Nice - kustlijn, Frankrijk, Franse Riviera Cote d'Azur

Pigūs skrydžiai į Nicą

Nuo

Lėktuvų bilietai į Nicą

Pasirūpinkite lėktuvo bilietais į Prancūzijos Žydrojo kranto perlą Nicą jau dabar. Populiari atostogų kryptis garsėja vynuogynų kalvomis, žydra jūra ir įspūdingu bulvaru. Ilgos ir šiltos vasaros daro šią kryptį itin patrauklia šilumos trokštantiems poilsiautiojams, juo labiau, kad čia galima smagiai leisti laiką tiek palūdimiuose, tiek ir linksmintis mieste. Raskite ir užsisakykite lėktuvų bilietus į Nicą už gerą kainą. Skrendam?

Kada geriausia skristi į Nicą?

Pigūs skrydžiai į Nicą

Užbaikite rezervaciją

Išsamiau apie Nicą

Nica – Žydrojo Kranto sostinė ir didžiausias Viduržemio jūros pakrantės kurortas. Mieste taip pat yra organizuojami svarbūs verslo renginiai, konferencijos.

Klimatas Nicoje

Šis Prancūzijos kurortas pasižymi itin švelniu klimatu. Net ir žiemą čia galima mėgautis vidutine +10 °C temperatūra ir vidutiniškai 8–9 val. saulės per dieną. O vasarą temperatūra įprastai pakyla virš +24 °C. Mieste gausu daug subtropinių medžių – eukaliptų, palmių, citrusų, kurie tik dar labiau sustiprina šilto kurorto įvaizdį.

Ką galima nuveikti ir pamatyti Nicoje?

Pasivaikščiokite po ant Viduržemio jūros kranto esančią Anglų promenadą („Promenade de Anglais“), taip pat po senamiesčio alėjas, kuriose gausu vietos parduotuvėlių, restoranų, blyninių ir kavinių. Taip pat nepraleiskite progos apsilankyti Pilies kalno parke („Parc de la Colline du Château“), nuo kurio atsivers nuostabi Prancūzijos Rivjeros panorama. Šiame mieste yra ir žymaus XX a. tapytojo Marko Šagalo muziejus ir Musée Masséna muziejus, kuriame eksponuojama Napoleono pomirtinė kaukė ir jo žmonos Žozefinos tiara bei XIX a. meno kūrinių kolekcija. Senojoje Nicos dalyje rasite jaukų gėlių, regioninių delikatesų ir šviežių produktų turgų Cours Saleya. Ir, žinoma, pasimėgaukite vietos maistu, nes šis miestas daug prisidėjo prie prancūziškos virtuvės, ir neparagavus kai kurių vietos patiekalų išvykti iš Nicos negalima.

Kaip pasiekti miestą iš oro uosto?

Nicos oro uostas, žinomas kaip Žydrojo Kranto oro uostas (IATA: NCE), yra pagrindinis Prancūzijos Rivjeros Žydrojo Kranto oro uostas Prancūzijoje ir Monako Kunigaikštystėje. Nicos miesto centrą pasiekti galite tramvajais (mažiau nei 30 min.), autobusais, traukiniais ir taksi (nuo 1 ir 2 terminalų: A3 įėjimas). Išsamesnės informacijos rasite čia.

Jus taip pat gali dominti ir šios kryptys

Praktinė informacija apie skrydį į Nicą

Kodėl Nica? Žr. vaizdo įrašą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai