Atgausite pinigus ar ne, jei atšauksite savo bilietą, priklauso nuo jūsų bilieto atšaukimo terminų ir sąlygų bei atšaukimo priežasties. Išsamiai apie viską informuosime jus po to, kai užpildysite atšaukimo formą. Atšaukimo sąlygos ir mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo oro linijų ir kiekvieno lėktuvo bilieto. Gali atsitikti ir taip, kad oro linijos negrąžins (dalinai) pinigų už jūsų lėktuvo bilietą. Tokias sąlygas taiko pigių skrydžių oro linijos, pavyzdžiui, „Ryanair“, „Easyjet“ arba „Transavia“.

Jei pas mus įsigijote Atšaukimo Garantija paslaugą, jūs atgausite 75% bilieto kainos, o jei Atšaukimo Garantija Plius – 75% bilieto kainos (neįskaičiuojant užsakymo išlaidų, išlaidų už atšaukimo garantijos paslaugą ir kitų produktų ar papildomų paslaugų). Skrydį galite atšaukti likus ne mažiau nei 48 valandoms iki išvykimo. Pasirinkus „Atšaukimo garantiją“ turėsime gauti medicininę pažymą arba mirties liudijimą, kad atšaukimo atveju būtų galima inicijuoti pinigų grąžinimą. Pasirinkus tiek „Atšaukimo garantijos“, tiek „Atšaukimo garantijos plius“ paketą, pinigus į jūsų sąskaitą grąžinsime per 15 dienų.

Peržiūrėkite visas „Atšaukimo garantijos“ ir „Atšaukimo garantijos plius“ sąlygas.

Jei kelionių draudimą užsisakėte per „Allianz“, kitą draudimo bendrovę arba išvis ne per draudimo bendrovę, iš mūsų gausite atšaukimo sąskaitą su atšaukimo mokesčiu. Skrydžio pakeitimams, dėl kurių mes turime kreiptis į oro linijų bendroves tiesiogiai, taikome mokestį už bilietą, kuris priklauso nuo įsigyto paslaugų paketo (pilnas paketas – 29 EUR, išplėstas paketas – 19 EUR, bazinis paketas – 0 EUR). Atšaukimo atveju negrąžinsime paslaugų mokesčių, administravimo mokesčio ir išlaidų už kitas paslaugas.

Patarimas: Jeigu bilieto negalima atšaukti, kartais galima jį pakeisti kitu. Galbūt vis tiek galėsite panaudoti savo bilietą kitą kartą.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Ar turėsiu papildomai mokėti, jei norėsiu atšauk … Kiek kainuoja pakeisti skrydį? Atlikau neteisingą užsakymą

Dabartinė kelionių informacija

Daugiau informacijos apie dabartinę Jūsų kelionę

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai