Atgausite pinigus ar ne, jei atšauksite savo bilietą, priklauso nuo jūsų bilieto atšaukimo terminų ir sąlygų bei atšaukimo priežasties. Išsamiai apie viską informuosime jus po to, kai užpildysite atšaukimo formą. Atšaukimo sąlygos ir mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo oro linijų ir kiekvieno lėktuvo bilieto. Gali atsitikti ir taip, kad oro linijos negrąžins (dalinai) pinigų už jūsų lėktuvo bilietą. Tokias sąlygas taiko pigių skrydžių oro linijos, pavyzdžiui, „Ryanair“, „Easyjet“ arba „Transavia“.

Jei per mus užsisakėte „Atšaukimo garantijos“ arba „Atšaukimo garantijos plius“ paketą, atgausite 85% jūsų bilieto kainos, jei atšauksite ne vėliau kaip prieš 48 valandas iki skrydžio (neįskaitant užsakymo mokesčio, atšaukimo garantijos ir kitų produktų ar priedų mokesčių). Pasirinkus „Atšaukimo garantiją“ turėsime gauti medicininę pažymą arba mirties liudijimą, kad atšaukimo atveju būtų galima inicijuoti pinigų grąžinimą. Pasirinkus tiek „Atšaukimo garantijos“, tiek „Atšaukimo garantijos plius“ paketą, pinigus į jūsų sąskaitą grąžinsime per 15 dienų.

Peržiūrėkite visas „Atšaukimo garantijos“ ir „Atšaukimo garantijos plius“ sąlygas.

Jei kelionių draudimą užsisakėte per „Allianz“, kitą draudimo bendrovę arba išvis ne per draudimo bendrovę, iš mūsų gausite atšaukimo sąskaitą su atšaukimo mokesčiu. Skrydžio pakeitimams, dėl kurių mes turime kreiptis į oro linijų bendroves tiesiogiai, taikome mokestį už bilietą, kuris priklauso nuo įsigyto paslaugų paketo (pilnas paketas – 29 EUR, išplėstas paketas – 19 EUR, bazinis paketas – 0 EUR). Atšaukimo atveju negrąžinsime paslaugų mokesčių, administravimo mokesčio ir išlaidų už kitas paslaugas.

Patarimas: Jeigu bilieto negalima atšaukti, kartais galima jį pakeisti kitu. Galbūt vis tiek galėsite panaudoti savo bilietą kitą kartą.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Kaip pakeisti skrydį? Kai oro linijos atšaukia skrydį Kiek kainuoja pakeisti skrydį?

Dabartinė kelionės informacija

Daugiau informacijos apie dabartinę Jūsų kelionę

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai