Jūsų bilietas jau užsakytas, o kai gaunate el. bilietą, pastebite, kad… o ne, neteisingas, arba su klaidomis parašytas vardas… Ką daryti?

Kuo greičiau susisiekite su mumis, geriausia – tą pačią dieną. Vis dėlto, ne visada leidžiama keisti ant bilieto nurodytą vardą ar pavardę. Visuomet dėsime visas pastangas, kad oro linijos tai padarytų. Oro linijoms leidus pakeisti vardą ar pavardę, mes imame 29 € keitimo mokestį už bilietą. Prie šio mokesčio taip pat prisideda ir oro linijų taikomi mokesčiai. Svarbu žinoti, kad savaitgalio metu ant bilieto parašytą vardą ar pavardę pakeisti beveik neįmanoma. Savaitgaliais oro linijų bendrovės dažniausiai nedirba, tad neįmanoma nieko koreguoti.

Jeigu užsakymo dieną susisieksite su mumis iki 22 val., bilietus dažniausiai atšauksime už 15 € mokestį kiekvienam bilietui. Savaitgalį ir švenčių dienomis atšaukti tą pačią dieną užsakytus bilietus galėsite iki 15 val. už 15 € mokestį kiekvienam bilietui. Deja, bet šios sąlygos negalioja pigių skrydžių oro linijoms, pavyzdžiui, „Ryanair“, „Transavia“, „Wizz Air“, „easyJet“ ir kt.

Jūsų bilieto perdavimas kitam asmeniui beveik niekada nėra leidžiamas. Susisiekite su mumis, jei norite pakeisti vardą ar pavardę.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Kaip pakeisti skrydį? Atlikau neteisingą užsakymą Kai oro linijos atšaukia skrydį

Dabartinė kelionių informacija

Daugiau informacijos apie dabartinę Jūsų kelionę

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai