Goedkope-vliegtickets-Noorwegen-Oslo

Pigūs skrydžiai į Oslą

Nuo

Pigių skrydžių į Oslą pasiūlymai

Norvegijos sostinė Oslas yra apsuptas įspūdingų fjordų ir kalnų. Oslo miestas yra didelis, tačiau gyventojų jame nėra daug, todėl mieste galima mėgautis šviežiu oru ir gražia norvegiška gamta. Mieste siūloma įvairiausios veiklos visų tipų keliautojams. Čia yra daugiau nei 50 muziejų, o sutemus verda naktinis gyvenimas. Osle kiekvienas ras ką veikti. Užsisakykite lėktuvo bilietus į Oslą ir atraskite šį įvairiapusį miestą!

Kada geriausia skristi į Oslą?

Skrydžiai į Oslą: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Daugiau informacijos apie Oslą

Oslas (nor. Oslo) – didžiausias Norvegijos miestas ir seniausia Skandinavijos šalių sostinė, įkurta 1048 m. Haroldo III Rūsčiojo. Miestas nėra didelis, todėl nesunku vietos įžymybes apeiti pėsčiomis.

Ką galima pamatyti Osle?

Pagrindinė miesto aikštė – Oslo rotušė – buvo atidaryta 1950 m. miestui minint 900 metų jubiliejų. Žymiajame Vigelando parke galima pamatyti apie 200 Gustavo Vigelando ir kitų menininkų sukurtų skulptūrų iš granito ir bronzos. Rūmų parke (Slottsparken) stovi neoklasikinio stiliaus XIX a. Karalių rūmai (Kongelige Stottet).

Osle gausu įvairiausių muziejų ir galerijų: Nacionalinė galerija, kurioje yra eksponuojami garsių menininkų darbai: Degas, Manet, Monet, Picasso, Gauguin’as; garsaus skandinavų tapytojo ir grafiko Edvardo Muncho darbų, tarp kurių yra ir „Klyksmas“, muziejus; taip pat didžiausias kultūros muziejus šalyje – Norvegijos liaudies muziejus.

Miesto centrui būdinga sena ir nauja architektūra kaip, pavyzdžiui, viduramžių Akershuso tvirtovė ir moderni miesto rotušė Radhuset. Netoli miesto centro rasite neapleistą gamtą. Todėl kalnų ir vandens sportas taip pat yra populiari veikla gyventojams ir lankytojams. Daugybė muzikos festivalių kaip, pavyzdžiui, „Norwegian Wood“, ir kultūriniai renginiai daro miestą dar gyvesnį, kurį verta aplankyti.

Vikingus menanti istorija

Norvegijos istorija yra neatsiejamai susijusi su vikingais ir laivais, tad viešint šioje šalyje galima aplankyti ne tik Vikingų laivų muziejų, kuriame eksponuojami trys geriausiai pasaulyje išlikę 800–900 m. statyti buriniai vikingų laivai – langskipai, tačiau ir Kon-Tiki muziejų bei Fram muziejų. Pastarajame yra eksponuojamas norvegų keliautojo ir tyrinėtojo R. Amundseno laivas, kuriuo jis plaukė į Pietų ašigalį. Muziejuje galima susipažinti su laivo įranga, taip pat Arkties tyrinėjimo istorija. O Kon-Tiki muziejuje yra eksponuojami kito norvegų tyrinėtojo – T. Heyerdahlo – laivai, kuriais jis plaukė į keliones Atlanto ir Ramiajame vandenynuose. Aker Brygge – tai senovinė laivų statykla, kuri šiuo metu pertvarkyta į šiuolaikinį prekybos ir pramogų centrą, kuriame veikia parduotuvės, restoranai, kino teatrai ir pan.

Kaip atvykti iš oro uosto?

Oslo Gardermoen oro uostas yra apytikriai už 50 kilometrų nuo miesto centro. Kas 15 minučių tarp oro uosto ir centro kursuoja žaibiškas traukinys, kuriuo kelionė trunka apie 20 minučių. Pigiau nei  „Flytoget Airport Express“ traukinys, kuris trunka šiek tiek daugiau nei 30 minučių. Taip pat yra autobusų. Kelionė autobusu trunka apie 50 minučių. Taip pat rekomenduojama išsinuomoti automobilį, kurį galima rasti oro uosto terminale, nes juo malonu važiuoti tiek Osle, tiek už miesto ribų.

Užsisakykite savo skrydžio bilietus į Oslą jau dabar

Oslas vienija gamtą ir miestą. Mėgaukitės daugybe muziejų ir grynu oru Norvegijos sostinėje. Su Greitai.lt rasite pigiausius skrydžius į Oslą. Užsakykite dabar!

Jus taip pat gali dominti…

Praktinė informacija apie skrydį į Oslą

Kodėl Oslas? Žiūrėkite vaizdo įrašą

Pareltjes-San-Francisco-United-Airlines-Vliegticketsnl-blog

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai