Pigūs skrydžiai Amsterdamas

Nuo 143 EUR

Palyginti ir ieškoti pigių skrydžių pasiūlymų Amsterdamas

Pigūs skrydžiai į Amsterdamą Greitai.lt puslapyje! Jei ieškote kelionės į Amsterdamą, tuomet patekote ten, kur reikia. Unikali Greitai.lt paieškos sistema padės jums rasti geriausius pasiūlymus skrydžiams iš Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostų į Amsterdamą. Jūs taip pat galite pasirinkti bet kokį kitą išvykimo oro uostą. Patogi paieškos sistema leis jums palyginti skirtingų aviakompanijų pasiūlymus skrydžiams į Amsterdamą. Mes rasime Jums priimtiniausius skrydžių pasiūlymus bei efektyviausius maršrutus iš daugelio avia kompanijų, tokių kaip WizzAir, AirBaltic, Ryanair ir daugybės kitų. Mūsų tinklalapiu naudotis yra itin paprasta bei patogu, tad lėktuvo bilietai į Amsterdamą bus įsigyti vos per kelias minutes.

Populiariausios kryptys į Amsterdamas

Informacija apie Amsterdamą

Amsterdamas – Nyderlandų sostinė (750 tūkst. gyventojų), įsikūrusi Ijselmerio ežero pakrantėje, 3,3 m žemiau jūros lygio. Miestas nuo potvynių apsaugotas užtvankomis ir kanalais.

Nors Amsterdamas yra Nyderlandų sostinė, tačiau karališkoji rezidencija bei Vyriausybės rūmai įsikūrę Hagoje.

Amsterdamo senamiestis – XVII a. perlas, kadangi miestas tuo metu itin klestėjo ir buvo svarbiausias uostas pasaulyje. Turistai itin mėgsta pasivaikščiojimus romantiškomis senamiesčio gatvelėmis šalia kanalų.

Amsterdamo apylinkėse pirmieji žvejų kaimeliai ėmė kurtis apie 1200 m., tačiau oficiali miesto įkūrimo data laikoma 1275 m., kuomet grafas Floris V gyvenvietės gyventojus atleidžia nuo mokesčių.

Amsterdamo pavadinimas kilo nuo Amstelio upės užtvankos (Amstelredamme), prie kurios susikūrė miestas.

Įdomūs faktai apie Amsterdamą

  • Amsterdame yra 165 kanalai, bendras jų ilgis – 75,5 km, o kanalų krantus jungia per 1200 tiltų.
  • Amsterdame priskaičiuojama daugiau nei pusė milijono dviračių. Kasmet jų pavagiama apie 50 tūkstančių, o 10 tūkstančių ištraukiama iš kanalų.
  • Amsterdame yra 40 muziejų.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai