Priimtas sprendimas nurodo, kad į JAV negali atvykti užsienio piliečiai, kurie 14 dienų iki kelionės į Jungtines Amerikos Valstijas, buvo bent vienoje iš šių 26 Šengeno šalių: Austrijoje, Belgijoje, Čekijoje, Danijoje, Estijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Vengrijoje, Islandijoje, Italijoje, Latvijoje, Lichtenšteine, Lietuvoje, Liuksemburge, Maltoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Šveicarijoje.

Šis sprendimas galios 30 dienų, tačiau nėra taikomas Jungtinei Karalystei ir nuolatiniams JAV gyventojams bei artimiausiems jų šeimos nariams, taip pat, kitiems asmenims, kurie yra paminėti sprendime.

Skrydžiai stabdomi nuo penktadienio vidurnakčio. Šiuo metu neturime informacijos, kokių priemonių imsis oro linijų kompanijos. Kai turėsime naujienų, informuosime.

Ar tai Jums padėjo?

Susiję klausimai

Keliavimo į Jungtinę Karalystę sąlygos europieči … Reikalavimai skrendantiems po karantino draudimų … Oro linijų lanksti rezervavimo sistema dėl koron …

Informacija apie šioje svetainėje naudojamus slapukus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie leidžia tobulinti mūsų siūlomas paslaugas.

Rodyti daugiau
Visi slapukai Būtiniausi slapukai