Goedkope-vliegtickets-Zurich

Pigūs skrydžiai į Ciurichą

Nuo

Lėktuvų bilietai į Ciurichą

Ciurichas yra finansinis pasaulio centras. Kiekvienas didžiausias pasaulio bankas yra įsikūręs čia. Tačiau ir be šio įspūdingo titulo Ciurichas yra itin gražus miestas – idealus pasirinkimas pažintinei kelionei po miestą. Šiame kosmopolitiškame mieste taip pat galite rasti ir nepakartojamų gamtos kampelių – kinų sodus ir Ciuricho ežerą, kurio pakrante pasivaikščioti saulei leidžiantis yra vienas malonumas. Ieškote bilietų į Ciurichą? Patekote ten, kur reikia.

Kada geriausia skristi į Ciurichą?

Pigūs skrydžiai į Ciurichą

Užbaikite rezervaciją

Hotel room

Ieškote nakvynės?

Lengvai ir greitai užsisakykite viešbutį savo kelionei!

Rentalcars

Kelionei ant ratų

Išsinuomokite automobilį ir pamatykite daugiau!

Skrendam į žavųjį Ciurichą!

Šis ant Ciuricho ežero pastatytas didžiausias Šveicarijos miestas yra viena iš populiariausių krypčių Europoje. Ciurichas yra žymus istorinėmis vietomis, puikiomis parduotuvėmis ir ežerais. Tai klestintis miestas, kuriame aukšta gyvenimo kokybė ir kuriame galima daug pamatyti ir patirti.

Įdomiausios lankytinos vietos Ciuriche

Senamiestis yra ta vieta, kurioje daugiausia verda kultūrinis ir naktinis gyvenimas ir kuriame daugiausia prekyviečių ir parduotuvių. Gera paklaidžioti senamiesčio gatvelėmis, aikštėmis, pasėdėti jaukiose jo kavinėse ir pamatyti istorinius iš Viduramžių laikų išlikusius paminklus.

Norėdami pamatyti gražią miesto panoramą, patraukite į Limato upės kairiajame krante esančią Lindenhofo kalvą, ant kurios kažkada buvo romėnų tvirtovė. O jeigu esate užkietėję muziejų lankytojai, apsilankykite Šveicarijos nacionaliniame muziejuje, kuriame susipažinsite su šveicariška kultūra ir nusikelsite į šalies praeitį. Taip pat Ciuriche rasite aukščiausius etikos standartus atitinkantį zoologijos sodą. Jame net 4 000 gyvūnų! Nemokamai apsilankykite botanikos sode, kuriame yra per 8 000 augalų rūšių.

Kaip atvykti į miesto centrą

Ciuricho oro uosto į miesto centrą atvykti galima keliais būdais. Per 10–15 minučių centrą pasieksite traukiniais ir S-Bahn linijomis S2 ir S16, taip pat regioniniais traukiniais. Su tramvajumi į centrą atvyksite per 30–35 minutes. Tai taip pat geras būdas važiuojant pakeliui į centrą pamatyti miestą. O patogiausiai į miesto centrą atvyksite su taksi (per 10–20 minučių).

Jus taip pat gali dominti šios kryptys

Praktinė informacija apie skrydį į Ciurichą

Kodėl Ciurichas? Daugiau vaizdo įraše.

Geros viešnagės Ciūriche!

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai