Jūsų bilietas jau užsakytas, o kai gaunate el. bilietą, pastebite, kad… o ne, neteisingas, arba su klaidomis parašytas vardas… Ką daryti?

Kuo greičiau susisiekite su mumis, geriausia – tą pačią dieną. Vis dėlto, ne visada leidžiama keisti ant bilieto nurodytą vardą ar pavardę. Visuomet dėsime visas pastangas, kad oro linijos tai padarytų. Oro linijoms leidus pakeisti vardą ar pavardę, mes imame 21 € keitimo mokestį už bilietą. Prie šio mokesčio taip pat prisideda ir oro linijų taikomi mokesčiai. Svarbu žinoti, kad savaitgalio metu ant bilieto parašytą vardą ar pavardę pakeisti beveik neįmanoma. Savaitgaliais oro linijų bendrovės dažniausiai nedirba, tad neįmanoma nieko koreguoti.

Jūsų bilieto perdavimas kitam asmeniui beveik niekada nėra leidžiamas.

Ar užsakymą atlikote 2021 m. Rugsėjo 29-ąją arba po to? Prisijunkite prie „My Trips“, kad peržiūrėtumėte savo užsakymo statusą arba atliktumėte užsakymo korekcijas.
Žemiau nurodyta tvarka taikoma visiems užsakymams, atliktiems iki 2021 m. Rugsėjo 29 dienos: susisiekite su mumis, jei norite pakeisti vardą ar pavardę.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Ar galiu pakeisti skrydžio datą arba maršrutą? Papildomų paslaugų keitimo mokesčiai Kaip pakeisti skrydį?

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai