Helsinki, Finland. Bovenaanzicht van het marktplein

Pigūs skrydžiai į Helsinkį

Nuo

Lėktuvų bilietai į Helsinkį

Skriskite į pasakišką Suomijos sostinę pigiau. Greitai.lt siūlo pigius bilietus į Helsinkį – istorinį miestą Baltijos jūros pakrantėje. 2011 m. Helsinkis buvo išrinktas geriausiai gyventi tinkančiu miestu pasaulyje, o 2012 m. buvo tituluotas pasaulio dizaino sostine. Apsilankius šiame mieste maloniai nustebins ne tik dizainas, bet ir vietinės tradicijos bei virtuvė. Pasirinkus Helsinkį kaip atostogų kryptį tikrai būsite maloniai nustebinti.

Kada geriausia skristi į Helsinkį?

Skrydžiai į Helsinkį: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Hotel room

Ieškote nakvynės?

Lengvai ir greitai užsisakykite viešbutį savo kelionei!

Rentalcars

Kelionei ant ratų

Išsinuomokite automobilį ir pamatykite daugiau!

Šiaurės Europos perlas – Helsinkis

Šis ant 330 salų įsikūręs miestas yra didžiausias šalies miestas ir pramonės centras. Jame yra šalies svarbiausias jūrų uostas. Nors daugelio sąmonėje Helsinkis gali asocijuotis su šalčiu ir tamsuma, daug žmonių, aplankiusių šį Šiaurės Europos miestą, drąsiai teigia, kad tai gerai išsaugota Europos paslaptis. Helsinkis yra madinga, moderni sostinė, kurioje klesti menai ir muzika, ir joje yra daug įdomių dalykų, kuriuos galima pamatyti.

Ką veikti Helsinkyje

Helsinkį pamatyti galima tiek vaikščiojant, tiek dviračiais. Čia gausu miesto dviračių ir dviračių takų. Be to, miesto transportas yra puikiai išvystytas. Lankantis Helsinkyje būtina apsilankyti saunoje. Sakoma, kad šalyje vienam žmogui tenka daugiau nei viena sauna. Taip pat nepraleiskite progos apsilankyti Turgaus aikštėje (suom. Kauppatori), kuri yra ant pat Baltijos jūros kranto. Čia rasite gausybę suomiškų maisto produktų, gėlių ir suvenyrų, o kai kurie pardavėjai prekiauja tiesiai iš laivelių. Mėgstantiems pasinerti į istoriją vertėtų apsilankyti Tradiciniame suomių kultūros muziejuje po atviru dangumi Seurasaari saloje arba keltu nusikelti į Suomenlinna salas ir apsilankyti Sveaborgo tvirtovėje. Šiose salose ne tik galėsite aplankyti muziejus, bet ir grožėtis gamta, nes šios salos išties yra vaizdingos ir jas galima lengvai apeiti pėsčiomis.

Įdomus faktas: Helsinkyje iš čiaupo bėgantis vanduo iš čiaupo yra švariausias iš visų pasaulio didmiesčių.

Kaip atvykti iš oro uosto į miesto centrą

Helsinkio oro uostas yra 20 km nuo miesto centro. Autobusu pasiekti miestą centrą užtrunka apie 40–50 min. Oro uosto autobusų stotelė yra priešais oro uosto atvykimų salę. Taip pat oro uoste yra traukinių stotis. Traukiniai I ir P kursuoja į miesto centrą ir kelionė užtrunka apie 30 min. Žinoma, visada yra galimybė išsinuomoti automobilį ir pasinaudoti taksi.

 

Kitos kryptys, kurios Jus gali dominti…

Praktinė informacija apie skrydį į Helsinkį

Kodėl Helsinkis? Žiūrėkite vaizdo įrašą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai