Pigūs skrydžiai Maskva

Nuo 151 EUR

Palyginti ir ieškoti pigių skrydžių pasiūlymų Maskva

Pigūs skrydžiai į Maskvą Greitai.lt puslapyje! Jei ieškote kelionės į Maskvą, tuomet patekote ten, kur reikia. Unikali Greitai.lt paieškos sistema padės jums rasti geriausius pasiūlymus skrydžiams iš Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostų į Maskvą. Jūs taip pat galite pasirinkti bet kokį kitą išvykimo oro uostą. Patogi paieškos sistema leis jums palyginti skirtingų aviakompanijų pasiūlymus skrydžiams į Maskvą. Mes rasime Jums priimtiniausius skrydžių pasiūlymus bei efektyviausius maršrutus iš daugelio avia kompanijų, tokių kaip Aeroflot, AirBaltic, Ryanair ir daugybės kitų. Mūsų tinklalapiu naudotis yra itin paprasta bei patogu, tad lėktuvo bilietai į Maskvą bus įsigyti vos per kelias minutes.

Populiariausios kryptys į Maskva

Pigiausi pasiūlymai

Skrydžiai iš Vilniaus

05.31 - 06.04

nuo

151 EUR

Skrydžiai iš Palangos

05.31 - 06.04

nuo

192 EUR

Aviakompanijos

Skrydžiai su Aeroflot

04.01 - 04.16 - Aeroflot

nuo

178 EUR

Skrydžiai su AirBaltic

05.31 - 06.04 - Air Baltic

nuo

151 EUR

Informacija apie Maskvą

Maskva (Москва) – Rusijos sostinė ir didžiausias miestas, kultūrinis, politinis, ekonominis šalies centras. Miestas įsikūręs Rusijos lygumos centre. Oficialiai laikoma, jog Maskva buvo įkurta 1147 m., kadangi tuomet ji buvo pirmą kartą paminėta rašytiniuose šaltiniuose. Tuo metu tai buvo nedidelis ir nelabai žinomas miestukas. Tačiau archeologai teigia, jog dabartinio Maskvos centro vietoje gyvenvietės buvo įkurtos jau XI a.

Maskvos vardas kilo nuo to paties pavadinimo upės. Tačiau paties pavadinimo kilmė turi keletą versijų. Suomiškai „mosk“ reiškia karvę, skitų kalboje – galviją, rusiškai tarmiškai „mosky“ yra pelkė.

Lankytinos Maskvos vietos:

  • Maskvos kremlius (Кремль) – tai Maskvos tvirtovė, apjuosta sienomis.
  • Raudonoji aikštė (Красная площадь) – tai pati garsiausia aikštė mieste, iš kurios pagrindinės gatvės ir keliai išeina spinduliais.
  • Mauzoliejus – Raudonojoje aikštėje esantis statinys, kuriame saugomi Vladimiro Iljičiaus Lenino palaikai. Tai viena iš pagrindinių turistų traukos vietų Maskvoje.
  • Kitaigorod – istorinis pirklių kvartalas
  • Didysis teatras
  • Maskvos zoologijos sodas

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai