Užsakymo metu galite matyti ar bagažas įskaičiuotas į bilieto kainą ar ne. Tai rodo šie logotipai:

Šis logotipas reiškia, kad registruojamas bagažas įskaičiuotas prie šio bilieto (matmenys ir svoris gali skirtis priklausomai nuo oro linijų)

Šis logotipas reiškia, kad registruojamas bagažas nėra įskaičiuotas į šį bilietą (matmenys ir svoris gali skirtis priklausomai nuo oro linijų).

Jei norite užsisakyti (papildomą) registruojamą bagažą, galite pridėti dauguma oro linijų rezervavimo proceso metu. Įvedę savo asmeninius duomenis, pateksite į „bagažo ir vietų“ rezervavimo veiksmą. Čia nurodoma ar rankinis bagažas yra jūsų biliete ir kokių matmenų. Pastaba: kiekvienos oro linijos matmenys ir svoris skiriasi. Dešinėje pusėje pasirinkite norimą registruojamą bagažą (į nurodytą bagažo mokestį įeina administravimo išlaidos).

Tačiau yra tokių oro linijų bendrovių, kuriose norėdami užsakyti papildomą registruotą bagažą, negalite to padaryti užsakymo metu. „United Airlines“, „American Airlines“, „Air Canada“, „Alitalia“ ir bendro naudojimo skrydžiuose, pavyzdžiui, „Lufthansa“, užsisakyti ir sumokėti už savo lagaminus galima tik oro uoste.

Ar norite pridėti registruojamą bagažą po savo užsakymo?

Žinoma, tai įmanoma, išskyrus atvejus, kai skrendate su viena iš aukščiau išvardytų oro linijų.

Svarbu! Mūsų tinklalapyje užsakymą atlikote 2021 m. Rugsėjo 29-ąją ar po to? Prisijunkite prie „My Trips“, kad peržiūrėtumėte savo duomenis arba užsakytumėte papildomas paslaugas ar korekcijas. Žemiau nurodyta tvarka taikoma tik užsakymams, atliktiems 2021 m. Rugsėjo 28 dieną ar iki jos.

Kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo centrą. Mūsų kelionių agentai Jums padės.

Ar galiu jūsų svetainėje užsakymo metu užsisakyti ir papildomą bagažą?

Taip. Tai galite padaryti pasirinkę norimą skrydį ir suvedę kontaktinius duomenis. Sekančiame žingsnyje galėsite pridėti paildomą bagažą.

Kaip žinoti, ar registruotas bagažas jau įskaičiuotas į bilieto kainą?

Jei bagažas įskaičiuotas į bilietą, prie skrydžio informacijos rasite žalią ikoną, su užrašu „Incl.“ (žiūrėti pavyzdį, esantį aukščiau).

Ar galiu papildomą bagažą pridėti jau po bilietų užsakymo?

Tai įmanoma, išskyrus „United Airlines, American Airline, Air Canada, Alitalia ir bendro naudojimo skrydžius iš, pavyzdžiui, Lufthansa.

Kiek rankinio bagažo vienetų galiu įsinešti į lėktuvą?

Dažniausiai į lėktuvą nemokamai galite įsinešti vieną rankinio bagažo vienetą. Tačiau prieš skrydį rekomenduojame pasitikrinti leidžiamo bagažo kiekį ir dydį oficialioje oro linijų bendrovės internetinėje svetainėje.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Ar mano bagažas bus pervežtas persėdimo metu? Specialusis bagažas Bagažo sąlygos

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai