Pigūs skrydžiai į Oslą

Nuo 25 EUR

Pigūs skrydžiai į Oslą

Norvegijos sostinė Oslas yra apsuptas įspūdingų fjordų ir kalnų. Oslo miestas yra didelis, tačiau gyventojų jame nėra daug, todėl mieste galima mėgautis šviežiu oru ir gražia norvegiška gamta. Mieste siūloma įvairiausių veiklų visiems turistų tipams. Čia yra daugiau nei 50 muziejų, o sutemus verda naktinis gyvenimas. Osle kiekvienas ras ką nuveikti. Užsisakyk lėktuvo bilietus į Oslą jau dabar!

Populiariausios kryptys į Oslą

Informacija apie Oslą

Oslas (nor. Oslo). Norvegijos sostinė Oslas – didžiausias šalies miestas ir seniausia Skandinavijos šalių sostinė, įkurta 1048 m. Haroldo III Rūsčiojo. Miestas nėra didelis – nesunku vietos įžymybes apeiti pėsčiomis.

Pagrindinė miesto aikštė – Oslo rotušė – buvo atidaryta 1950 m. miestui minint 900 metų jubiliejų. Žymiajame Vigelando parke galima pamatyti apie 200 Gustavo Vigelando ir kitų menininkų sukurtų skulptūrų iš granito ir bronzos. Rūmų parke (Slottsparken) stovi neoklasikinio stiliaus XIX a. Karaliaus rūmai (Kongelige Stottet).

Osle gausu įvairiausių muziejų ir galerijų: Nacionalinė galerija, kurioje eksponuojami garsių menininkų darbai: Degas, Manet, Monet, Picasso, Gauguin; garsaus skandinavų tapytojo ir grafiko E. Munch darbų muziejus; taip pat didžiausias kultūros muziejus šalyje – Norvegijos liaudies muziejus.

Norvegijos istorija neatsiejamai susijusi su vikingais ir laivais, tad viešint šioje šalyje galima aplankyti ne tik Vikingų laivų muziejų, kuriame eksponuojami trys geriausiai pasaulyje išlikę 800-900 m. statyti buriniai vikingų laivai – langskipai, tačiau ir Kon-Tiki muziejų bei Fram muziejų. Pastarajame eksponuojamas norvegų keliautojo ir tyrinėtojo R. Amundseno laivas, kuriuo jis plaukė į Pietų ašigalį. Muziejuje galima susipažinti su laivo įranga, taip pat Arkties tyrinėjimo istorija. O Kon-Tiki muziejuje eksponuojami kito norvegų tyrinėtojo – T. Heyerdahl – laivai, kuriais jis plaukė į keliones Atlanto ir Ramiajame vandenynuose. Aker Brygge tai – senovinė laivų statykla, kuri šiuo metu pertvarkyta į šiuolaikinį prekybos ir pramogų centrą, kuriame veikia parduotuvės, restoranai, kino teatrai ir pan.

Palyginkite ir raskite pigius skrydžius į Oslą

Skrydžio bilietai į Oslą

Norvegijos sostinę Oslą supa fiordas, žalios kalvos ir kalnai. Oslas yra didelis, tačiau jame nedaug gyventojų, todėl net mieste yra grynas oras ir nuostabi Norvegijos gamta. Todėl nuotykių mėgėjams, kurie mėgsta tyrinėti aplinką, ši vieta tarsi rojus. Bet pats Oslas taip pat yra vieta, kur galima daug ką atrasti. Mieste visada vyksta kažkas, jame yra daugiau nei 50 muziejų ir galerijų bei ryškus naktinis gyvenimas. Užsisakykite lėktuvo bilietus į Oslą ir atraskite šį įvairiapusį miestą!

Ką veikti Osle?

Netoli miesto centro rasite neapaleistą gamtą. Todėl kalnų ir vandens sportas taip pat yra populiari veikla gyventojams ir lankytojams. Miesto centrui būdinga sena ir nauja architektūra, tokia kaip viduramžių Akershuso tvirtovė ir moderni miesto rotušė Radhuset. Kiti lankytini objektai yra Karališkieji rūmai ir Vigeland parkas su daugybe specialių statulų. Muziejų saloje yra keletas daugybės miesto muziejų, tokių kaip Edvardo Munko nacionalinis dailės muziejus su riksmu ir vikingų laivų muziejus, kuriame eksponuojami vikingų laivai. Daugybė muzikos festivalių, tokių kaip „Norwegian Wood“, ir kultūriniai renginiai daro miestą dar gyvesnį kurį verta aplankyti.

Į ir iš oro uosto

Oslo oro uostas yra Gardermoen oro uostas ir yra maždaug už 50 kilometrų nuo miesto centro. Kas 15 minučių tarp oro uosto ir centro kursuoja žaibiškas traukinys, su kuriuo kelionė trunka apie 20 minučių. Pigiau nei  „Flytoget Airport Express“ traukinys, kuris trunka šiek tiek daugiau nei 30 minučių. Taip pat yra autobusų, kelionė autobusu trunka apie 50 minučių. Taip pat rekomenduojama išsinuomoti automobilį, kurį galima rasti oro uosto terminale, nes tai malonu važiuoti tiek Osle, tiek už miesto ribų.

Užsisakykite savo skrydžio bilietus į Oslą jau dabar

Oslas vienija gamtą ir miestą. Mėgaukitės daugybe muziejų ir grynu oru Norvegijos sostinėje. Su Greitai.lt rasite pigiausius skrydžius į Oslą. Užsakykite dabar!

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai