Jeigu iki galutinio savo kelionės tikslo turėsite pakeisti lėktuvą, norėsite žinoti, kas nutinka jūsų registruotam bagažui, ir kurioje vietoje galėsite jį atsiimti bagažo skyriuje. Jeigu pervežimas užtrunka mažiau nei 24 val., jis vadinamas pervežimu. Jeigu pervežimas užtrunka ilgiau nei 24 val., jis vadinamas sustojimu. Sustojimo atveju bagažas nebus pervežtas į gautinę kelionės vietą – jį turėsite atsiimti bagažo skyriuje. Bagažo pervežimas atliekamas tik skrydžiams su persėdimu per 24 valandas.

Norėdami būti tikri dėl savo bagažo, prie registracijos į skrydį langelio paklauskite, kuriame bagažo skyriuje turėsite pasiimti savo bagažą.

Pervežimas su tokiomis pat oro linijomis arba partnerio oro linijomis

Jūsų bagažas beveik visada bus pervežtas į galutinę jūsų kelionės vietą. Yra keletas išimčių, pavyzdžiui, Šiaurės Amerika, Australija ir Pietų Afrika. Jeigu persėdimas bus ten, turėsite pasiimti bagažą iš bagažo skyriaus ir iš naujo jį registruoti kitam skrydžiui.

Pervežimas su dviem atskirais bilietas su tokiomis pat oro linijomis arba partnerio oro linijomis

Jeigu įsigijote du atskirus bilietus, jūsų bagažas niekada nebus pervežtas į galutinę kelionės vietą. Jeigu skrisite su tokiomis pat oro linijomis, prie registracijos į skrydį langelio galite paklausti apie galimybę pervežti jūsų bagažą į galutinę kelionės vietą.

Jeigu nesate tikri arba turite klausimų, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Ką aš galiu vežtis rankiniame bagaže? Kiek rankinio bagažo vienetų galiu įsinešti į lė … Specialusis bagažas

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai