Pigūs skrydžiai Lvovas

Palyginti ir ieškoti pigių skrydžių pasiūlymų Lvovas

Pigūs skrydžiai į Lvovą Greitai.lt puslapyje! Jei ieškote kelionės į Lvovą, tuomet patekote ten, kur reikia. Unikali Greitai.lt paieškos sistema padės jums rasti geriausius pasiūlymus skrydžiams iš Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostų į Lvovą. Jūs taip pat galite pasirinkti bet kokį kitą išvykimo oro uostą. Patogi paieškos sistema leis jums palyginti skirtingų aviakompanijų pasiūlymus skrydžiams į Lvovą. Mes rasime Jums priimtiniausius skrydžių pasiūlymus bei efektyviausius maršrutus iš daugelio avia kompanijų, tokių kaip WizzAir, AirBaltic, Ryanair ir daugybės kitų. Mūsų tinklalapiu naudotis yra itin paprasta bei patogu, tad lėktuvo bilietai į Lvovą bus įsigyti vos per kelias minutes.

Populiariausios kryptys į Lvovas

Pigiausi pasiūlymai

Skrydžiai iš Vilniaus

07.13 - 07.17

nuo

38 EUR

Aviakompanijos

Skrydžiai su Wizz Air

07.13 - 07.17 - Wizz Air

nuo

38 EUR

Skrydžiai su Ukraine International Airlines

08.03 - 08.07 - Ukraine International Airlines

nuo

98 EUR

Skrydžiai su LOT

07.13 - 07.17 - LOT Polish Airlines

nuo

148 EUR

Informacija apie Lvovą

Lvovas, dar minimas kaip miestas – muziejus, kurio senamiestis tviska UNESCO paveldų sąrašo viršūnėse. Šv. Juro soboras, Lotynų katedra, armėnų kvartalas, Turgaus aikštė, Rotušė, Universitetas, Parako bokštas, Domininkonų bažnyčia, Vernisažo suvenyrų turgus kūrė ir kuria gyvenimus Lvovo mieste.

Lvovas – gyvybingas, draugiškas, europietiškas, nebrangus ir bohemiškas miestas. Labiausiai vis dėlto turistus pakeri ukrainiečių fantazija – visas miestas tarsi didelis modernus meno kūrinys.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai