Pigūs skrydžiai į Amsterdamą

Nuo

Pigių skrydžių į Amsterdamą pasiūlymai

Norite aplankyti Nyderlandų sostinę Amsterdamą? Puiki mintis! Amsterdame visada yra ką veikti nepaisant jokio oro, nes tai vienas lankomiausių Europos miestų. Aplankykite ir Jūs šią „šiaurės Veneciją“. Tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą vykdo oro linijų bendrovės airBaltic ir KLM. Greitai.lt puslapyje rasite geriausius lėktuvų bilietų pasiūlymus.

Kada geriausia skristi į Amsterdamą?

Skrydžiai į Amsterdamą: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Hotel room

Ieškote nakvynės?

Lengvai ir greitai užsisakykite viešbutį savo kelionei!

Rentalcars

Kelionei ant ratų

Išsinuomokite automobilį ir pamatykite daugiau!

Informacija apie Amsterdamą

Amsterdamas – Nyderlandų sostinė (907 tūkst. gyventojų), įsikūrusi Eiselio ežero pakrantėje, 3,3 m žemiau jūros lygio. Miestas nuo potvynių yra apsaugotas užtvankomis ir kanalais. Nors Amsterdamas yra sostinė, tačiau karališkoji rezidencija ir Vyriausybės rūmai yra įsikūrę Hagoje. Amsterdamo pavadinimas kilo nuo Amstelio upės užtvankos, prie kurios miestas susikūrė. Amsterdamo senamiestis – XVII a. perlas, kadangi miestas tuo metu itin klestėjo ir buvo svarbiausias uostas pasaulyje. Turistai itin mėgsta pasivaikščiojimus romantiškomis senamiesčio gatvelėmis šalia kanalų.

Ką galima pamatyti Amsterdame?

Ant 90 mažų salų įsikūręs Amsterdamas yra kupinas įžymių muziejų, kaip antai Van Gogo muziejus, vaškinių figūrų muziejus Madam Tiuso (Madame Tussauds), nacionalinis meno ir istorijos muziejus Rijksmuseum, žymaus dienoraščio autorės ir kt. Taip pat nepamirškite užsukti į plaukiojantį gėlių turgų, kuris tapo vienu žymiausiu gėlių turgų visuose Nyderlanduose, ar sendaikčių turgų, kurie čia yra populiarūs, ypač jeigu lankysitės Amsterdame Karaliaus dieną.

Žinoma, būtinai turite pavaikščioti po Jordano rajoną, kuriame gausu gražių namų, puikių restoranų ir įdomių parduotuvių. Taip pat paplaukiokite kruiziniu laiveliu Amsterdamo kanalais ir, žinoma, būtinai paragaukite jų tradiciniu delikatesu laikomos silkės su svogūnais ir raugintais agurkėliais.

Kaip iš oro uosto atvykti į Amsterdamo miesto centrą?

Amsterdamo Schipholio oro uostas yra didžiausias oro uostas Nyderlanduose. Susisiekimas yra puikus ne tik su Amsterdamo miestu, bet ir likusia šalies dalimi. Vienas iš patogiausių būdų – traukiniai, nes jis yra tik kelios minutės paeiti nuo atvykimų salės. Taip pat autobusai ir taksi.  Viešojo transporto bilietus galite įsigyti čia pat esančiuose bilietų pardavimo automatuose. Taip pat galima įsigyti Amsterdamo kelionės bilietą („Amsterdam Travel Ticket“) ir neribotai keliauti po Amsterdamą traukiniais, tramvajais, autobusais ir keltais.

Jus taip pat gali dominti…

Įdomūs faktai apie Amsterdamą

Amsterdam, Netherlands

Kanalai

Amsterdamas pastatytas ant 11 mln. polių. Jame yra 165 kanalai (daugiau nei Venecijoje), kurių bendras ilgis viršija 100 km, o kanalų krantus jungia 1 281 tiltas (daugiau nei Paryžiuje).

Dviračiai

Amsterdame priskaičiuojama daugiau nei 1 mln. dviračių. Kasmet jų pavagiama apie 100 tūkst., apie 25 tūkst. išmetama arba dingsta kanaluose, o 15 tūkst. ištraukiama iš kanalų.

Viešasis transportas

Amsterdamo viešojo transporto tinklas yra gerai išvystytas. Kas dieną traukiniais, autobusais, tramvajais ir keltais naudojasi apie 800 000 tūkstančių žmonių. Dviračiai irgi yra labai svarbi susisiekimo priemonė.

Praktinė informacija apie skrydį į Amsterdamą

Kodėl Amsterdamas? Žiūrėkite vaizdo įrašą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai