Skrydžiai į Stokholmą

Nuo 26 EUR

Skriskite į Stokholmą pigiai

Gražioji Švedijos sostinė Stokholmas įkurta ant keturiolikos salų, jungiamų tiltais. IKEA, Pepos Ilgakojinės ir grupės ABBA gimtinė yra itin patraukli kelionės kryptis dėl daugybės įvairių priežasčių. Įsigiję lėktubo bilietus į Stokholmą jūs ne tik pateksite į švarų ir akiai patrauklios architektūros miestą, bet ir tikrą gamtos oazę. Tie, kas lankėsi Stokholme vasarą, teigia jautęsi tarsi pasakoje. Ieškote pigių skrydžių į Stokholmą? Patekote ten, kur reikia. Mes turime ką pasiūlyti!

Lankytinos vietos Stokholme

  • Stokholmo senamiestis, švediškai vadinamas Gamla Stan, pasižymi siauromis gatvelėmis ir geltonai bei raudonai nudažytais namais.
  • Įspūdingi Karališkieji rūmai įsikūrę senamiesčio saloje.
  • Kitose Stokholmo salose taip pat apstu lankytinų vietų, tokių kaip Rotušė, Skanseno muziejus po atviru dangumi, Drottningholmo pilis, kurioje gyvena karališkoji šeima, ir Vasa muziejus su XVII amžių menančiu karo laivu.
  • Taip pat rekomenduojame aplankyti ir kitas salas už Stokholmo miesto ribų. Tūkstančiuose salų daugelis švedų turi sodybas, kuriose galima mėgautis gamta, maudytis ar čia pat žvejoti.

Kelionė iš Arlanda oro uosto

Stokholmo Arlanda oro uostas yra už 42 kilometrų į šiaurę nuo Stokholmo. Paprasčiausias būdas pasiekti miesto centrą yra „Arlanda Express“ traukiniu, kuris išvažiuoja kas 15 minučių ir kelionė trunka tik 20 minučių. Iš oro uosto traukiniu galima nukeliauti taip pat ir į kitas šalies vietas. Stokholmo miesto centrą galima pasiekti ir autobusu. Dieną ir naktį (naktį truputėlį rečiau) autobusai važiuoja iš oro uosto į miesto centrą. Kelionė juo trunka apie 45 minutes. Taksi pasirinkimas irgi platus, tačiau rekomenduojame dar prieš kelionę sutarti fiksuotą kainą.

Užsisakykite lėktuvo bilietus į Stokholmą

Greitai.lt siūlo jums geriauius skrydžių pasiūlymus į Stokholmą. Užsisakykite lėktuvo bilietus į šį gražų miestą dabar ir mėgaukitės nepamirštama kelione!

Populiariausios kryptys į Stokholmą

Informacija apie Stokholmą

Stokholmas yra Švedijos sostinė ir didžiausias miestas Skandinavijoje. Miestas yra išsidėstęs 14-oje salų, kurias jungia per 50 tiltų. Tai svarbus Švedijos jūrų uostas, ekonomikos bei kultūros centras.

Stokholmas yra Švedijos sostinė ir didžiausias miestas Skandinavijoje. Miestas yra išsidėstęs 14-oje salų, kurias jungia per 50 tiltų. Tai svarbus Švedijos jūrų uostas, ekonomikos bei kultūros centras.

Stokholmo simbolis – rotušė Stadshuset, kuri užbaigta 1923 m. Jos interjerą puošė daug garsių Švedijos dailininkų. Seniausias parkas mieste – Kungsträdgården arba Karaliaus sodas. Vasarą jame veikia teatras po atviru dangumi ir rengiamos įvairios šventės, o žiemą įrengiama čiuožykla. Parke yra fontanas ir Karolio XII statula. Prie parko įsikūrę Karališkosios operos rūmai.

Kalbant apie Stokholmo muziejus, populiariausias mieste yra Vasamuseet, kurio pagrindinis eksponatas yra karališkasis karo laivas. Skansen yra 1891 m. atidarytas pirmasis pasaulyje muziejus po atviru dangumi. Dar vienas muziejus – Nordiska Museet – skirtas apibūdinti Švedų gyvenimą nuo 1520 m. iki šių dienų. Eksponatai yra labai įvairūs ir jų yra daugiau nei pusantro milijono. Moderna Museet yra 1998 m. įkurtas muziejus, kuriame eksponuojami modernaus meno kūriniai.

Žymieji Karaliaus rūmai buvo užbaigti XIII a., bet 1697 m. sudegė per gaisrą. Jų vietoje buvo pastatyti nauji rūmai, kurių interjeras prancūziškas, o eksterjeras itališkas. Šiuo metu tai nėra karaliaus rezidencija. Didingas Drotningholmo dvaras yra įtrauktas į Pasaulio paveldo sąrašą.
Svarbiausios šventovės mieste yra Stokholmo katedra Storkyrkan (liet. „didelė bažnyčia“) ir seniausia mieste bažnyčia Riddarhomskyrkan, kuri garsi laidojimo rūsiais, kuriuose buvo laidojami Švedijos monarchai.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai