Jeigu norite atšaukti užsakytus bilietus, tai galite padaryti užpildydami atšaukimo formą. Per 24 val. atsiųsime el. laišką su atšaukimo sąlygomis bei mokesčiais. Pastaba: tai yra priešpaskutinis atšaukimo žingsnis. Galutinis atšaukimas bus atliktas tik kai gausite tai patvirtinantį laišką. Bilietus užsakėte ne jūs? Atšaukti galite tik savo bilietą.

Jeigu bilietą norite atšaukti likus penkioms dienoms iki skrydžio, užpildykite formą, susisiekite su mumis telefonu, ir jūsų bilietas bus atšauktas laiku.

Užsakydami bilietus įsigijote ir „Allianz“ atšaukimo draudimą? Tuomet patikrinkite poliso sąlygas, kad sužinotumėte, ar jūsų atšaukimo priežastis suteikia jums teisę į kompensaciją. Poliso sąlygas rasite jūsų užsakymo patvirtinimo skiltyje „Atšaukimo draudimas“. Žinoma, galite susisiekti ir su „Allianz“. Kai gausite atšaukimo patvirtinimą su nurodyta atšaukimo mokesčio suma, galėsite užpildyti „Allianz“ arba jūsų pasirinktos draudimo bendrovės pretenzijų formą.

Bilietą užsakėte po 2019 m. liepos 2 d. ir įsigijote „Atšaukimo garantiją“ arba „Atšaukimo garantiją plius“ ir atitinkate visas sąlygas? Tuomet pinigų grąžinimą atliks mūsų užsakymų atšaukimo skyrius.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Ar galiu pakeisti skrydžio datą arba maršrutą? Jūsų skrydis buvo atidėtas arba atšauktas Ar galima pakeisti biliete nurodytą vardą ir pav …

Dabartinė kelionių informacija

Daugiau informacijos apie dabartinę Jūsų kelionę

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai