München, Duitsland, Beieren

Pigūs skrydžiai į Miuncheną

Nuo

Lėktuvų bilietai į Miuncheną

Vokietijos Bavarijos regiono sostinė – Miunchenas. Šis svarbus Vokietijos kultūros miestas geriausiai yra žinomas dėl kasmet čia vykstančio „Oktoberfest“ alaus festivalio, kuris pritraukia milijonus žmonių. Tačiau svečiai į šį miestą plūsta ne tik spalį, mat Miunchene apstu istorinių pastatų, dvelkiančių klasikine Viduramžių dvasia, todėl pagyventi bavariška dvasia čia galima ištisus metus. Ieškote lėktuvo bilietų į Miuncheną? Mes turime ką pasiūlyti!

Kada geriausia skristi į Miuncheną?

Skrydžiai į Miuncheną: pigių bilietų pasiūlymai

Užbaikite rezervaciją

Hotel room

Ieškote nakvynės?

Lengvai ir greitai užsisakykite viešbutį savo kelionei!

Rentalcars

Kelionei ant ratų

Išsinuomokite automobilį ir pamatykite daugiau!

Daugiau apie Miuncheną

Barokinių bažnyčių, meno muziejų, galerijų ir monarchų dvarų pilnas miestas – Miunchenas visada yra puiki miesto kelionės kryptis norint pabėgti nuo kasdienybės, ieškant kultūros ir istorijos.

Ką galima veikti ir pamatyti Miunchene

Mylintiems meną ir kultūrą Miunchenas yra tikras rojus. Jei keliausite į Miuncheną, žinoma, būtinai turite apsilankyti miesto širdyje esančioje didžiulėje Marienplatz aikštėje, kurioje vyksta festivalių, o per Kalėdas atsidaro didelis kalėdinis turgus. Muziejų oazė yra Kunstareal rajone, tarp kurių viena seniausių pasaulyje meno galerijų yra Alte Pinakothek, įsteigta dar XIX a. Ten eksponuojami įvairiausių šalių žymių menininkų kūriniai. Taip pat rekomenduojame apsilankyti įspūdingame Munich Residenz dvare, kurį visą pamatyti gali neužtekti ir dienos.

Jeigu ieškote ramių pasivaikščiojimų gamtoje, užsukite į Hofgarten arba į Englischer Garten sodą. Pastarasis pritrenks Jus savo dydžiu. Jo plotas – 370 hektarų ir jis didesnis nei Niujorko centrinis parkas.

Kaip atvykti į miesto centrą iš Miuncheno oro uosto

Didelis ir modernus Tarptautinis Miuncheno oro uostas yra už 28 kilometrų nuo miesto centro. Jūs galite nuvykti traukiniu, autobusu ar taksi. Pigūs S-Bahn maršrutiniai traukiniai išvyksta iš oro uosto kas 10 minučių ir centrą pasiekia per apytikriai 40 minučių. „Lufthansa“ oro uosto autobusai kursuoja kas 20 minučių, trunka tiek pat kiek ir traukinys, ir kainuoja maždaug tiek pat. Arba, jei norite, taip pat galite važiuoti taksi, kuris yra priešais abu terminalus ir trunka apie 45 minutes, tačiau, žinoma, jie yra daug brangesni nei autobusas ar traukinys.

Jus taip pat gali dominti…

Skrydžiai į Miuncheną iš Lietuvos oro uostų

Vilnius, Lithuania

Vilniaus oro uostas

Skrydžiai į Miuncheną iš Vilniaus

Goedkope vliegtickets Kaunas

Kauno oro uostas

Skrydžiai į Miuncheną iš Kauno

Palanga, Lithuania

Palangos oro uostas

Skrydžiai į Miuncheną iš Palangos

Praktinė informacija apie skrydį į Miuncheną

Kodėl Miunchenas? Žr. vaizdo įrašą

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai