St. Michael Golden-Domed klooster, ministerie van buitenlandse zaken en Saint Sophia Cathedral in Kiev, Oekraïne

Pigūs skrydžiai į Kijevą

Nuo

Pigūs krydžiai į Kijevą

Kijevas – sostinė ir didžiausias Ukrainos miestas, yra itin įdomi kelionės kryptis. Miestas įsikūręs šalia Dniepro upės ir pasižymi itin gražiais pastatais. Tai vienas seniausių miestų Europoje, todėl tai Kijevą daro dar išskirtinesniu. Kijevas – puiki kryptis savaitgalio išvykai. Pramogų čia netrūksta nei dieną, nei naktį, todėl kiekvienas atvykęs tikrai nenuobodžiaus. Ieškote bilietų į Kijevą? Skrendam!

Populiariausios kryptys į Kijevą

Informacija apie Kijevą

Kijevas – vienas iš seniausių rytų Europos miestų, turintis turtingą istoriją, eklektišką architektūrą ir žavintis slaviška atmosfera.

Kijevas yra Ukrainos sostinė ir didžiausias šalies miestas, įsikūręs abipus Dnepro upės, šiaurės Ukrainoje. Kijevas yra aštuntas pagal gyventojų skaičių Europos miestas – čia gyvena beveik 3 milijonai gyventojų. Pagrindinės kalbos, kurias čia išgirsite – ukrainiečių ir rusų.

Kijevas žymus įspūdingais soborais, bažnyčiomis, muziejais, skulptūrų gausa.

Kelionės į Kijevą metu būtinai aplankyti seniausią miesto architektūros paminklą – Šv. Sofijos katedrą, pastatytą dar XI a. Ši įspūdinga, freskomis ir mozaikomis puošta katedra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Netoliese katedros rasite dramatiškos istorijos šv. Mykolo vienuolyną ir Holodomor memorialinį muziejų, skirtą didžiojo bado aukoms atminti. Kijevo senamiestyje verta aplankyti ir Kijevo Pečerskio Lavra (vienuolyną virš olų) – vieną iš pirmųjų stačiatikių vienuolynų, įkurtų Rusioje.

Būtinai aplankykite ir sostinės simboliais vadinamus Kijevo Aukso vartus ir didingąją Motinos Tėvynės statulą.

Pigiai skriskite į Kijevą

Kijevas, kaip sostinė ir didžiausias Ukrainos miestas, yra ypatinga ir įdomi vieta. Įsikūręs ant Dniepro upės ir pripildytas gražių pastatų, miestas turi patrauklią išvaizdą. Kijevas taip pat yra vienas iš seniausių Europos miestų, todėl jis tampa dar labiau nepakartojamas. Šis rytų europietiškas miestas  pasižymi šiuolaikinio miesto viliojimu ir atmosfera ir autentiško miesto išvaizda.

Ką pamatyti Kijeve?

Kaip vienas seniausių Europos miestų, Kijevas pasižymi nuostabiais vaizdais. Svarbiausi objektai yra Šv. Sofijos katedra su gražiomis freskomis ir mozaikomis, urvų vienuolynas su koridoriais ir pilkapiais po žeme bei Auksiniai vartai. Pagrindinė miesto aikštė yra Nepriklausomybės aikštė, kurioje įvyko svarbūs istoriniai įvykiai, tokie kaip protestas prieš komunistus. Taip pat ypatingas yra Gorodetsky namas, keistai suprojektuotas namas, pastatytas ant stačios kalvos. Gražiuose muziejuose yra Nacionalinis istorijos muziejus ir Pirogovo muziejus po atviru dangumi, jei norite sužinoti daugiau apie šalį ir jos istoriją. Svarbi meno galerija yra „ARTEast Galerie“ su žinomais šiuolaikinių menininkų darbais.

Į ir iš oro uosto

Su skrydžio bilietais į Kijevą keliausite į Boryspilio tarptautinį oro uostą, nutolusį maždaug 30 kilometrų nuo miesto. Geriausias būdas keliauti į miestą yra autobusai. „Sky Bus“ reguliariai kursuoja ir kelionei į centrą trunka maždaug valandą. Taip pat reguliariai kursuoja miesto autobusai, vedantys į centrines miesto vietas, tačiau jie dažnai  daugelyje vietų sustoja. Taksi pasiimti yra greičiausia, bet ir brangiausia.

 

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai