Kiek rankinio ir registruoto bagažo vienetų leidžiama turėti?

Ar registruotas bagažas yra įtrauktas į jūsų skrydžio bilietą priklauso nuo aviakompanijos, su kuria skrendate, maršruto (vietinis / Europoje / tarpžemyninis) ir bilieto kainos (light / basic / flex). Kai užsakote skrydžio bilietą per mūsų svetainę, šalia skrydžio esanti ikona nurodo ar registruotas bagažas įskaičiuotas.

Registruoto bagažo kiekio, matmenų ir svorio sąlygas galite rasti mūsų DUK puslapyje apie registruotą bagažą arba aviakompanijos, su kuria skrendate, tinklalapyje.

Rankinio bagažo kiekio, matmenų ir svorio sąlygas galite rasti mūsų DUK puslapyje apie rankinį bagažą arba aviakompanijos, su kuria skrendate, tinklalapyje.

Ar norite užsisakyti (papildomą) registruotą bagažą?

Įprastai tai galima padaryti užsisakant skrydžio bilietą. Ar norite užsisakyti papildomą bagažą jau po bilieto užsakymo? Tai galite padaryti per mūsų klientų aptarnavimo centrą arba aviakompanijos, su kuria skrendate, svetainėje. Taip pat papildomą bagažą galima užsisakyti ir oro uoste. Tačiau, įprastai, su didesniais mokesčiais.

Specialusis bagažas

Ar norite sužinoti kokios yra specialaus bagažo ar bagažo, skirto vaikams ar kūdikiams, sąlygos? Apsilankykite aviakompanijos, su kuria skrendate, svetainėje arba susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru, jei norite gauti daugiau informacijos arba užsisakyti specialų bagažą.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Specialusis bagažas Bagažo pridėjimas po užsakymo Ar mano bagažas bus pervežtas persėdimo metu?

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai