Jei pas mus įsigijote Pagrindinės Grąžinimo Sąlygos, jūs atgausite 75% bilieto kainos, o jei Patobulintos gražinimo sąlygos – 75% bilieto kainos (neįskaičiuojant užsakymo išlaidų, išlaidų už atšaukimo garantijos paslaugą ir kitų produktų ar papildomų paslaugų). Skrydį galite atšaukti likus ne mažiau nei 48 valandoms iki išvykimo. Pasirinkus „Atšaukimo garantiją“ turėsime gauti medicininę pažymą arba mirties liudijimą, kad atšaukimo atveju būtų galima inicijuoti pinigų grąžinimą. Pasirinkus tiek „Atšaukimo garantijos“, tiek „Atšaukimo garantijos plius“ paketą, pinigus į jūsų sąskaitą grąžinsime per 15 dienų.

Peržiūrėkite visas „Pagrindinės Grąžinimo Sąlygos ir Patobulintos gražinimo sąlygoss“ sąlygas.

Jei kelionių draudimą užsisakėte kitą draudimo bendrovę arba išvis ne per draudimo bendrovę, iš mūsų gausite atšaukimo sąskaitą su atšaukimo mokesčiu. Skrydžio pakeitimams, dėl kurių mes turime kreiptis į oro linijų bendroves tiesiogiai, taikome mokestį už bilietą, kuris priklauso nuo įsigyto paslaugų paketo (pilnas paketas – 29 EUR, išplėstas paketas – 19 EUR, bazinis paketas – 0 EUR). Atšaukimo atveju negrąžinsime paslaugų mokesčių, administravimo mokesčio ir išlaidų už kitas paslaugas.

Patarimas: Jeigu bilieto negalima atšaukti, kartais galima jį pakeisti kitu. Galbūt vis tiek galėsite panaudoti savo bilietą kitą kartą.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Papildomų paslaugų keitimo mokesčiai Kai oro linijos atšaukia skrydį Kaip atšaukti užsakymą?

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai