Frankfurt - Duitsland

Pigūs skrydžiai į Frankfurtą

Nuo

Pigių skrydžių į Frankfurtą pasiūlymai

Įprastai Frankfurtas yra verslo atstovų kryptis, tačiau vis labiau šis miestas žavi ir urbanistiką mėgstančius keliautojus. Įspūdingi dangoraižiai, puikios aikštės, barai ir restoranai – tai tik keli dalykai, kuriuos gali pasiūlyti šis Vokietijos miestas. Ieškote pigių lėktuvo bilietų į Frankfurtą? Mes turime ką pasiūlyti! Tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Frankfurtą vykdo Lufthansa ir Ryanair oro linijų bendrovės.

Kada geriausia skristi į Frankfurtą?

Pigūs skrydžiai į Frankfurtą: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Daugiau informacijos apie Frankfurtą

Frankfurtas yra laikomas finansų ir verslo centru Vokietijoje, o geriausiai miestą atspindi futuristiniai dangoraižiai. Daugiau keliaujantys išskiria dar vieną dalyką – ypatingai užimtą oro uostą, iš kurio galima pasiekti vos ne visą pasaulį. Akivaizdu – tai svarbus Vokietijos miestas, kai kuriais aspektais jam neprilygsta net ir sostinė Berlynas.

Pati geriausia kelionė į Frankfurtą bus tuomet, jei rinksitės čia atvykti gegužės–rugsėjo mėnesiais. Žiemos metu Frankfurte nėra malonu ir gražu, nes daugelį dienų lyja (retas atvejis, kad miestą dengtų sniegas), o temperatūra – žema. Visgi vasaros metu taip pat gali būti kelios nekomfortiškos dienos, kai temperatūra pakyla virš 30 laipsnių. Bet kuriuo atveju šiltasis metų laikas čia gražesnis ir kelionėms komfortiškesnis.

Ką galima pamatyti Frankfurte?

Frankfurtas iki Antrojo pasaulinio karo, kai miestas buvo smarkiai apgriautas, buvo vienas iš gražiausių gotikinio stiliaus miestų. Senamiestis buvo prekybos centras. Čia prekiavo ir romėnų pirkliai. Frankfurto katedroje buvo karūnuojami vokiečių karaliai ir imperatoriai, kurie toliau šventę pratęsdavo dabartinėje miesto rotušėje Römer, viename iš svarbiausių miesto statinių. 2017 m. Frankfurto senamiestis buvo visiškai atstatytas.

Prie Maino upės, abiejuose jos krantuose, yra išsidėstę 12 muziejų. Ta miesto dalis vadinama Museumsurfer. Tai architektūros, filmų, meno, komunikacijos, etnografijos ir kt. muziejų rajonas. Vienas iš populiariausių muziejų yra Städel muziejus, kuriame saugomi Rembranto, Botičelio. Vermerio ir kt. darbai. Frankfurtas yra ir žymaus vokiečių literatūros klasiko J. V. Gėtės gimtasis miestas, todėl svečiuojantis šiame mieste rekomenduojame apsilankyti jo namuose, kurie tapo muziejumi. Senckenbergo gamtos istorijos muziejus, kuriame galima pamatyti tikro dydžio dinozaurų modelių, yra dar vienas aplankyti vertas muziejus.

Miesto panorama atsiveria iš ketvirto aukščiausio (200 metrų aukščio) ne tik Frankfurte, bet ir visoje Vokietijoje Maino bokšto („Main Tower“) ir 337 metrų aukščio telekomunikacijų bokšto, vadinamo „Europos bokštu“. Nors Frankfurtas yra garsus savo dangoraižiais, čia taip pat galima rasti ir gamtos kampelių, į kuriuos galima pabėgti nuo judraus miesto ritmo. Tai Palmių sodas, 1871 m. duris atvėręs Frankfurto botanikos sodas, užimantis 22 ha plotą. Čia saugomos įvairių augalų rūšys iš viso pasaulio. Arba užsukite į 30 ha ploto angliško stiliaus Grüneburgo parką.

Kaip iš oro uosto atvykti į Frankfurto miesto centrą?

Geriausia susisiekimo priemonė yra taksi arba privatūs užsakomieji vežėjai. Taip pat galima pasiekti ir traukiniu (S Bahn arba U Bahn traukiniais). Daugiau informacijos yra pateikta čia.

Frankfurtas yra puiki savaitgalio ar miesto kelionės kryptis. Greitai.lt rasite lėktuvų bilietų į Frankfurtą geriausiomis kainomis. Skrendam!

Jus taip pat gali dominti…

Praktinė informacija apie skrydį į Frankfurtą

Nusikelkime į Frankfurtą…

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai