Pigūs skrydžiai į Maskvą

Nuo

Pigūs skrydžiai į Maskvą

Maskva – neabojitinai svarbiausias Rusijos miestas ir šalies sostinė. Kelionę po Maskvą reikėtų pradėti nuo Raudonosios aikštės, kuri yra miesto centre ir yra tarsi startas tolimesnei jūsų pažinčiai su šiuo Rusijos miestu. Iš čia ranka pasiekiami svarbiausi muziejai, teatrai, mauzoliejus ir kitos lankytinos Maskvos vietos. Ieškote lėktuvo bilietų į Maskvą? Atrinkome jums geriausius skirtingų avialinijų pasiūlymus, tad tikrai išsirinksite.

Populiariausios kryptys į Maskvą

Informacija apie Maskvą

Maskva (Москва) – Rusijos sostinė ir didžiausias miestas, kultūrinis, politinis, ekonominis šalies centras. Miestas įsikūręs Rusijos lygumos centre. Oficialiai laikoma, jog Maskva buvo įkurta 1147 m., kadangi tuomet ji buvo pirmą kartą paminėta rašytiniuose šaltiniuose. Tuo metu tai buvo nedidelis ir nelabai žinomas miestukas. Tačiau archeologai teigia, jog dabartinio Maskvos centro vietoje gyvenvietės buvo įkurtos jau XI a.

Maskvos vardas kilo nuo to paties pavadinimo upės. Tačiau paties pavadinimo kilmė turi keletą versijų. Suomiškai „mosk“ reiškia karvę, skitų kalboje – galviją, rusiškai tarmiškai „mosky“ yra pelkė.

Lankytinos Maskvos vietos:

  • Maskvos kremlius (Кремль) – tai Maskvos tvirtovė, apjuosta sienomis.
  • Raudonoji aikštė (Красная площадь) – tai pati garsiausia aikštė mieste, iš kurios pagrindinės gatvės ir keliai išeina spinduliais.
  • Mauzoliejus – Raudonojoje aikštėje esantis statinys, kuriame saugomi Vladimiro Iljičiaus Lenino palaikai. Tai viena iš pagrindinių turistų traukos vietų Maskvoje.
  • Kitaigorod – istorinis pirklių kvartalas
  • Didysis teatras
  • Maskvos zoologijos sodas

Maskvos oro uostai

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai