Goedkope vliegtickets Istanbul

Pigūs skrydžiai į Stambulą

Nuo

Lėktuvų bilietai į Stambulą

Stambulas – tai tarsi tiltas, jungiantis Europą ir Aziją. Stambulas yra senas istorinis miestas, kuriame tikrai turėsite ką veikti ir pamatyti. Užsisakykite lėktuvo bilietus į Stambulą ir patirkite, ką reiškia beribis turkų svetingumas. Leidžiamės į kelionę?

Kada geriausia skristi į Stambulą?

Skrydžiai į Stambulą: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Daugiau informacijos apie Stambulą

Merhaba! Stambulas – didžiausias Turkijos miestas ir uostas, įsikūręs abipus Bosforo sąsiaurio ir Marmuro jūros įlankoje. Kažkada buvusi Bizantijos ir Osmanų imperijų sostinė, neretai vadinamas kontrastų miestu, mat ne tik jungia du žemynus, bet ir skirtingas kultūras. Čia šurmuliuoja triukšmingos autentiškos gatvelės, o greta puikuojasi modernūs prekybos ir verslo centrai. Stambule apstu įspūdingų šventovių – bažnyčių, mečečių, muziejų, rūmų, spalvingų turgaviečių.

Ką pamatyti Stambule?

Susipažinimą su miestu galite pradėti nuo Sultanahmeto rajono. Čia rasite vienus lankomiausių Turkijos istorinių paminklų. Tarp jų – Sofijos soboras, kažkada buvusi bazilika, o vėliau paversta mečete ir muziejumi. Priešais jį – Mėlynoji mečetė. Ši net 6 minaretų mečetė užburs savo nuostabiu mėlynomis Izniko plytelėmis išklotu interjeru. Būtinai užsukite į Topkapı rūmus, kurie buvo Osmanų imperijos rezidencijos ir administravimo vieta beveik 400 metų (XV–XIX a.), tarp jų ir haremo sales. Taip pat aplankykite ir vėliau statytus, bet ne mažiau įspūdingus Dolmabahçe ir Yıldız rūmus. Lankantis Stambule negalima neapsilankyti jo turguose, ypač Didžiajame Stambulo turguje. Čia akys apraibs nuo spalvų, prieskonių įvairovės, rytietiškų gėrybių ir maloniai nustebins turkų svetingumas.

Norėdami pamatyti daugiau, šokite į garlaivį ir pamatykite Stambulo apylinkes aplink Bosforą. Taip pat galite persikelti į Azijos pusę, pasivaikščioti po Modą ir prisėdus vienoje iš jaukių kavinukių ar arbatos sodų prie Bosforo išgerti turkiškos kavos ar arbatos. Vis dėlto jeigu nuspręsite daugiau patyrinėti europinę Stambulo pusę, pakilkite į Galatos bokštą, iš kurio atsivers nuostabi Stambulo panorama į Bosforą, ir pavaikščiokite po Taksime esančią ilgą İstiklal gatvę, kurioje rasite tiek įvairiausių parduotuvių apsipirkti, tiek restoranų ir užkandinių, kuriose galėsite prisėsti ir pasigardžiuoti turkiškos virtuvės šedevrais. Čia yra ir teatrų.

Kada keliauti į Stambulą?

Stambulas lepinasi saulėtu sezonu ilgai. Tinkamiausias laikas keliauti į Stambulą yra maždaug nuo balandžio mėn. vidurio iki spalio, o dažnai net ir lapkričio mėn. Žinoma, pats karščiausias laikas – tai liepos ir rugpjūčio mėnesiai. Tuomet ir turistų lankosi daugiausiai.

Kaip atvykti iš oro uosto?

Tiesioginius skrydžius į Stambulą iš Vilniaus vykdo Turkijos oro linijos Turkish Airlines. Patogiausias ir pigiausias būdas pasiekti Stambulo centrą iš naujausio Stambulo oro uosto (IST) yra autobusais „Havaist“. Iš Sabiha Gökçen oro uosto (SAW) kursuoja „Havabus“ autobusai į Taksimą ir Kadikėjų (Kadıköy).

Užsisakykite pigius bilietus į Stambulą jau dabar!

Jus taip pat gali dominti…

Praktinė informacija apie skrydį Stambulą

Kodėl Stambulas? Žiūrėkite vaizdo įrašą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai