Užsakant automobilį nuomai, visuomet reikės draudimo su atsakomybės apribojimu (CDW) ir draudimo nuo vagysčių (TP). Šios dvi galimybės yra įskaičiuotos į nuomos kainą arba turite jas pasirinkti užsakydami. Išlaidas už šiuos draudimus galite atgauti pasirinkę „Apsaugos nuo žalos“ arba „Visapusės apsaugos“ paketą. Atsižvelgiant į pasirinktą draudimo polisą, žalos atveju atgausite užstatą (dalį jo). Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su „Rental Cars“.

Apimtis visada yra nurodyta automobilio nuomos sąlygose ir pateikta ant patvirtinimo kvito. Tai reiškia, kad jums niekada nereikės mokėti papildomai, jei įsigijote CDW ir TP draudimus. Užstatą galėsite sumokėti vietoje, jeigu dar to nepadarėte.

Gedimo ar techninių problemų atveju turite nedelsiant paskambinti automobilio nuomos įmonei. Automobilių nuomos įmonė privalo duoti leidimą remontuoti ar pakeisti automobilį. Jei patekote į avariją, PRIVALOTE susisiekti su vietos policija ir automobilių nuomos įmone. Rekomenduojama pasidaryti visų jūsų užpildytų dokumentų kopijas. Jų gali prireikti, jei jums reikėtų pateikti pretenziją dėl draudimo.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Automobilio nuomos patvirtinimas Automobilio nuomos pakeitimas arba atšaukimas Nuoma tik į vieną pusę

Dabartinė kelionių informacija

Daugiau informacijos apie dabartinę Jūsų kelionę

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai