Ar įmanoma pakeisti skrydžio datą arba maršrutą, priklauso nuo jūsų įsigyto bilieto. Kiekvienam bilietui taikomos skirtingos sąlygos. Bilieto sąlygas galite rasti mokėjimo žingsnyje, įsigydami bilietą.

Svarbi informacija! Skrydžio bilietus užsakėte 2021 m. Rugsėjo 29-ąją ar po to? Prisijunkite prie „My Trips“, kad pamatytumėte išsamią užsakymo informaciją. Jūs galite koreguoti užsakymą „Mano kelionės“ skiltyje.
Žemiau nurodyta tvarka taikoma užsakymams, atliktiems iki 2021 m. Rugsėjo 29 dienos: užpildykite pakeitimo formą ir paprašykite informacijos apie pakeitimo mokestį.

Dažniausiai oro linijos leidžia atlikti pakeitimus už tam tikrą mokestį. Daugiau informacijos rasite puslapyje „Kiek kainuoja pakeisti skrydį?“. Kartais sąlygos yra tokios griežtos, kad negalėsite nieko keisti. Jeigu vis tiek norėsite pakeisti skrydžio datą arba maršrutą, deja, teks nusipirkti kitą bilietą.

Jeigu keičiate skrydį, atkreipkite dėmesį į savo kelionės dokumentų ir vizos galiojimą. Atkreipkite dėmesį, jog būtina pakeisti ir užsakytas papildomas paslaugas, pavyzdžiui, vietų, bagažo ir (arba) maitinimo. 

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Norite patys pakeisti ar atšaukti savo skrydį? Ar galima pakeisti biliete nurodytą vardą ir pav … Pinigų grąžinimas už jūsų atšauktą skrydį

Dabartinė kelionių informacija

Daugiau informacijos apie dabartinę Jūsų kelionę

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai