Stockholm, Zweden

Pigūs skrydžiai į Stokholmą

Nuo

Skriskite į Stokholmą pigiai

Gražioji Švedijos sostinė Stokholmas yra įkurta ant keturiolikos salų, jungiamų tiltais. IKEA, Pepės Ilgakojinės ir grupės ABBA gimtinė yra itin patraukli kelionės kryptis dėl daugybės įvairių priežasčių. Įsigiję lėktuvo bilietus į Stokholmą Jūs ne tik pateksite į švarų ir akiai patrauklios architektūros miestą, bet ir į tikrą gamtos oazę. Tie, kas lankėsi Stokholme ypač vasarą, teigia jautęsi tarsi pasakoje. Ieškote pigių skrydžių į Stokholmą? Patekote ten, kur reikia. Mes turime, ką pasiūlyti!

Kada geriausia skristi į Stokholmą?

Skrydžiai į Stokholmą: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Daugiau informacijos apie Stokholmą

Stokholmas yra Švedijos sostinė ir didžiausias miestas Skandinavijoje. Miestas yra išsidėstęs 14-oje salų, kurias jungia per 50 tiltų. Tai svarbus Švedijos jūrų uostas, ekonomikos ir kultūros centras.

Architektūriniai paminklai Stokholme

Stokholmo simbolis – rotušė Stadshuset, kuri buvo užbaigta 1923 m. Jos interjerą puošė daug garsių Švedijos dailininkų. Seniausias parkas mieste – Kungsträdgården, arba Karaliaus sodas. Vasarą jame veikia teatras po atviru dangumi ir rengiamos įvairios šventės, o žiemą įrengiama čiuožykla. Parke yra fontanas ir Karolio XII statula. Prie parko įsikūrę Karališkosios operos rūmai.

Stokholmo senamiestis, švediškai vadinamas Gamla Stan, pasižymi siauromis gatvelėmis ir geltonai bei raudonai nudažytais namais. Įspūdingi Karališkieji rūmai yra įsikūrę senamiesčio saloje. Žymieji Karaliaus rūmai buvo užbaigti XIII a., bet 1697 m. sudegė per gaisrą. Jų vietoje buvo pastatyti nauji rūmai, kurių interjeras yra prancūziškas, o eksterjeras – itališkas. Šiuo metu tai nėra karaliaus rezidencija. Už Stokholmo esantis didingas Drotningholmo dvaras, kuriame gyvena karališkoji šeima, yra įtrauktas į Pasaulio paveldo sąrašą.

Svarbiausios šventovės mieste yra Stokholmo katedra Storkyrkan (liet. „didelė bažnyčia“) ir seniausia mieste bažnyčia Riddarhomskyrkan, kuri yra garsi laidojimo rūsiais, kuriuose buvo laidojami Švedijos monarchai.

Muziejai Stokholme

Kalbant apie Stokholmo muziejus, populiariausias mieste yra Vasamuseet, kurio pagrindinis eksponatas yra XVII amžių menantis karališkasis karo laivas. Skansen yra 1891 m. atidarytas pirmasis pasaulyje muziejus po atviru dangumi. Dar vienas muziejus – Nordiska Museet – yra skirtas apibūdinti švedų gyvenimui nuo 1520 m. iki šių dienų. Eksponatai yra labai įvairūs ir jų yra daugiau nei pusantro milijono. Moderna Museet yra 1998 m. įkurtas muziejus, kuriame yra eksponuojami šiuolaikinio meno kūriniai.

Taip pat rekomenduojame aplankyti ir kitas salas už Stokholmo miesto ribų. Tūkstančiuose salų daugelis švedų turi sodybų, kuriose galima mėgautis gamta, maudytis ar čia pat žvejoti.

Kelionė iš Arlanda oro uosto

Stokholmo Arlanda oro uostas yra už 42 kilometrų į šiaurę nuo Stokholmo. Paprasčiausias būdas pasiekti miesto centrą yra „Arlanda Express“ traukiniu, kuris važiuoja kas 15 minučių ir kelionė trunka tik 20 minučių. Iš oro uosto traukiniu galima nukeliauti taip pat ir į kitas šalies vietas. Stokholmo miesto centrą galima pasiekti ir autobusu. Dieną ir naktį (naktį šiek tiek rečiau) autobusai važiuoja iš oro uosto į miesto centrą. Kelionė juo trunka apie 45 minutes. Taksi pasirinkimas irgi platus, tačiau rekomenduojame dar prieš kelionę sutarti kainą.

Užsisakykite lėktuvo bilietus į Stokholmą dabar ir mėgaukitės nepamirštama kelione! Greitai.lt siūlo Jums geriausius skrydžių pasiūlymus į šį gražų miestą.

Jus taip pat gali dominti…

Praktinė informacija apie skrydį į Stokholmą

Kodėl Stokholmas? Žiūrėkite vaizdo įrašą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai