Pigūs skrydžiai Oslas

Nuo 52 EUR

Palyginti ir ieškoti pigių skrydžių pasiūlymų Oslas

Pigūs skrydžiai į Oslą Greitai.lt puslapyje! Jei ieškote kelionės į Oslą, tuomet patekote ten, kur reikia. Unikali Greitai.lt paieškos sistema padės jums rasti geriausius pasiūlymus skrydžiams iš Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostų į Oslą. Jūs taip pat galite pasirinkti bet kokį kitą išvykimo oro uostą. Patogi paieškos sistema leis jums palyginti skirtingų aviakompanijų pasiūlymus skrydžiams į Oslą. Mes rasime Jums priimtiniausius skrydžių pasiūlymus bei efektyviausius maršrutus iš daugelio avia kompanijų, tokių kaip WizzAir, AirBaltic, Ryanair ir daugybės kitų. Mūsų tinklalapiu naudotis yra itin paprasta bei patogu, tad lėktuvo bilietai į Oslą bus įsigyti vos per kelias minutes.

Populiariausios kryptys į Oslas

Pigiausi pasiūlymai

Skrydžiai iš Vilniaus

06.04 - 06.07

nuo

52 EUR

Skrydžiai iš Kauno

05.06 - 05.10

nuo

117 EUR

Skrydžiai iš Palangos

05.14 - 05.19

nuo

55 EUR

Aviakompanijos

Skrydžiai su Ryanair

06.04 - 06.07 - RYANAIR

nuo

68 EUR

Skrydžiai su Wizz Air

06.04 - 06.07 - Wizz Air

nuo

78 EUR

Skrydžiai su Norwegian

06.04 - 06.07 - NORWEGIAN AIR SHUTTLE

nuo

52 EUR

Informacija apie Oslą

Oslas (nor. Oslo). Norvegijos sostinė Oslas – didžiausias šalies miestas ir seniausia Skandinavijos šalių sostinė, įkurta 1048 m. Haroldo III Rūsčiojo. Miestas nėra didelis – nesunku vietos įžymybes apeiti pėsčiomis.

Pagrindinė miesto aikštė – Oslo rotušė – buvo atidaryta 1950 m. miestui minint 900 metų jubiliejų. Žymiajame Vigelando parke galima pamatyti apie 200 Gustavo Vigelando ir kitų menininkų sukurtų skulptūrų iš granito ir bronzos. Rūmų parke (Slottsparken) stovi neoklasikinio stiliaus XIX a. Karaliaus rūmai (Kongelige Stottet).

Osle gausu įvairiausių muziejų ir galerijų: Nacionalinė galerija, kurioje eksponuojami garsių menininkų darbai: Degas, Manet, Monet, Picasso, Gauguin; garsaus skandinavų tapytojo ir grafiko E. Munch darbų muziejus; taip pat didžiausias kultūros muziejus šalyje – Norvegijos liaudies muziejus.

Norvegijos istorija neatsiejamai susijusi su vikingais ir laivais, tad viešint šioje šalyje galima aplankyti ne tik Vikingų laivų muziejų, kuriame eksponuojami trys geriausiai pasaulyje išlikę 800-900 m. statyti buriniai vikingų laivai – langskipai, tačiau ir Kon-Tiki muziejų bei Fram muziejų. Pastarajame eksponuojamas norvegų keliautojo ir tyrinėtojo R. Amundseno laivas, kuriuo jis plaukė į Pietų ašigalį. Muziejuje galima susipažinti su laivo įranga, taip pat Arkties tyrinėjimo istorija. O Kon-Tiki muziejuje eksponuojami kito norvegų tyrinėtojo – T. Heyerdahl – laivai, kuriais jis plaukė į keliones Atlanto ir Ramiajame vandenynuose. Aker Brygge tai – senovinė laivų statykla, kuri šiuo metu pertvarkyta į šiuolaikinį prekybos ir pramogų centrą, kuriame veikia parduotuvės, restoranai, kino teatrai ir pan.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai