytinų vietų skaičius neregėtas, todėl laikas prabėgs nepastebimai. Vis dėlto norėtume Jums čia pateikti keletą įdomiausių ir miesto svečių mėgstamiausių vietų.

Meno ir architektūros oazė

Kodėl nepradėjus nuo pasivaikščiojimo po seniausią ir praštmatniausią Vilniaus senamiesčio gatvę – Pilies gatvę? Čia pamatysite gotikinio, renesansinio, baroko ir klasicizmo architektūros pastatų. Taip pat čia rasite jaukių kavinukių, kepyklėlių ir istorinių restoranų, kuriuose galėsitete prisėsti ir paragauti tautinių patiekalų. Šioje gatvėje įsikūręs ir Lietuvos nacionalinis dailės muziejus. Meno mylėtojams dar rekomenduojame apsilankyti grafų Chodkevičių rūmuose įsikūrusioje Vilniaus paveikslų galerijoje, kurioje galima susipažinti su Lietuvos dailės raida nuo XVI a. iki XX a. pradžios. Ir, žinoma, nepamirškite užsukti į menininkų oazę Užupio Respubliką. O piligrimai turėtų užsukti į miesto simboliais tapusius Aušros Vartus ir Vilniaus arkikatedrą.

Prisimenant didžios senovės laikus

Istorijos mylėtojai būtinai turėtų apsilankyti Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje ir susipažinti su artilerine Lietuvos praeitimi. Taip pat ir neseniai lankytojams atvertame Lukiškių kalėjime, virtusiame šiuolaikinio meno erdve, išsaugojusia pastato originalius interjero ir eksterjero elementus. Tai pat pasivaikščiokite po istorinį Žvėryno rajoną ir pajuskite kurortinę rajono dvasią. O be ekskursijos po Gedimino kalno bokštą ir Valdovų rūmus – kelionė po Vilnių bus nebaigta.

Kaip atvykti iš Vilniaus oro uosto į miesto centrą?

Susisiekimas su miesto centru iš Vilniaus oro uosto yra labai patogus. Atskridę į Vilnių, sėskite į vieną iš autobusų, išvykstančių nuo A ir B atvykimo terminalų (Nr. 88, 1 ir 2 – kas 20–30 min.), taip pat kursuoja greitasis autobusas (Nr. 3G – kas 10 min.) ir naktinis autobusas (Nr. 88N – nuo 22.30 iki 5.30 val. kas 30 min.).

Geros viešnagės Vilniuje!

Jus taip pat gali dominti ir skrydžiai į šiuos Lietuvos miestus

Praktinė informacija apie skrydžius į Vilnių

Kodėl Vilnius? Žr. vaizdo įrašą

Įspūdingi Vilniaus vaizdai. Apsilankykite čia!

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai