Pigūs skrydžiai Stokholmas

Nuo 46 EUR

Palyginti ir ieškoti pigių skrydžių pasiūlymų Stokholmas

Pigūs skrydžiai į Stokholmą Greitai.lt puslapyje! Jei ieškote kelionės į Stokholmą, tuomet patekote ten, kur reikia. Unikali Greitai.lt paieškos sistema padės jums rasti geriausius pasiūlymus skrydžiams iš Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostų į Stokholmą. Jūs taip pat galite pasirinkti bet kokį kitą išvykimo oro uostą. Patogi paieškos sistema leis jums palyginti skirtingų aviakompanijų pasiūlymus skrydžiams į Stokholmą. Mes rasime Jums priimtiniausius skrydžių pasiūlymus bei efektyviausius maršrutus iš daugelio avia kompanijų, tokių kaip WizzAir, AirBaltic, Ryanair ir daugybės kitų. Mūsų tinklalapiu naudotis yra itin paprasta bei patogu, tad lėktuvo bilietai į Stokholmą bus įsigyti vos per kelias minutes.

Populiariausios kryptys į Stokholmas

Pigiausi pasiūlymai

Skrydžiai iš Vilniaus

08.23 - 08.30

nuo

66 EUR

Skrydžiai iš Kauno

05.01 - 05.03

nuo

135 EUR

Skrydžiai iš Palangos

08.23 - 08.30

nuo

46 EUR

Aviakompanijos

Skrydžiai su Norwegian

08.23 - 08.30 - NORWEGIAN AIR SHUTTLE

nuo

46 EUR

Skrydžiai su AirBaltic

05.28 - 05.31 - Air Baltic

nuo

95 EUR

Skrydžiai su SAS

08.24 - 08.28 - Scandinavian Airlines

nuo

73 EUR

Informacija apie Stokholmą

Stokholmas yra Švedijos sostinė ir didžiausias miestas Skandinavijoje. Miestas yra išsidėstęs 14-oje salų, kurias jungia per 50 tiltų. Tai svarbus Švedijos jūrų uostas, ekonomikos bei kultūros centras.

Stokholmas yra Švedijos sostinė ir didžiausias miestas Skandinavijoje. Miestas yra išsidėstęs 14-oje salų, kurias jungia per 50 tiltų. Tai svarbus Švedijos jūrų uostas, ekonomikos bei kultūros centras.

Stokholmo simbolis – rotušė Stadshuset, kuri užbaigta 1923 m. Jos interjerą puošė daug garsių Švedijos dailininkų. Seniausias parkas mieste – Kungsträdgården arba Karaliaus sodas. Vasarą jame veikia teatras po atviru dangumi ir rengiamos įvairios šventės, o žiemą įrengiama čiuožykla. Parke yra fontanas ir Karolio XII statula. Prie parko įsikūrę Karališkosios operos rūmai.

Kalbant apie Stokholmo muziejus, populiariausias mieste yra Vasamuseet, kurio pagrindinis eksponatas yra karališkasis karo laivas. Skansen yra 1891 m. atidarytas pirmasis pasaulyje muziejus po atviru dangumi. Dar vienas muziejus – Nordiska Museet – skirtas apibūdinti Švedų gyvenimą nuo 1520 m. iki šių dienų. Eksponatai yra labai įvairūs ir jų yra daugiau nei pusantro milijono. Moderna Museet yra 1998 m. įkurtas muziejus, kuriame eksponuojami modernaus meno kūriniai.

Žymieji Karaliaus rūmai buvo užbaigti XIII a., bet 1697 m. sudegė per gaisrą. Jų vietoje buvo pastatyti nauji rūmai, kurių interjeras prancūziškas, o eksterjeras itališkas. Šiuo metu tai nėra karaliaus rezidencija. Didingas Drotningholmo dvaras yra įtrauktas į Pasaulio paveldo sąrašą.
Svarbiausios šventovės mieste yra Stokholmo katedra Storkyrkan (liet. „didelė bažnyčia“) ir seniausia mieste bažnyčia Riddarhomskyrkan, kuri garsi laidojimo rūsiais, kuriuose buvo laidojami Švedijos monarchai.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai