Goedkope vliegtickets Lissabon

Skrydžiai į Lisaboną

Nuo

Pigių skrydžių į Lisaboną pasiūlymai

Šis daugelio pamėgtas Portugalijos miestas garsėja savo svetingumu, ikoniškais paminklais ir gardžiu maistu. Dėl nepakartojamos atmosferos ir žavių pastatų Lisabonoje niekas nenuobodžiauja. Lisabona yra ideali ne tik trumpos pažintinės kelionės, bet ir ilgų atostogų kryptis. Greitai.lt lengvai rasite geriausius bilietų kelionei į Lisaboną pasiūlymus.

Palankiausias laikas skristi į Lisaboną

Skrydžiai į Lisaboną: pigių bilietų pasiūlymai

Daugiau informacijos apie Lisaboną

🛬 Lisabonos oro uostas Lisboa Aeroporto (LIS)
🛫 Skrydžiai iš Lietuvos oro uostų Vilnius (VNO), Kaunas (KUN) – netiesioginiai skrydžiai
🌍 Vilnius–Lisabona atstumas 3 123 km
🕑 Skrydžio trukmė Apie 7 val. (priklausomai nuo persėdimų)

O, Lisabona!

Įsivaizduokite miestą Europoje, kuriame beveik visada šviečia saulė ir kuriame galite mėgautis tikru portugališku gyvenimu. O Lisabona visa tai turi! Portugalijos sostinėje gyvena beveik 3 milijonai gyventojų.

Pradėkite savo kelionę nuo Miradouro de São Pedro de Alcântara, nuo kurio atsiveria nuostabus viso miesto ir upės vaizdas. Iš čia turėsite gražiausias kelionės nuotraukas. Tada leiskitės į kelionę istoriniu 28 tramvajumi pro visas svarbiausias Lisabonos lankytinas vietas. Kiekvienoje stotelėje yra ką pamatyti. Po šios įkvepiančios kelionės pasinerkite į miesto centrą. Pasivaikščiokite vaizdingomis gatvelėmis ir pasigrožėkite čia skambančia muzika.

Ką galima pamatyti Lisabonoje?

Būtinai apsilankykite Bairro Alto rajone, į kurį galima pakilti funikulieriumi. Viename iš čia esančių daugybės restoranų galėsite pasimėgauti portugališkais patiekalais. Šiame rajone taip pat gausu gatvės meno kūrinių ir suvenyrų parduotuvėlių. Ar norite pamatyti tikrai kažką įspūdingo miesto centre? Ar jums patinka vaikščioti? Tada eikite pasivaikščioti Vasco da Gama tiltu – tai ilgiausias tiltas Portugalijoje, kurio ilgis 17,2 kilometro. Įsigiję lėktuvo bilietus į Lisaboną, galėsite pasigrožėti tokiomis miesto įžymybėmis kaip Praça do Comércio aikštė, Lisabonos katedra, Torre de Belém bokštas ar Mosteiro dos Jerónimos vienuolynas. Skamba puikiai?

Kaip atvykti į Lisabonos miesto centrą iš oro uosto?

Lisabonos oro uostas yra pagrindinis Portugalijos oro uostas. Jis yra tik 7 km nuo Lisabonos centro. Iš oro uosto į miesto centrą galima atvykti autobusais, taksi (per 20 min.), traukiniais, tačiau pats greičiausias ir patogiausias būdas atvykti į miesto centrą yra metro. Iš oro uosto 1 terminalo važiuokite iki „Oriente“ stoties. Kelionėje užtruksite tik 10 min. Taip pat galima išsinuomoti automobilį.

Taip pat Jus gali dominti ir šios kryptys…

Skrydžiai į Lisaboną iš Lietuvos oro uostų

Goedkope-vliegtickets-departure-airport-waiting-boarding

Iš Vilniaus

Iš Vilniaus į Lisaboną

Iš Kauno

Iš Kauno į Lisaboną

Praktinė informacija apie skrydį į Lisaboną

Kiek laiko trunka skrydis iš Vilniaus į Lisaboną?

Priklausomai nuo pasirinktų oro linijų ir nuo persėdimų trukmės, kelionė įprastai trunka apie 7 valandas.

Koks laiko skirtumas Lisabonoje?

Lisabonoje yra 2 valandomis anksčiau nei tuo metu Lietuvoje.

Kodėl Lisabona? Žr. toliau

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai