Pigūs skrydžiai Kijevas

Palyginti ir ieškoti pigių skrydžių pasiūlymų Kijevas

Pigūs skrydžiai į Kijevą Greitai.lt puslapyje! Jei ieškote kelionės į Kijevą, tuomet patekote ten, kur reikia. Unikali Greitai.lt paieškos sistema padės jums rasti geriausius pasiūlymus skrydžiams iš Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostų į Kijevą. Jūs taip pat galite pasirinkti bet kokį kitą išvykimo oro uostą. Patogi paieškos sistema leis jums palyginti skirtingų aviakompanijų pasiūlymus skrydžiams į Kijevą. Mes rasime Jums priimtiniausius skrydžių pasiūlymus bei efektyviausius maršrutus iš daugelio avia kompanijų, tokių kaip WizzAir, AirBaltic, Ryanair ir daugybės kitų. Mūsų tinklalapiu naudotis yra itin paprasta bei patogu, tad lėktuvo bilietai į Kijevą bus įsigyti vos per kelias minutes.

Populiariausios kryptys į Kijevas

Pigiausi pasiūlymai

Skrydžiai iš Vilniaus

06.18 - 06.23

nuo

36 EUR

Skrydžiai iš Kauno

06.18 - 06.23

nuo

159 EUR

Aviakompanijos

Skrydžiai su Ukraine International Airlines

06.18 - 06.23 - Ukraine International Airlines

nuo

79 EUR

Skrydžiai su Ryanair

06.18 - 06.23 - RYANAIR

nuo

65 EUR

Skrydžiai su Wizz Air

06.18 - 06.23 - Wizz Air

nuo

36 EUR

Informacija apie Kijevą

Kijevas – vienas iš seniausių rytų Europos miestų, turintis turtingą istoriją, eklektišką architektūrą ir žavintis slaviška atmosfera.

Kijevas yra Ukrainos sostinė ir didžiausias šalies miestas, įsikūręs abipus Dnepro upės, šiaurės Ukrainoje. Kijevas yra aštuntas pagal gyventojų skaičių Europos miestas – čia gyvena beveik 3 milijonai gyventojų. Pagrindinės kalbos, kurias čia išgirsite – ukrainiečių ir rusų.

Kijevas žymus įspūdingais soborais, bažnyčiomis, muziejais, skulptūrų gausa.

Kelionės į Kijevą metu būtinai aplankyti seniausią miesto architektūros paminklą – Šv. Sofijos katedrą, pastatytą dar XI a. Ši įspūdinga, freskomis ir mozaikomis puošta katedra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Netoliese katedros rasite dramatiškos istorijos šv. Mykolo vienuolyną ir Holodomor memorialinį muziejų, skirtą didžiojo bado aukoms atminti. Kijevo senamiestyje verta aplankyti ir Kijevo Pečerskio Lavra (vienuolyną virš olų) – vieną iš pirmųjų stačiatikių vienuolynų, įkurtų Rusioje.

Būtinai aplankykite ir sostinės simboliais vadinamus Kijevo Aukso vartus ir didingąją Motinos Tėvynės statulą.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai