Pigūs skrydžiai Berlynas

Palyginti ir ieškoti pigių skrydžių pasiūlymų Berlynas

Pigūs skrydžiai į Berlyną Greitai.lt puslapyje! Jei ieškote kelionės į Berlyną, tuomet patekote ten, kur reikia. Unikali Greitai.lt paieškos sistema padės jums rasti geriausius pasiūlymus skrydžiams iš Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uostų į Berlyną. Jūs taip pat galite pasirinkti bet kokį kitą išvykimo oro uostą. Patogi paieškos sistema leis jums palyginti skirtingų aviakompanijų pasiūlymus skrydžiams į Berlyną. Mes rasime Jums priimtiniausius skrydžių pasiūlymus bei efektyviausius maršrutus iš daugelio avia kompanijų, tokių kaip WizzAir, AirBaltic, Ryanair ir daugybės kitų. Mūsų tinklalapiu naudotis yra itin paprasta bei patogu, tad lėktuvo bilietai į Berlyną bus įsigyti vos per kelias minutes.

Populiariausios kryptys į Berlynas

Pigiausi pasiūlymai

Skrydžiai iš Vilniaus

10.01 - 10.02

nuo

101 EUR

Skrydžiai iš Kauno

12.30 - 01.03

nuo

154 EUR

Aviakompanijos

Skrydžiai su AirBaltic

10.01 - 10.02 - Air Baltic

nuo

101 EUR

Skrydžiai su Ryanair

05.02 - 05.09 - RYANAIR

nuo

150 EUR

Skrydžiai su LOT

05.02 - 05.09 - LOT Polish Airlines

nuo

119 EUR

Berlyno oro uostai

Informacija apie Berlyną

Berlynas Vokietijos sostine tapo 1990 m. po susivienijimo. Tai yra didžiausias šalies miestas, kuriame gyvena apie 3,3 mln. gyventojų. Berlynas įsikūręs prie Šprė upės (Spree). Berlynas – itin gyvybingas miestas, kuriame veiklos apstu ir verslininkams, ir meno puoselėtojams, ir kultūros gerbėjams, ir pramogautojams.

Berlynas ne tik garsėja kaip muziejų miestas (jų čia per 170), bet ir yra svarbus ekonomikos, kultūros, mokslo, ir politikos centras. Mieste, kuris per Antrąjį pasaulinį karą buvo beveik visiškai sugriautas, tarpusavyje dera istoriniai ir modernūs pastatai. Be to, Berlyne apstu žaliųjų zonų, parkų, yra ežerų, miškų.

Berlynas taip pat populiarus mėgstančiųjų apsipirkti tarpe. Čia daugybė didžiulių prekybos centrų, o bene labiausiai pirkėjus vilioja Kurfiurstendamo bulvaras (KuDam), taip pat puikias apsipirkimo galimybes siūlo ir Frydricho gatvė.

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai