Pigūs skrydžiai į Kijevą

Nuo 78 EUR

Pigūs krydžiai į Kijevą

Kijevas – sostinė ir didžiausias Ukrainos miestas, yra itin įdomi kelionės kryptis. Miestas įsikūręs šalia Dniepro upės ir pasižymi itin gražiais pastatais. Tai vienas seniausių miestų Europoje, todėl tai Kijevą daro dar išskirtinesniu. Kijevas – puiki kryptis savaitgalio išvykai. Pramogų čia netrūksta nei dieną, nei naktį, todėl kiekvienas atvykęs tikrai nenuobodžiaus. Ieškote bilietų į Kijevą? Skrendam!

Populiariausios kryptys į Kijevą

Pigiausi pasiūlymai

Skrydžiai iš Vilniaus

06.16 - 06.20

nuo

78 EUR

Skrydžiai iš Kauno

07.11 - 07.15

nuo

160 EUR

Aviakompanijos

Skrydžiai su Ryanair

10.24 - 10.26 - RYANAIR

nuo

80 EUR

Skrydžiai su Wizz Air

06.16 - 06.20 - Wizz Air

nuo

78 EUR

Informacija apie Kijevą

Kijevas – vienas iš seniausių rytų Europos miestų, turintis turtingą istoriją, eklektišką architektūrą ir žavintis slaviška atmosfera.

Kijevas yra Ukrainos sostinė ir didžiausias šalies miestas, įsikūręs abipus Dnepro upės, šiaurės Ukrainoje. Kijevas yra aštuntas pagal gyventojų skaičių Europos miestas – čia gyvena beveik 3 milijonai gyventojų. Pagrindinės kalbos, kurias čia išgirsite – ukrainiečių ir rusų.

Kijevas žymus įspūdingais soborais, bažnyčiomis, muziejais, skulptūrų gausa.

Kelionės į Kijevą metu būtinai aplankyti seniausią miesto architektūros paminklą – Šv. Sofijos katedrą, pastatytą dar XI a. Ši įspūdinga, freskomis ir mozaikomis puošta katedra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Netoliese katedros rasite dramatiškos istorijos šv. Mykolo vienuolyną ir Holodomor memorialinį muziejų, skirtą didžiojo bado aukoms atminti. Kijevo senamiestyje verta aplankyti ir Kijevo Pečerskio Lavra (vienuolyną virš olų) – vieną iš pirmųjų stačiatikių vienuolynų, įkurtų Rusioje.

Būtinai aplankykite ir sostinės simboliais vadinamus Kijevo Aukso vartus ir didingąją Motinos Tėvynės statulą.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai