Skrydžiai į Lisaboną

Nuo 221 EUR

Skriskite į Lisaboną pigiai

Šis daugelio pamėgtas Portugalijos miestas garsėja savo svetingumu, ikoniškais paminklais ir gardžiu maistu. Dėl nepakartojamos atmosferos ir žavių pastatų šiame mieste niekas nenuobodžiauja. Greitai.lt galite lengvai rasti geriausius bilietus kelionei į Lisaboną.

Geriausi skrydžiai į Lisaboną

Visa informacija apie Lisaboną

🛬Lisabonos oro uostas Lissabon Airport (LIS)
🛫Skrydžiai iš Lietuvos oro uostų Vilnius (VNO), Kaunas (KUN) – netiesioginiai skrydžiai
🛧 Aviakompanijos TAP Air Portugal (TP), AirBaltic (BT), Lufthansa (LH)
🌍Atstumas Vilnius-Lisabona 3123 km
🕑Skrydžio trukmė Apie 7 val. (priklausomai nuo persėdimų)

O Lisabona!

Įsivaizduokite miestą Europoje, kuriame visada šviečia saulė (beveik) ir kuriame galite mėgautis tikru portugališku gyvenimu. Lisabona visa tai turi! Portugalijos sostinėje gyvena beveik 3 milijonai gyventojų.

Pradėkite savo kelionę nuo Miradouro de São Pedro de Alcântara, nuo kurio atsiveria nuostabus viso miesto ir upės vaizdas. Iš čia turėsite gražiausias kelionės nuotraukas. Tada leiskitės į kelionę 28 tramvajumi pro visus svarbiausius Lisabonos objektus. Kiekvienoje stotelėje yra ką pamatyi. Po šios įkvepiančios kelionės pasinerkite į miesto centrą. Pasivaikščiokite vaizdingomis gatvelėmis ir pasigrožėkite čia skambančia muzika.

Skriskite lėktuvu į Barseloną

Būtinai apsilankykite Bairro Alto rajone, į kurį galima pakilti funikulieriumi. Viename iš čia esančių daugybės restoranų galėsite pasimėgauti portugališkais patiekalais. Šiame rajone taip pat gausu gatvės meno kūrinių ir suvenyrų parduotuvėlių. Ar norite pamatyti tikrai kažką įspūdingo miesto centre? Ar jums patinka vaikščioti? Tada eikite pasivaikščioti Vasco da Gama tiltu – tai ilgiausias tiltas Portugalijoje, kurio ilgis 17,2 kilometro. Įsigiję lėktuvo bilietus į Lisaboną galėsite pasigrožėti tokiomis miesto įžymybėmis kaip Praça do Comércio, de Kathedraal van Lissabon, Torre de Belém ar Mosteiro dos Jerónimos. Skamba puikiai?

Pigūs skrydžiai į Lisaboną

Lisabona yra ideali destinacija trumpai pažintinei kelionei, o tap pat ir ilgalaikėms atostogoms. Skriskite iš Vilniaus į Lisaboną su tokiomis aviakompanijomis kaip AirBaltic ar Lufthansa.

Kiek laiko trunka skrydis iš Vilniaus į Lisaboną?

Priklausomai nuo pasirinktos aviakompanijos ir nuo persėdimų trukmės kelionė įprastai trunka apie 7 valandas.

Koks laiko skirtumas Lisabonoje?

Lisabonoje yra 2 valandomis mažiau, nei tuo metu Lietuvoje.

Goedkope-vliegtickets-departure-airport-waiting-boarding

Iš Vilniaus

Iš Vilniaus į Lisaboną

Iš Kauno

Iš Kauno į Lisaboną

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai