Nuo gegužės 18 dienos airBaltic jau skraidina keleivius iš Vilniaus į Rygą, o nuo gegužės 25 dienos ir į Taliną.

Taip pat nuo gegužės 28 d., iš Vilniaus airBaltic pradės skrydžius į Oslą (OSL), Gardemoeno oro uostą. Skrydžiai vyks du kartus per savaitė, ketvirtadieniais ir sekmadieniais. Papildomai nuo gegužės 25 d., bus atnaujinami skrydžiai iš Rygos į Amsterdamą, nuo birželio 1 d., iš Rygos į Hamburgą, nuo birželio 8 d., iš Rygos į Vieną.

Oro linijų bendrovė airBaltic, remdamasi Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) patarimais, siekiant sumažinti virusų plitimą, įdiegė naujas sveikatos priežiūros priemones.. Maloniai prašome visų keliautojų elgtis atsakingai ir laikytis šių taisyklių, kad apsaugotumėte savo ir kitų keliautojų sveikatą.

Naujos sveikatos priežiūros priemonės:

Ką Jūms reikia žinoti prieš skrydį

Keliaukite tik tuomet, jei esate sveiki. Jei jaučiatės prastai – pakeiskite savo skrydžio datą, kadangi visi airBaltic bilietai yra keičiami (gali būti taikomas keitimo ir kainų skirtumo mokestis).

Prieš skrydį patikrinkite naujausią informaciją apie kelionės apribojimus oficialiuose tinklapiuose arba šalies, į kurią skrendama, ambasados tinklapyje. Dauguma šalių įsileidžia tik šalies gyventojus arba atvykus į šalį reikalaują laikytis karantino.

Užsiregistruokite skrydžiui internetu tam, kad sumažėtų kontaktas su kitais žmonėmis. Registracija internetu atidaroma likus 5 dienoms iki skrydžio ir baigiasi 1 valanda iki skrydžio (priklausomai su bilieto tarifo ir oro uosto).

Užsisakykite maistą, pridėkite bagažą ir kitas paslaugas internetu, naudojantis bekontakčiu mokėjimo būdu.

Kaip elgtis oro uoste?

Į Rygos oro uostą įleidžiami tik keleiviai su galiojančiomis įlaipinimo kortelėmis arba bilietais. Išlydint ar pasitinkant kitus keliautojus, reikia laukti lauke.

Dėvėkite apsauginę veido kaukę visos kelionės metu – nuo tos akimirkos, kuomet įeisite į terminalą iki tuomet, kada išeisite iš oro uosto. Skrydžio metu airBaltic visiems keleiviams suteiks nemokamas apsaugos priemones – veido kaukę ir higieniškas servetėles.

Laikykitės atstumo nuo kitų žmonių (registracijos metu, bagažo pridavimo metu, apsaugos patikros metu, įlaipinimo metu ir kitur, kur tik įmanoma būkite atokiau nuo žmonių.)

Prie registracijos ir bagažo pridavimo stalelių yra įrengti apsauginiai barjerai Jūsų ir oro uosto darbuotojų saugumui užtikrinti. Visi oro uosto darbuotojai dirba su veido kaukėmis ir pirštinėmis.

Jūsų kūno temperatūra bus matuojama prieš apsaugos patikrą. Keleiviams, kurių temperatūra bus aukštesnė nei 37,8 ⁰C, nebus leidžiama keliauti. Šuos keleivius oro uosto darbuotojai palydės į airBaltic bilietų pardavimo ofisą arba Jums reikės susisiekti su airBaltic skambučių centru tam, kad galėtumėte pakeisti skrydžio datą arba rasti kitą sprendimą.

Keleivių patogumui, dezinfekcinius skysčius rankoms galima rasti visame oro uoste.

Autobusai ir keleivių terminalai yra nuolatos dezinfekuojami.

Kiekviename oro uoste sveikatos apsaugos priemonės gali būti skirtingos. Kai kuriuose oro uostuose verslo laukiamosios salės gali būti laikinai uždarytos. Patikrinkite naujausią informaciją kiekvieno oro uosto svetainėje.

Ką daryti įlaipinimo metu?

Oro linija airBaltic norėdama sumažinti fizinį keleivių kontaktą, įlaipinimą pradės nuo paskutinių eilių.

Jums reikės nuskenuoti įlaipinimo kortelę bekontakčiame įrenginyje ir parodyti savo kelionės dokumentą įlaipinimo agentui.

Siekiant išlaikyti saugų atstumą, į oro uosto autobusus bus įlaipinama ir išlipama mažesnis keleivių skaičius.

Kaip reikės elgtis lėktuve?

Kol bus pakankamai laisvų vietų, airBaltic skrydžio palydovai stengsis palikti tuščią vietą šalia kiekvieno keleivio. Jei to nebus įmanoma užtikrinti visiems keleiviams, šeimos ir grupės bus sėdimos kartu. Atminkite, kad Jūsų vieta gali būti pakeista paskutinę minutę siekiant išlaikyti saugų atstumą.

AirBalti įgulos nariai dėvės apsaugines kaukes ir pirštines viso skrydžio metu. Jūsų bus taip pat paprašyta dėvėti apsauginę veido kaukę tol kol paliksite atvykimo oro uostą.

Kiekvienam keleiviui prieš įlipant bus duodamas vokelis su apsauginėmis priemonėmis – veido kauke ir dviem dezinfekuojančiomis servetėlėmis. Jei skrydžio metu norėsite pasikeisti veido kaukę, panaudotą kaukę įdėkite į vokelį ir duokite jį orlaivio įgulai, kurie jį galės išmesti. Prieš užsidedant naują kaukę, nusivalykite rankas dezinfekuojančia servetėle.

AirBaltic „Airbus A220-300“ orlaiviai aprūpinti moderniausia klimato kontrolės įranga. Skrydžio metu salone esantis oras filtruojamas per didelio efektyvumo kietųjų dalelių filtrus (HEPA), kurie visiškai išvalo jį nuo patogenų. Filtruotas oras sumaišomas su atmosferos oru, kad Jums būtų suteiktas reikiamas komfortas ir gera savijauta. Oro tiekimas vykdomas kryptimi nuo bagažo skyriaus virš galvų iki grindų, tokiu būdu išjungiant oro srautą orlaivio kabinos išilgine kryptimi ir sumažinant oro mainus tarp keleivių.

Išsirinkite maistą ir gėrimus iš vienkartinio meniu, kuriuos išdalins orlaivio įgula. Verslo klasės keleiviams maitinimas įskaičiuotas.

Visi gaminiai prieš skrydį paruošti ir individualiai supakuoti virtuvėje laikantis griežčiausių higienos reikalavimų.

Mokėti galima tik mokėjimo kortelėmis. Grynieji pinigai nepriimami.

Visi orlaiviai reguliariai dezinfekuojami. Po kiekvieno grįžtamojo skrydžio orlaiviai yra kruopščiai nuvalomi dažniausiai liečiamus paviršius, tokius kaip porankiai, atlošai, atlenkiamieji valgymo staleliai, saugos diržų užraktai, oro ir šviesos jungikliai, viršutinių bagažo lentynų rankenos, orlaivio virtuvės ir tualetai. Kiekvieną vakarą bus atliekama detalesnę dezinfekciją, o du kartus per savaitę kiekvieno orlaivio salonas bus pilnai dezinfekuojamas, įskaitant lubas, sienas ir kitus paviršius.

AirBaltic džiaugiasi, kad vėl galės susitikti su mylimais keliautojais skrydžio metu ir pažada padaryti viską, kas įmanoma, kad būtų užtikrinti saugūs skrydžiai.

Jūsų sveikata ir gerovė yra mūsų didžiausi prioritetai!

Airbaltic komanda

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Oro linijų lanksti rezervavimo sistema dėl koron … Informacija susijusi su JAV Koronavirusas

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai